Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jabłczyńska w "stylu lat 50-tych"... PASUJE JEJ?

395
Podziel się

Ile lat sobie dodała?

Jabłczyńska w "stylu lat 50-tych"... PASUJE JEJ?
bDIrlPKJ

Wczoraj, na trzynastych urodzinach Fashion Magazine, które odbyły się w warszawskim Soho Factory odbyły się koncerty, a także pokazy mody takich marek, jak She, Joop i Teresa Kopias. Na gali wystąpili Matt Pokora i Mrozu. Oczywiście gwiazdy pojawiły się nie tylko na wybiegu i scenie, ale także na ściance. Opróćz Marty i Wiktori Grycan (zobacz: Grycanki znów "na salonach"! (ZDJĘCIA)) na imprezę zaproszono także Joannę Jabłczyńską.

Aktorka ostatnio była często chwalona za udane stylizacje, które dobrze podkreślały jej figurę. Jednak tym razem wybrała kreację, która chyba niepotrzebnie dodała jej lat. Joasia pojawiła się w spódnicy w stylu lat 50-tych i turkusowym topie. Przed pozowaniem do zdjęć miała na sobie także niebieski, zapinany pod szyję płaszcz.

bDIrlPKL

Jak wypadła?

bDIrlPKR
bDIrlPKS
bDIrlPLm
KOMENTARZE
(395)
gość
8 lat temu
ładnie, śliczny płaszcz
gość
8 lat temu
ma urodę starej baby, wygląda jak kwaśniewska
mona
8 lat temu
bardzo ładnie jest ubrana, ładnemu we wszystkim ładnie.
bDIrlPLn
gość
8 lat temu
genialny zestaw! gdzie można kupić taką bluzkę i spódnicę?
gość
8 lat temu
tragedia z ta laska. wyglada jak dmuchana lalka z sex shopu
gość
8 lat temu
Super Pani Joasiu.
gość
8 lat temu
Joasia jest super .
gość
8 lat temu
Joasia jest super .
gość
8 lat temu
Słuchaj --przeczytaj to uważnie i z powaga --notuj : To zajmie tylko 2 minutki, jest bardzo interesujące, zrób to za moment, są tylko 4 pytania, a odpowiedzi cię zaskoczą... : Umysł jest jak spadochron; pracuje lepiej kiedy jest otwarty Zanim zaczniesz ten test, pomyśl życzenie OSTRZEŻENIE ! Musisz odpowiedzieć na każde pytanie krok po kroku, nie czytając wcześniej całego testu. Są tylko 4 pytania i jeśli spojrzysz na nie przed skończeniem testu nie otrzymasz szczerych wyników. Zrób to powoli. I nie podglądaj ! Poszukaj ołówka i zapisz swoje odpowiedzi na kartce. Będziesz ich potrzebować na końcu testu. 1. Uporządkuj poniższe zwierzęta w kolejności zaczynając od tego, które lubisz najbardziej: KROWA TYGRYS OWCA KOŃ Ś****A 2. Opisz każde z poniższych słów jednym wyrazem: PIES KOT SZCZUR KAWA MORZE 3. Pomyśl o 5 osobach które znasz i które są dla ciebie ważne, a następnie przyporządkuj każdą z nich jednemu z poniższych kolorów: POMARAŃCZOWY ŻÓŁTY CZERWONY BIAŁY ZIELONY 4. W końcu zapisz swoja ulubiona liczbę i dzień tygodnia. Skończyłeś? Upewnij się, czy odpowiedzi są prawidłowe. Pomyśl jeszcze raz życzenie. ODPOWIEDZI NA PYTANIA: 1. A oto priorytety twojego życia: Krowa: oznacza karierę Tygrys: oznacza dumę Owca: oznacza miłość Koń: oznacza rodzinę Ś****a: oznacza pieniądze 2. Opis psa definiuje twoja osobowość Opis kota charakteryzuje twój związek z kimś Opis szczura opisuje twojego wroga Opis kawy interpretuje seks Opis morza jest opisem twojego życia 3. Kolory: żółty - to ktoś kogo nigdy nie zapomnisz pomarańczowy - to twój najlepszy przyjaciel czerwony - to ktoś kogo naprawdę kochasz biały - to twoja bratnia dusza zielony - to osoba którą będzie w twoim umyśle przez resztę twojego życia 4. Musi
gość
8 lat temu
na ten trolowaty pysk nie idzie patrzec
gość
8 lat temu
na ten trolowaty pysk nie idzie patrzec
Artur
8 lat temu
cześć Aśka, wiem, że to czytasz... nie możesz nosić takich szerokich spódnic, ponieważ jesteś za mała i wyglądasz jak grubasek, pozdrowienia :)
gość
8 lat temu
czy ona nie ma założonej bluzki tył na przód??
bDIrlPLf
gość
8 lat temu
zgoda, styl lat 50-tych,a wygląd na lat 60-7o niestety czasu nie zatrzymasz-bardzo brzydka
...
Następna strona
bDIrlPLH