Uczestnik "Big Brothera 4" ukrywa to, że jest gejem

997
Podziel się

Czyli co łączy Bar VIP z Big Brotherem 4...

Uczestnik "Big Brothera 4" ukrywa to, że jest gejem

Adrian Nadolski z Big Brothera 4 i Kamil Bulonis z Baru VIP są kochankami. Doniósł nam o tym ich znajomy, również gej:

Sam jestem gejem i mieszkam w Warszawie. Od 3 lat chodzę do klubu Utopia i często widywałem tam zakochaną parę gejów. Kamil Bulonis aktor i uczestnik programu Bar VIP jest chłopakiem Adriana Nadolskiego z nowej edycji Big Brothera. Adrian w nowym Big Brotherze nic nie mówi o swojej orientacji, wręcz wypiera się, że jest homoseksualistą.

Do tego stopnia, że na oficjalnej stronie programu jako swój ulubiony film wymienia Showgirls...

Wszyscy bywalcy klubu Utopia doskonale znają Kamila i Adriana - kontynuuje nasz informator. Wielokrotnie byli widywani razem, obejmowali się, całowali, tańczyli na barze. Kamil w Bar VIP bez oporów mówil o tym, że jest gejem. Są parą od prawie 3 lat. Wynajmują razem mieszkanie na warszawskim Solcu. Zresztą wystarczy zajrzeć na blog Kamila, który istnieje już 3 lata, by poczytać o tym burzliwym uczuciu. Ostatnio Adrian opowiadał w programie o zdradzie i o jakiejś lasce. To wszystko oczywiście prawda, tylko że tą laską jest Kamil Bulonis. Kamil pisze o zdradzie Adriana na swoim blogu.

Zachęceni zajrzeliśmy na ten blog. Bulonis pisze na nim tak wylewnie o swojej miłości, że "heterykom" ciężko przez to przebrnąć. Wybraliśmy kilka fragmentów. Najpierw o miłości platonicznej:

Patrzyłem mu w oczy, zdzierałem z Niego resztki miłości, którą mnie obdarzył. Podświadomie wgryzałem się w Jego wargi a w rzeczywistości mogłem uczynić tak niewiele. Bał się spojrzeń. Mnie były obojętne.

Dalej o cielesności:

Znaleźliśmy się w mym pokoju. Opuszkami palców dotykałem Jego ciała. Gryzłem skrzydła, wpijałem się w sutki. Zakochiwałem się w Jego krwistym zapachu. Zwyczajny Anioł. Czytałem z oczu pochłoniętych naiwnością. Naiwny Anioł. Dotykałem każdego fragmentu tej wadliwej cielesności. Wybrakowany Arael.

Pokochałem niedojrzałego mężczyznę. Pokochałem Jego wady... Przez telefon słyszę jak płacze, przez telefon czuję zapach tych niepospolitych myśli. I nawet zwyczajne słowo miłość rozdarłem nastrzępy...

Ok, wystarczy. Koniec.

KOMENTARZE
(997)
ministrant
7 lat temu
tak, jest gejem, a ja znam jednego z jego kochanków od wielu lat, kiedy jeszcze nie byli razem. Chłopak ma na imię Przemek i pochodzi z Lublina, mieszkał przy ulicy Królowej Jadwigi na Felinie, a obecnie mieszka i pracuje w Warszawie w McDonaldsie na rogu Puławskiej i Wałbrzyskiej. Ale jakby coś, to ja nic nie pisałem. Nawet o tym, że Przemek był ministrantem.
Gayova
12 lat temu
Chłopaki, kochajcie się... Nas jest więcej. I tak znajdziemy sobie jakiegoś potwora, co to nas tłucze po pijaku i wygania z domu z dziećmi. Oto miłość. Polska miłość.
gość
12 lat temu
Po pierwsze trzeba być ślepym żeby nie zauwazyc w jego zachowaniu gejowskiego zachowania, PRZEGIETY JEST.Po drugie temat gejów nie jest teraz czym rewelacyjnym za granica to normalka. Po trzecie gej który był tak "miły"i doniósł to P****T, jesli sam chodzi do Utopi to swiadczy o jego poziomie. Utopia uchodzi za "kur..i dołek gejowski"
gość
12 lat temu
wielka sensacja...a co? ma się zacząć przedstawiać na dzień dobry "jestem gejem"? to dopiero byście pisali "newsy" na jego temat. Polska to wciąż taki zaściankowy kraj...ten jest gejem, Doda jest wielką gwiazdą, a Wisniewski tworzy sztukę, śmie-chu war-te...
Saviour™
12 lat temu
e, dobra ten ostatni cytat dziwny troche .. p,O ale to ze ten Adrian jest gejem mozna było 'wyczuć' już podczas programu gdy pokazywali uczestników. coś mi świtało ze to homo i prosze, wyszło sidło z worka XD
Najnowsze komentarze (997)
gość
6 lat temu
Był naszym przewodnikiem we Włoszech
ministrant
7 lat temu
tak, jest gejem, a ja znam jednego z jego kochanków od wielu lat, kiedy jeszcze nie byli razem. Chłopak ma na imię Przemek i pochodzi z Lublina, mieszkał przy ulicy Królowej Jadwigi na Felinie, a obecnie mieszka i pracuje w Warszawie w McDonaldsie na rogu Puławskiej i Wałbrzyskiej. Ale jakby coś, to ja nic nie pisałem. Nawet o tym, że Przemek był ministrantem.
http://www.in...
7 lat temu
mexoumewph It's a nice post. mexoumewph
?
8 lat temu
[#V=Y#7wGYFmRQhvI#401#331#] cz.1 [#V=Y#EPRm9S9rz3U#401#331#] cz.2 [#V=Y#GwF6yRDGyXg#401#331#] cz.3
RASISTA
8 lat temu
ADRIAN.N I SŁAWOMIR.D SA KOCHANKAMI RAZEM Z ADRIANEM CHODZĄ DO JEDNEGO Z WARSZAWSKICH KLUBÓW GEJOSKICH < Hunters Club > MIESZKAJA RAZEM TA SA 2 CIOTY DO GAZU Z TYMI PEDALAMI P****Y DO GAZU
gość
8 lat temu
Adrian Nadolski jest gejem w 100% widuje go w jednym z warszawskich klubów geroskich to oblesna ciota wystarczy zobaczyć jego konto na Fb i jakie tam pisze teksty Dzień dobry Smerfy:-) Ale miałem ciężką noc ... Nie mogłem spać :-( Jednak przyszedł do mnie z rana Smerf Sławomir.D i zrobił mi pyszne śniadanie:-) Już niebawem idę ze Smerfetką na spacerek, a potem obiadek:-) Postanowiłem dziś odrzucić od siebie negatywne myśli i słuchać swojego serca. Dzięki temu, że "Go" słucham jestem człowiekiem, który zachwyca się tajemnicą życia, dostrzegając cuda i czerpiąc radość z tego co robię. Buziaki:*
gość
8 lat temu
po usmiechu widacze to gej 100%%%%%%% nie wiem czemu ale jakos zawsze widze odrazu czy to gej czy nie
gość
8 lat temu
sg
sexyxxl
8 lat temu
Tak jest gejem a raczej psychiczna ciotura, dzis na jednym z portali srodowiskowych zaraz po tym jak go olalem! , napisal publicznie, ze mam hiv i puszczam sie za kase, chetnie opublikuje nasza konwersacje. Nie lubie jak ktos, kto uwaza sie za 'gwiazde' tak naprawde jest smieciem.
clubpenguin
9 lat temu
JESTEM DZIECKIEM NEO Z CLUBPENGUINA
goœÌ
9 lat temu
62.. May I repost it? :)
gość
9 lat temu
A tak poza ty to chyba każdy ma prawo być soba??? Każdy jest jaki jest ale licza sie tylko uczucia a nie to co inni mówia. Jest gejem i co z tego???
gość
9 lat temu
Hej. Muszę powiedzieć ze to prawda co tu piszą... Jestem gejemi bywalcem Warszawskiego klubu Gejowskiego Toro i też widziałem tam Adriana...
gośćiu
9 lat temu
TEŻ JESTEM GEJEM
...
Następna strona