Trwa ładowanie...
Przejdź na

Modelki-prostytutki dostawały 2 TYSIĄCE ZA SEKS!

923
Podziel się:

Rekordzistka z "agencji" córki Borysewicza zarobiła "na wyjeździe" 100 tysięcy euro... W sprawę zamieszana była również żona gitarzysty Virgin!

Modelki-prostytutki dostawały 2 TYSIĄCE ZA SEKS!
bECvPPkl

Pisaliśmy wczoraj o grubej aferze, w której główną rolę odegrały Joanna i Danuta B. - córka i była żona Jana Borysewicza. Pierwsza z pań już wcześniej miała epizod kryminalny, teraz jednak chodzi o naprawdę poważne zarzuty. Obrotne panie w 2006 roku przekształciły swoją agencję modelek w... agencję towarzyską, zajmującą się wyszukiwaniem i dostarczaniem młodych dziewczyn bogatym biznesmenom i "ludziom z show biznesu". Był wśród nich m.in. "znany polski piosenkarz", który na usługi świadczone przez setkę kobiet (!) wydał w ciągu kilku lat kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zobacz: Córka Borysewicza OSKARŻONA O STRĘCZYCIELSTWO!

Sprawa ma swój dalszy ciąg. Okazuje się bowiem, że B. podsyłały modelki również niejakiej Emilii P., którą Gazeta Wyborcza nazywa "mózgiem operacji". To była modelka, znana jako "Emi" - 10 lat temu startowała w konkursie Miss Polonia, później zajęła się stręczycielstwem. Wysyłała młode dziewczyny (nawet 18-latki) bogatym obcokrajowcom - wyjeżdżały z nimi na ekskluzywne wakacje i świadczyły usługi seksualne.

(Przy okazji, z innej beczki - w ten właśnie sposób, w roli prostytutek sprzedających się bogaczom z Dubaju zaczynało kilka polskich celebrytek. Cały czas powstrzymujemy się jednak przed napisaniem które.)

bECvPPkn

Zimą "Emi" wysyłała modelki do francuskiego kurortu Courchevel w Alpach, a latem na francuskie Lazurowe Wybrzeże - relacjonuje Gazeta Wyborcza. Klientem był arabski bogacz, który przedstawiał się im jako "Król Santo". Pobyty z nim i jego przyjaciółmi trwały nawet po trzy miesiące.

Modelki zapewniają, że nie były zmuszane do seksu. Zeznały, że te z nich, które godziły się na spanie z klientami, dostawały dodatkowe pieniądze. Rekordzistka zarobiła na jednym z takich "wyjazdów" ponad 100 tysięcy euro!

Nie było żadnego przymusu. Dziewczyny, które nie godziły się na seks, za jeden dzień dostawały 200-250 euro. Pozostałe, które tego nie odmawiały - po 500 euro i więcej - zeznała jedna z modelek. Druga dodała: Nie wiedziałam, że za nic nie robienie można dostać tyle pieniędzy. Bo tych imprez i tego seksu wcale nie było tak dużo.
Co ciekawe, jedną z pomniejszych stręczycielek w tym biznesie była również... Ewa L., żona gitarzysty zespołu Virgin. Po oskarżeniu dobrowolnie poddała się karze. W trakcie śledztwa wyszła za mąż za "znanego muzyka", któremu córka Borysewicza miała załatwić "setkę modelek".

Czyli wszystko zostało w rodzinie. Cieszymy się, że tak dobrze im się ułożyło.

bECvPPkt
bECvPPku
bECvPPkO
KOMENTARZE
(923)
gość
9 lat temu
A,ja za darmo daje.Frajerka jestem......hahaaaaaaa
gość
9 lat temu
Lubert?? No, on to niec dziwnego, że musiał płacić..
gość
9 lat temu
Taki jest brutalny świat szołbiznesu. Większość sukcesów jest osiągana w taki sposób
bECvPPkP
gość
9 lat temu
Nic nie rozumiem, to niby Lubert miał miec te 100 panienek?
gość
9 lat temu
Kazdy byly policjant ma albo burdel albo agencje ochrony albo przemytu. I jakos nie ma halo? A najwieksze businessy maja byle ubeki.
Najnowsze komentarze (923)
Gość
3 lata temu
warszawka za pieniadze moralność sobie kupują z tymi adwokacinami
gosc niedziel...
4 lata temu
widać z kilometra ze ten jakis niby muzyk poznał ja na hotelu ji ze placil jej za obciaganie i lizanie rowa , na bank suł jej krechy kryształu albo koki
PO debil
4 lata temu
To wlasnie ci polacy gorszego sortu
Murdok
5 lata temu
Cały świat to miejsce, a jeśli chodzi o seks jako escort Prato su i zarabiać pieniądze jak w tym artykule oferuje nam kobietom i mężczyznom wszystkie jednakowe.
staś
5 lata temu
Znam przyadek. Znana z salonów modelka...brak instynktu samozachowawczego, rozbudzony apetyt na sukces za wszelką cenę. Towarzystwo bogatych facetów w różnym wieku, przeważnie starszych. Trochę sukcesów, nawet międzynarodowych.Tam rozlunienie obyczajowości... Ale....kokaina. W środowisku juz sie o niej mów NArkomanka. Wypad do Paryża na jedna ze sponsorowanych randek....przedawkowanie, otarcie się o śmierć szpital. Powrót do zajęć i pracy, z tym ,że coraz mniej sesji coraz więcej randek. Karolina nie widzi w tym nic złego. Przecież nie płacą, a dają prezenty jak to przyjaciele, fundują przeloty, "pożyczają pieniądze" etc. Niestety zjazd w dół i w tych sponsorowanych randkach, alienacja , depresja , próby samobójcze. Wszystko dzięki METADONOWI (tańszy od koki). Teraz nie wie nawet z kim miała przypadkowy sex, i kolejny i znowu coraz taniej....znowu szpital psychiatryczny, ucieczka ze szpitala, depresja....Metadon daje koszmarny efekt przy długotrwałym używaniu i koszmarny zespół odstawienia. Wielu tego nie przeżywa. Karolina jeszcze żyje, ma plany i oszukuje sama siebie. Narkoman potrafi to najlepiej.....
gość
6 lat temu
Kocham Go :)!
gość
7 lat temu
dziewczyny godziły sie na seks nikt za to nie powinien być karany prostytucja jest ponoć legalna i fajnie że tak piękne suczki chcą sie dupczyć
scott yancey ...
7 lat temu
scott yancey scott yancey review [url= yancey review[/url]
bECvPPkH
scott yancey ...
7 lat temu
scott yancey review scott yancey review [url= yancey review[/url]
scott yancey ...
7 lat temu
scott yancey scott yancey review [url= yancey review[/url]
scott yancey
7 lat temu
scott yancey scott yancey [url= yancey[/url]
gość
7 lat temu
czy to o Krupe tez chodzi?
gość
9 lat temu
Te " panny " są idealnym " materiałem " na przyszłe żony, matki - k******o jest jak zaraza .............. Przechodzi z pokolenia na pokolenie ..........
mk
9 lat temu
Emilia Pędrycz w 2003 , została też Miss Polski Elegancji , a wcześniej vice miss bodajże wrocławia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECvPPlA
bECvPPlB
bECvPPlC
bECvPPlD
bECvPPlE
bECvPPlj