Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przegląd prasy brukowej (23 I)

0
Podziel się

Kasia Tusk, córka Donalda Tuska, po raz kolejny pojawia się na łamach tabloidów w związku ze swoją studniówką. Czytaliśmy już o jej perypetiach z zakupem pończoch i chęci wystąpienia w różowych kapciach ze Snoopym – teraz możemy obejrzeć na zdjęciu nią samą, w sukni studniówkowej oraz z beżowymi botkami w ręce. Buty to bardzo teraz modne botki z zamszu i wełny merynosów, ale na zdjęciach wyglądają jak przedwojenne onuce mojej babci.

bDISlnEB
Fakt, 23.01.2006

Fakt udziela Oli Kwaśniewskiej porad zawodowych

Córka byłego prezydenta, Ola Kwaśniewska, gości na łamach „Faktu” jakieś trzy razy w tygodniu. Temat zawsze się znajdzie. Dziś na tapecie jest propozycja występu w trzeciej edycji „Tańca z gwiazdami”, którą podobno panna Kwaśniewska otrzymała. „Fakt” szybko podlicza, że 100 tysięcy, które Ola mogłaby uzyskać za wygraną, ustawiłoby ją życiowo, bo póki co ma mieszkanie w dobrej dzielnicy, samochód i dyplom magistra psychologii, ale nie ma pracy. W dziedzinie career coaching „Fakt” raczej nie jest liderem – Kwaśniewska ma gdzie mieszkać i za co żyć, bo rodzice się jej nie wyrzekli. „Taniec z gwiazdami” to nie reality show, ale pojawienie się córki byłego prezydenta w jednym programie z wyciągniętym spod jakiegoś kamienia panem Jakimowiczem nie jest szczególnie nobilitujące. Z dyplomem w kieszeni Ola może poszukać sobie normalnej pracy. Takiej, w której będzie używać głowy, a nie ciała.

Papież z rogami, czyli urok tytułów

Jak donosi „Fakt”, dziewczyna Piotra Adamczyka, polskiego aktora, którego zna ostatnio cała Polska i pół świata z roli młodego Karola Wojtyły, całowała się z innym. Na dwóch zamazanych zdjęciach widzimy blondynkę w kawiarni oraz blondynkę, którą jakiś jegomość cmoka w policzek. Nie wygląda to zbyt namiętnie. W każdym razie, współczujemy Piotrowi Adamczykowi. Nie dość, że paparazzi biegają za jego dziewczyną i robią z igły widły dla dobra artykułu, to jeszcze sam aktor został wieczyście zaszufladkowany jako ten, który zagrał papieża. Panie Piotrze, a jakby tak mały publiczny ochlaj w Rzymie? Może to by pomogło uciec panu od świątobliwego wizerunku.

bDISlnED

***

Super Express, 23.01.2006

Buty w roli głównej

Kasia Tusk, córka Donalda, po raz kolejny pojawia się na łamach tabloidów w związku ze swoją studniówką. Czytaliśmy już o jej perypetiach z zakupem pończoch i chęci wystąpienia w różowych kapciach ze Snoopym – teraz możemy obejrzeć na zdjęciu nią samą, w sukni studniówkowej oraz z beżowymi botkami w ręce. Buty to bardzo teraz modne botki z zamszu i wełny merynosów, ale na zdjęciach wyglądają jak przedwojenne onuce mojej babci.

bDISlnEJ

Żeby było sprawiedliwie, media donoszą też o studniówce… Kazimierza Marcinkiewicza. Tak, pan premier był łaskaw zaszczycić swoją obecnością studniówkę w gorzowskim LO (gdzie uczyła się jego matka i dwoje dzieci). Pan premier jednak, jak sam przyznaje, nie ma pojęcia, jak się tam znalazł. Jego partnerka do poloneza z kolei wyznaje, że kompletnie nie interesuje się polityką. Nie ma to jak dobrana para. On nie wie, skąd się wziął na imprezie, a ona pewnie pięć minut wcześniej dowiedziała się, kim jest ten łysawy gość, z którym ma zatańczyć. Dobrze, że chociaż znali kroki poloneza.

bDISlnFe
KOMENTARZE
(0)
bDISlnFz