Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Pokazywała mi SMS z kwotą 15 TYSIĘCY ZA WYWIAD"

199
Podziel się

"Spotkała się z dziennikarzem w pizzerii. Mówiła, że podbijała cenę za wywiady i zdjęcia."

"Pokazywała mi SMS z kwotą 15 TYSIĘCY ZA WYWIAD"
bEiSpvnp

Wczoraj przed Sądem Okręgowym w Katowicach zeznawała najbliższa przyjaciółka oskarżonej o zamordowanie córki Katarzyny W. Poznały się w 2003 roku w gimnazjum i przyjaźniły do 2008 roku, kiedy to Katarzyna wstąpiła do wspólnoty Tebah w Czeladzi. Kiedy jednak po latach wylądowała w szpitalu psychiatrycznym, Natalia odwiedzała ją codziennie. Wtedy właśnie odbyły kilka niepokojących rozmów.

Kiedy w szpitalu grałyśmy w scrabble, to zszokowało mnie, że ona układała słowa związane ze śmiercią: denat, zgon - relacjonowała Natalia P., cytowana przez Fakt. Kiedyś patrząc mi w oczy powiedziała, że Madzia wypadła jej z rąk, wyślizgnęła się z kocyka i uderzyła główką o próg, a ona ją reanimowała.

Przyjaciółka odebrała ją ze szpitala. Po kilku tygodniach spotkały się ponownie. Katarzyna zapytała Natalię, czy może do niej przyjechać do Krakowa i trochę tam pomieszkać.

bEiSpvnr

Gdy przyjechała do mnie do Krakowa, jeszcze raz ją pytałam, czy śmierć Madzi to był wypadek, odpowiedziała, że tak - zeznała przed sądem Natalia P. Mówiła, że nie boi się policji. Mówiła, że nie mają dowodów i nie będą mieli. Dalej mówiła, że to był wypadek, a nikt nigdy nie dojdzie do tego, jak dziecko znalazło się w miejscu, gdzie znaleziono jego zwłoki.

Będąc w Krakowie, spotkała się z dziennikarzem w pizzerii. Pokazywała mi SMS z kwotą 15 tysięcy złotych za wywiad. Mówiła, że podbijała cenę za wywiady i zdjęcia. Pytałam, jak to jest zarabiać na śmierci własnego dziecka. Ona mówiła mi, że z czegoś musi żyć, że sprzedaje swoje ówczesne życie. Ja mówiłam jej, że to nie będzie dla niej dobre.

Ciekawe, na ile "podbiła cenę" za swoją sesję w bikini na koniu. "Sprzedawania życia" całkiem nieźle wychodzi też jej mężowi. Jego wydana przez Super Express książka ze szczegółowym opisem zwłok Madzi leży już w każdym kiosku.

bEiSpvnx
bEiSpvnS
KOMENTARZE
(199)
gość
8 lat temu
S****a jeszcze na topie?
gość
8 lat temu
nie pisac o niej
gość
8 lat temu
jakby nie pudelek juz nikt by o niej nie pamietał
bEiSpvnT
gość
8 lat temu
Poje..bani jestescie,ze o niej non stop nadajecie.
gość
8 lat temu
super ekspress,fakt i pudelek zrobili z niej gwiazde
Najnowsze komentarze (199)
camel
8 lat temu
Jestem matka szostki wspanialych dzieci ! Oj dajcie mi ta s**e w moje sprawne raczki a nawruce k***e i zabije!!!
gość
8 lat temu
co to k...a jest bikini i trampki gratuluje patologiczny motłochu wstydze sie ze taki smiec mieszka w moim miescie.A prawda jest taka czuła ze traci zainteresowanie meza i chciala usunac dziecko bo jej zawadzało oboje lansuja sie na smierci dziecka jakies ksiazki wywiady wstyd!!! i patologia.Bo jak ja bym straciła dziecko(Boże uchowaj) zaszyła bym sie od swiata i nie wiem czy bym to wogole udzwigneła a tu show se małżeństwo robi i biznes w jednym.Jak malo kto wiedzial gdzie i ze istnieje sosnowiec tak teraz kazdy kojarzy z pania bizneswoman jaja normalne !
gość
8 lat temu
k***a zabila dziecko niewinne a internet robi z kej szmaty gwiazde normalnie szok
gość
8 lat temu
Potwór a nie matka
gość
8 lat temu
nie mogę patrzeć na jej wstretny ryj a do was szanowni redaktorzy gazet i portali typu pudelki srelki OGARNIJCIE NIE RÓBCIE Z TAKICH LUDZI GWAZD TYLKO DOMAGAJCIE SIE KARY I TO RÓWNOMIERNEJ DO CZYNU sami robicie z niej gwiazde . czy slyszeliscie o czyms takim jak o odpowiedzialnosci za to co sie pisze czy mówi??? to pomyślcie o innych kobietach z chorobami psychicznymi które patrzac na to jak tej szmaty zrobiliscie gwiazde moga same chciec ja nasladowac i to wasza bedzie wina
AGA
8 lat temu
ile jeszcze będą o tej wywłoce pisać ???? szkoda ,że nie ma kary śmierci bo jej się należy . s**a !!! hm.nawet gorsza,,,,,s**a by nie zabiła swoich szczeniąt !!!!
gość
8 lat temu
Frajerzy się lansują. Trzeba byc ułomnym żeby lasnowac się na śmierci dziecka.
gość
8 lat temu
Widzieliście siebie w kompie? :D Wpiszcie w google: naukowcy wymyślili lustro w komputerze
bEiSpvnL
Roksankaa
8 lat temu
J***c Kaske
gość
8 lat temu
to jest dno Bartek i ta g****a ci.. Kaska to juz kuzwa szczyt idiotyzmu
Waśniewska Fa...
8 lat temu
Ona jest super! uwielbiam Kasię
gość
8 lat temu
Potwory, a nie ludzie! I ona, i ten jej zakichany Bartuś, który ciągle zgrywa się na ofiarę. Jak można zarabiać na śmierci własnego dziecka? Jak bezduszną trzeba być osobą, aby tak postępować.
gość
8 lat temu
Z*****j !!! będzie próbowała zrobic z siebie świra zeby uniknąc kary . Do piachu z nią
gość
8 lat temu
pudel przestan promować morderczyni8e to się staje okropne i nieetyczne
...
Następna strona
bEiSpvon