Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dwójka wyda na nich 600 TYSIĘCY z abonamentu!

518
Podziel się

Aż 200 tysięcy dla Badacha... "Ślub roku" go ustawił?

Dwójka wyda na nich 600 TYSIĘCY z abonamentu!
bDgscJbF

Jak donosi Fakt, zakończyły się już negocjacje Dwójki z nowymi jurorami The Voice of Poland. Zadłużona telewizja publiczna postanowiła przeznaczyć na ich pensje... 620 tysięcy złotych z abonamentu. Widocznie sytuacja finansowa stacji nie jest aż tak zła, jak się mówi.

W jury drugiej edycji programu zasiądą, tak jak w poprzedniej, dwie piosenkarki oraz dwóch muzyków. Patrycja Markowska wynegocjowała za udział w show aż 105 tysięcy złotych, zaś Ania Rusowicz, córka nieżyjącej wokalistki Niebiesko-Czarnych - 90 tysięcy.

Znacznie lepiej ustawili się panowie. Lider zespołu Poluzjanci, znany jako mąż Oli Kwaśniewskiej, Kuba Badach, zarobi wiosną aż 200 tysięcy. Podobno długo opierał się przed podpisaniem kontraktu. Strategia, jak widać, okazała się opłacalna. Podobnie jak "ślub roku", który ustawił go w show biznesie.

bDgscJbH

Andrzej Piaseczny wynegocjował 225 tysięcy złotych.

"Popowa świnia" jest zresztą jedynym jurorem, który brał udział w obu dotychczasowych edycjach. Najwyraźniej szefowie Dwójki wyjątkowo go polubili.

Życzymy im kolejnych tak owocnych negocjacji. Pieniądze na pewno się znajdą.

bDgscJbN
bDgscJci
KOMENTARZE
(518)
T.
8 lat temu
a podobno kryzys! żałosne... a ludzie zapieprzają za 1000 zł :/
gość
8 lat temu
Ja sie do tego nie dokladam i mam w d***e.
gość
8 lat temu
Dobrze, że wreszcie wzięliście się za KARIERY naszych celebrytów. Prześledźcie plan pobytu Siwiec w DUBAJU, bo ma się czego wstydzić. Zlustrujcie karierę rubasznie KALECZĄCEJ język polski jurorki Top Model oraz niektórych uczestniczek tego flagowego programu TVN. Zresztą cała ta telewizja to jeden wielki BURDEL. Ciekawe czy znajomość PERFEKCYJNEJ żony z pewnym prezenterem zostanie równie gładko zamieciona pod dywan jak przygody przewrażliwionego na punkcie czystości STOŁU dziennikarza FAKTÓW. Opiszcie ekscesy znanego SHOWMANA tej stacji, który zaprasza wynajętych młodych chłopców do swojego KILOMETROWEGO apartamentu. Płaci ekstra, licząc na DYSKRECJĘ. Milionowe kontrakty reklamowe zapewniają mu poczucie ZŁUDNEJ wszechmocy. Bardziej pasowałby chyba jednak do reklamy Durex PLAY niż do sieci komórkowej. Wystarczy popatrzeć na jego FJUTONOS. Eksponat gotowy do pozowania. Tylko nie nazywajcie go tak przy nim! Wpada wtedy w furię. Szczególnie podczas nagrywania programu. Spróbujcie kiedyś, jak będziecie wśród jego OPŁACONEJ publiczności;) Pudlu, ujawnijcie też zakłamanie naszych elit RZĄDOWYCH. Łupią nas wszystkich (ostatnio kierowców), masowo zwiększają biurokrację (chwaląc się nowymi miejscami pracy), by zatrudnić tam mnóstwo swoich prostackich ZNAJOMKÓW, podczas gdy kwiat młodzieży marnuje się na BEZROBOCIU, śmieciówkach lub brytyjskim ZMYWAKU. Nieoficjalnie kradną jednak dużo więcej. Wystarczy przyjrzeć się PRYWATYZACJOM firm i uwłaszczeniu SB-ków na majątku narodowym. Tych samych SB-ków, których dzieci są dziś bohaterami ŚLUBU dekady, nowymi gwiazdami SĄDOWNICTWA i autorytetami dziennikarstwa w TVN. Jaki kraj, takie elity. Gdyby te PRAWDZIWE nie zostały wybite z Palmirach i Katyniu, to szczytem kariery tych OBECNYCH byłaby dziś najwyżej sieć burdeli lub warzywniaków. NIE KASUJCIE, to nie BIAŁORUŚ!
bDgscJcj
gość
8 lat temu
Wazne ,ze ziec Kwacha bedzie mial robote.Ola pieknie bedzie zyla i starzy nie beda musieli dokladac....hahaaaaa
gość
8 lat temu
nie są tego warci
Najnowsze komentarze (518)
gość
8 lat temu
BADACH ROBI TAKIE MINY PRZY ŚPIEWANIU JAKBY KUPE WALIŁ.
gość
8 lat temu
TEN ŚPIEWAK CHYBA CAŁE DZIECIŃSTWO SPĘDZIŁ PRZY TAŚMIE Z JOGURTAMI , ŻAL MI GO , LEPIEJ NIECH ROBI SWETRY NA DRUTACH ..............
gość
8 lat temu
Nie płaćcie abonamentu frajerzy!
gość
8 lat temu
Do Zarządu TVP - gdybyście szukali pieniędzy to są u Piaska, Badacha i w Waszych domach
gość
8 lat temu
Badach wiedział co robi żeniąc się z oleńską, teraz wywindował się na celebrytę.
gość
8 lat temu
na cholere płacic abonament,zeby z naszych pieniedzy opłacac miernoty,zreszta i tak obrzydliwie bogate,a tv robi coraz bardziej gówniane programy-chłam dla mas
gość
8 lat temu
mam to w d.upie. kto to jest pan badach. co on robi / sprzata. tanczy, gotuje, jest kolega jakiegos takiego
gość
8 lat temu
dlatego nigdy nie zapłacę żadnego abonamentu!
bDgscJcb
gość
8 lat temu
No i telewizja publiczna po raz kolejny udowadnia, że ma mnóstwo pieniędzy do rozdawania byle komu, miernotom. Więc pytam się kiedy wreszcie Rząd pójdzie po rozum do głowy i stanie w obronie ludzi, społeczeństwa i zlikwiduje ten haracz w postaci abonamentu telewizyjnego.
gość
8 lat temu
SZCZESCIA IM ZYCZE.
innam
8 lat temu
A gówno was piepszony pudlu obchodzi - nie ubliżaj i nie szczuj ludzi przeciwko sobie , co tak się dopieprzacie do tvp. Ja płaciłam i płacę abonament i zaszczeżeń nie mam . Wy którzy abonamentu nie płacicie - najwięcej szczekacie i głupie pretensje na poziomie pudla macie ..
gość
8 lat temu
Towarzystwo popiera się wzajemnie .Tylko dlaczego za naszą kasę?
gość
8 lat temu
p******e. nie płace.
aaa
8 lat temu
A potem zdziwienie, że ludzie nie chcą płacić abonamentu (dokładać się do tego)...
...
Następna strona
bDgscJcD