Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odpadło 6 uczestników "The Voice of Poland"!

287
Podziel się:

Zgadzacie się z decyzjami jurorów?

Odpadło 6 uczestników "The Voice of Poland"!

W sobotę wyemitowano odcinek The Voic of Poland, w którym uczestnicy show stanęli do bitwy na głosy. Sędziowie sami decydowali kto odpadnie z ich drużyny po występie dopranych wcześniej par wokalistów. Do kolejnego etapu programu przeszła osiem osób, które będą walczyć o wygranie całej drugiej edycji.

Jako pierwsi na ringu stanęli Bartosz Zawadzki i Jacek Maślanka, którzy zaśpiewali With a Little Help from My Friends. Po samych pozytywnych ocenach wszystkich jurorów ostatecznie chłopaki z Afromental wybrali Bartka. Kolejne do walki o miejsce w trzeci etapie show stanęły dwie dziewczyny z drużyny Justyny Steczkowskiej. Piosenkarka wybrała do pojedynku Beatę Dobosz i Patrycję Ciskę. Wokalistki wspólnie zaśpiewały wielki przebój Adele Set fire to the rain.

To że nie płaczę, to efekt relanium, które wzięłam przed programem. Obie macie piękne i niepowtarzalne głosy – powiedziała Steczkowska, która ostatecznie zdecydowała się zatrzymać w drużynie Beatę.

Do pierwszej bitwy w drużynie Marka Piekarczyka wybrano Natalię Sikorę i Dorotę Osińską. Okazało się, że obie piosenkarki od wielu lat są przyjaciółkami. Początkowo zdawało się, że z show odpadła Dorota.

Dziękuje wam za to wykonanie, to była uczta duchowa. Nie mogłem spać po nocach, bo muszę wybrać jedną z was – powiedział Piekarczyk.

Tomas i Baron, a także Patrycja Markowska chcieli zdobyć Dorotę do swoich drużyn. Ostatecznie piosenkarka zdecydowała się na grupę muzyków z Afromental. Kolejny na ringu znalazł się duet – Łukasz Choroń i Ola Niewęgłowska. Po wykonaniu kawałka Broken Strings Patrycja Markowska przyznała, że decyzję zmieniła wielokrotnie, ale ostatecznie do kolejnego etapu przechodzi Łukasz.

W programie pozostała także Anna Ozer, która pokonała Karolinę Jarzyńską. Jedna drobna pomyłka kosztowała udział w show Narine Torosyan, która przegrała z Moniką Szczot. W zespole marka Piekarczyka pozostała także Magda Bałdych, ale odpadł z niego Kuba Hutek. Natomiast ostatni pojedynek wokalny zakończył się szczęśliwie dla obu piosenkarek. Patrycja Markowska zdecydowała się postawić na Żanetę Luberę, ale Justyna Steczkowska w ostatniej chwili "ukradła" do swojej drużyny Sabinę Golanowską.

KOMENTARZE
(287)
gość
9 lat temu
Nudny program.
gość
9 lat temu
NIE OGLĄDAM TEGO... A WY??
gość
9 lat temu
Mam faceta ciotę! -.-
gość
9 lat temu
Hyży
gość
9 lat temu
nie wiem o co chodzi w tym programie :/
Najnowsze komentarze (287)
discount fitf...
6 lat temu
stockists of fitflops discount fitflops
http://tainio...
7 lat temu
hi it's athankpost
sale toms sho...
7 lat temu
toms sale shoes sale toms shoes
http://en.3pl...
7 lat temu
the [url=
http://eltipo...
7 lat temu
if [url=
http://www.pa...
7 lat temu
otherwise [url=
air jordan 3 ...
7 lat temu
someone [url= jordan 3 fire red quality[/url]
michael kors ...
7 lat temu
will [url= kors handbags new collection[/url]
air max 2015 ...
7 lat temu
are [url= max 2015 for sale[/url]
nike air max ...
7 lat temu
some [url= air max 2013 india online[/url]
popular micha...
7 lat temu
like [url= michael kors totes[/url]
ray ban sungl...
7 lat temu
there [url= ban sunglasses sale cheap[/url]
michael kors ...
7 lat temu
did [url= kors cheap outlet online[/url]
christian lou...
7 lat temu
here [url= louboutin sandals discount 9[/url]
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie