Trwa ładowanie...
Przejdź na

Powiedzieli rodzicom o ślubie 10 DNI WCZEŚNIEJ!

134
Podziel się

Czartoryska chciała uniknąć wtrącania się bogatej teściowej?

Powiedzieli rodzicom o ślubie 10 DNI WCZEŚNIEJ!
bDKlPUPV

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki ostatecznie zdecydowali podzielić się swój ślub na dwie uroczystości. Pierwsza z nich odbyła się w prima aprilis, a zaproszeni byli na nią tylko najbliżsi. Huczna impreza, na której pojawić ma się 450 osób zaplanowana jest na początek czerwca.

Okazuje się, że takie postępowanie państwa młodych było przejawem małego buntu wobec zapędów matki pana młodego, Katarzyny Frank-Niemczyckiej, która chciała odegrać istotną rolę w przygotowaniu uroczystości. Czartoryska i Niemczycki o świątecznym ślubie poinformowali wszystkich zaledwie... 10 dni wcześniej.

Jak opisuje dwutygodnik Viva, taki termin uniemożliwił wszelkie ewentualne "poprawki" ze strony teściowej. Skromne przyjęcie dla 50 osób odbyło się w willi Niemczyckich w Konstancinie.

bDKlPUPX

Drugą willę teściowa postanowiła dać im w prezencie...

bDKlPUQd
bDKlPUQy
KOMENTARZE
(134)
gość
8 lat temu
Ania pokazała klasę !! ... skromna uroczystość bez paparazzi tylko w gronie rodziny ... ta dziewczyna udowodniła , że jest prawdziwą arystokratką. Z całym szacunkiem pani K.Niemczycka zachowuje się jak nowobogacka .
gość
8 lat temu
nieciekawy ten pan młody ale co się nie robi dla kasy
gość
8 lat temu
Nowy i5S Phone za 297 PLN, wierna kopia iPhone 5! Odwiedź phones4all.info i ciesz się z zakupów. (każdy kto zakupi telefon do 15 maja otrzyma 2 prezenty niespodzianki w postaci Flash Memory USB 8GB oraz zegar - projektor! Dowiedz się więcej na phones4all.info n n,
bDKlPUQz
gość
8 lat temu
Piekna para.
gość
8 lat temu
Nie wyglądają na szczęśliwych ale na pozerow .On jakiś sztywniak a ona udaje,ze wszystko okey.
gość
8 lat temu
fajnie razem wyglądają, szczęscia!
gość
8 lat temu
Jezu jak to dobrze, że wyszła za mąż, przestanie nas straszyć swoim "aktorstwem"
gość
8 lat temu
ciekawe w jakim ubiorze na wesele przyjdzie Mamuska panny młodej, bo ona najczęściej w briczesach występuje
gość
8 lat temu
Już Czartoryska stroi fochy, teżsiowa jej się nie podoba, ale kasy teściowej nie odrzuca, Czartoryska, to gołą i wesoła ??? księżniczka????, a dlaczego Mamuśka nie obdarowuje ją prezentami, przecież ma tylko jedną córką. Podobno Mamuska już czaji się za nowym ministrem, a córka tak jak ona poradzi sobie i z mężem i teściową. Ja na miejscu Niemczyckiej, nie dała bym nic, niech sami sie dorabiają, wystarczy ze Niemczycka oddała jej bardzo przystojnego syna.
Gość
8 lat temu
O co wam chodzi z tą jazdą po nich? Jak z pompą, to niedobrze, a jak cichy ślub - też nie. Starzy mają dom w Konstancinie, więc wesele mieli zrobić w barakach? Jakby było w zwykłej knajpie, to byście pisali, że za tanio. Dziewczyny piszą, że Niemczycki jest brzydki. A co was to obchodzi? Wy się z nim hajtacie? Chyba najważniejsze jest, że oni się kochają. Tego, że mają dużo kasy na starcie zazdroszczę, ale też i gratuluję. A za tą akcję ze ślubem, mają wielki szacun:).
gość
8 lat temu
ŁADNA PARA WSZYSTKIEG DOBREGO
maria
8 lat temu
wtracanie sie tesciowej ,bedzie wesola rodzinka ,tylko wszyscy nabiora piorek,
gość
8 lat temu
coś nie wygląda ona na szczęśliwą, te wymuszane uśmiechy na tych fotkach, no i on niezbyt urodziwy jak na takiego miliardera haha przystało, i tylko czekać kiedy będzie głośny rozwód
bDKlPUQr
LOVYA_PL
8 lat temu
Bolesław Prus miał rację - LALKA. Historia lubi się powtarzać, mieliśmy już Dyzmę- Wałęse, teraz mamy Wokulskiego- NIemczyckiego i Łecką- Czartoryską ... taki lajf
...
Następna strona
bDKlPUQT