Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młynarska: "Schudłam 10 kilo! NIE WISI MI SKÓRA!"

263
Podziel się:

"Moja filozofia życia to filozofia jedzenia" - wyznaje 48-latka...

Młynarska: "Schudłam 10 kilo! NIE WISI MI SKÓRA!"
bEDlaygR

Odchudzanie celebryty musi zakończyć się pochwaleniem się jego efektami na łamach tabloidu. Agata Młynarska chwali się, że utrata wagi zajęła jej 8 lat, bo chudła ostrożnie. Dzięki temu przemyślanemu planowi straciła na wadze, ale nie popsuła sobie skóry.

Moja filozofia życia to filozofia jedzenia - wyznaje 48-latka w rozmowie z Super Expressem. Na samym początku nie było łatwo, zrzucanie wagi trwało jakiś czas, ale się udało. Trzymam się swojej filozofii i dzięki temu nie skacze mi waga i nie wisi mi skóra.

Agata wyznaje, że od dekady właściwie bez przerwy jest na diecie. Boi się z niej zrezygnować, ryzykując efekt jo-jo.

bEDlaygT

Gdy kończysz dietę i wracasz do starych nawyków, albo źle się odżywiasz, to nie masz energii i efekty znikają - tłumaczy w tabloidzie. To może dziwić, ale ja na kolację zjadam np. makaron. Jem sporo węglowodanów, ale w rozsądnych ilościach. To, jak dużo jem, uzależniam od tego, co robię w ciągu dnia. Gdy pracuję intensywnie albo kończę dzień treningiem to pozwalam sobie właśnie na makaron, tak doradził mi mój trener.

Wygląda na to, że utrzymanie się w show biznesie wymaga wielu wyrzeczeń. Katarzyna Zielińska wyznała niedawno, że zjedzenie jajka na śniadanie to dla niej święto.

Wszystkim innym celebrytkom polecamy Dolce Vitę Marty Grycan.

bEDlaygZ
bEDlayhu
KOMENTARZE
(263)
gość
9 lat temu
Świetnie wygląda!
gość
9 lat temu
fajna babka, zawsze wydawała mi się atrakcyjna :)
gość
9 lat temu
Można jej nie lubić, ale trzeba przyznać że super się trzyma! Jednak chęci+kasa = figura:)
bEDlayhv
gość
9 lat temu
sexi babka z niej :)
gość
9 lat temu
Operacja twarzy też jest efektem diety ? zastanawiające...
Najnowsze komentarze (263)
gość
4 lata temu
E50 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja drogie dziewczyny, ja dzien w dzien ogladam niesamowite metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech odwiedzi bloga;
gość
6 lat temu
Spójrzcie na siebie a potem krytykujcie
Podľa medzine...
9 lat temu
Podľa medzine1rodne9ho dohrvoou o pre1vach zdravotne postihnutfdch me1 každfd človek pre1vo na vzdelanie a rovnocennfd život ako všetci ostatned. Veredm, že Vaše zdravotne postihnute9 dvojičky si vyžadujfa denne 24-starostlivosť a opateru a dohľad. Samozrejme ako rodič me1te spre1vne na zreteli aj ich vfdchovu a vzdele1vanie. Nakoľko nie je mi zne1me a akfd druh zdrvotne9ho postihnutia sa jedne1, ťažko sa vyjadriť. Ale možnosti sfa viacere9 - ak sa jedne1 o nižšed stupeň zdravotne9ho postihnutia mohli by sa vzdele1vať za pomoci asistenta aj v riadnej škole. Potom je to vzdele1vanie v špecie1lnych škole1ch. Najlepšie by bolo, keby ste podali bližšie vysvetlenie aspoň približne a kfd druh zdravotne9ho postihnutia sa jedne1 a tiež koľko majfa detičky rokov. Veď aJ ťažko zdravotne postihnute9 dieťa na invalidnom vozedku bez mente1lneho postihnutia sa vzdele1va v riadnej škole samozrejme v bezbarie9rovom prostreded a s pomocou asistenta. Prajem Ve1m veľa sedl, určite sa faspech dostaved, len to trve1 dlhšie ako u zdravfdch deted. Anna
You're the gr...
9 lat temu
You're the greteast! JMHO
gość
9 lat temu
masowal bym jezykiem jej nuszki
Pati
9 lat temu
Nie lubię jej, ale przyznaję, że wygląda super
gość
9 lat temu
Nie lubię baby, ale wygląda bosko :)
gość
9 lat temu
tu tez botox rzadzi
bEDlayhn
pini
9 lat temu
p.Agata coraz młodsza nie poznałam
gość
9 lat temu
tez bym tak chciala wygladac)
gość
9 lat temu
ale mi to wisi
TomaszKo
9 lat temu
Ehhh.. .grrrr.;)
gość
9 lat temu
To straszne . Całe życie kontrolować wagę, być na diecie, mieć wyrzuty sumienia gdy zje się byle ciastko. A przecież jedzenie ( nie obżarstwo) to taka wielka przyjemność.
gość
9 lat temu
NOGI MA FAJNE, ALE TO NIE JEJ ZASŁUGA!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlayig
bEDlayih
bEDlayii
bEDlayij
bEDlayik
bEDlayhP