Trwa ładowanie...
Przejdź na

Frąckowiak reklamuje Victoria's Secret! PIĘKNA?

219
Podziel się

Zobaczcie najładniejszą polską modelkę w pięknej, kolorowej sesji.

Frąckowiak reklamuje Victoria's Secret! PIĘKNA?
bDYXaPwB

Magdalena Frąckowiak to jedna z nielicznych Polek, która z powodzeniem współpracuje z Victoria's Secret. Na jej pokazach zobaczyć można było również Anję Rubik, która jednak przyznawała otwarcie, że styl marki nie do końca jej odpowiada.

Niespełna 29-letnia Magda, która przeprowadziła się w ubiegłym roku na stałe do Warszawy, wystąpiła właśnie w kampanii reklamowej nowej kolekcji bielizny. Zachwycają się nią już zagraniczne portale modowe.

Podoba Wam się?

bDYXaPwD
bDYXaPwJ
bDYXaPwK
bDYXaPxe
KOMENTARZE
(219)
gość
8 lat temu
100 razy ładniejsza od rubik
gość
8 lat temu
piekna i to bardzo
gość
8 lat temu
Ona jest piękna.
bDYXaPxf
gość
8 lat temu
bliska ideału
gość
8 lat temu
Kult ciała kobiety? blisko mu już do seksizmu, gdzie kobieta jest obiektem seksualnym, który ma za zadanie jedynie wyglądać nieskazitelnie... Nastolatki oglądają magazyny, czytają że chude jest piękne a dodatkowe kilogramy to prosię na ruszt i potem nie mogą patrzeć w lustro. Wszędzie jest photoshop, skóra i kości, hołubienie wyglądu i stawianie go nad intelektem i charakterem - taki przekaz a nie inny niesie ze sobą moda. Docierają do nas co chwila skandaliczne informacje o gwałtach i molestowaniu początkujących modelek czy też znęcaniu się nad nimi przez projektantów, którzy każą chodzić w butach o 2 rozmiary za małe i hodować odparzenia i bąble. Świat mody to świat degeneracji, snobów, masochistów i ludzi bezwzględnych, bo to jest BIZNES. Zarabianie na głupocie mas. Moda to nie sposób na sprawienie, by kobieta poczuła się piękna, to uczenie, że liczy się (drogi) wygląd, niezdrowa pogoń za ustalonymi wymiarami itd. Moda już dawno przestała być traktowana jak zabawa, wystarczy spojrzeć na młode dziewczyny, które doprowadzają się do autodestrukcji w imię czego? mody.
Najnowsze komentarze (219)
gość
8 lat temu
chcę taki plaski brzuszek ! *__*
gość
8 lat temu
nie podoba mi sie fronckowiak
gość
8 lat temu
ona jest naprawdę ładna ... ma to COŚ
gość
8 lat temu
Ładna deska.
OLEG
8 lat temu
WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WOLĘ SZULIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
ładna niunia
gość
8 lat temu
podoba się
gość
8 lat temu
ma zeza
bDYXaPwX
gość
8 lat temu
Ladna laseczka, nic jej nie brakuje, 1000 razy ladniejsza niz Rubik z tym jej krzywym zgryzem
gość
8 lat temu
bielizna ładna, ale jej kwadratowa twarz już nie ;D
gość
8 lat temu
najpiękniejsza polka;) moim zdaniem;)
gość
8 lat temu
Piękna i nie wygląda jak kościotrup!
gość
8 lat temu
od kiedy kwadratowy ryj jest piekny ???i pisze to jako facet!!!
gość
8 lat temu
Bardziej w tej roli widzialabym Anne Jagodzinska.
...
Następna strona
bDYXaPxz