Trwa ładowanie...
Przejdź na

PO 18 LATACH policja znalazła samochód z "PULP FICTION"!

73
Podziel się

Ukradziono go Quentinowi Tarantino tuż po zakończeniu zdjęć...

PO 18 LATACH policja znalazła samochód z "PULP FICTION"!
bDeXQewl

Po osiemnastu latach Quentin Tarantino odzyskał wreszcie swój ukochany samochód, który został wykorzystany w kultowej scenie w filmie Pulp Fiction. Auto, którym jeździł grany przez Travoltę gangster, Chevrolet Chevelle Malibu z 1964 roku, zostało skradzione tuż po zakończeniu zdjęć.

Samochód został odnaleziony przez Carlosa Arietę, który zatrzymał jadącego autem kierowcę, gdyż wydawało mu się, że podobna maszyna została ukradziona słynnemu reżyserowi. Wielki fan twórczości Tarantino znał historię sprzed lat i wydawało mu się, że rozpoznał samochód Vincenta Vegi.

Widziałem ten film setki razy. Wszędzie poznałbym to auto - skomentował wydarzenie funkcjonariusz.

bDeXQewn

Nowy właściciel chevroleta utrzymywał, że posiada go od lat 70-tych. Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych okazało się, że zatrzymany mężczyzna mówi prawdę. W spisie policjant znalazł jednak jeszcze jedno auto z identycznymi numerami nadwozia. Po sprawdzeniu okazało się, że drugi samochód rzeczywiście należał do Quentina Tarantino. Złodzieje skopiowali numery nadwozia zatrzymanego przez Arietę auta i przebili je na skradzioną maszynę.

Jak na razie nie wiadomo, czy reżyser odbierze ukochany samochód, czy zostawi go obecnemu właścicielowi, który utrzymuje, że nic nie wiedział o przestępstwie.

bDeXQewt
bDeXQewO
KOMENTARZE
(73)
gość
7 lat temu
Pozdrawiam wszystkich, którzy robią w życiu coś, czego nie lubią.
gość
7 lat temu
Niezłe tempo tam mają, jak w Polsce.. ;)
gość
7 lat temu
Fantastyczny film i rezyser genialny!
bDeXQewP
gość
7 lat temu
Uwielbiam Quentina!
gość
7 lat temu
co tam taki samochod.Ludzie gina i sie nie odnajduja.
Najnowsze komentarze (73)
Referentator
7 lat temu
Haha ale sensacja. Tyle zachodu o taki stary zlom.
galileusz
7 lat temu
Pewniaki matura 2013 sqlmedia.pl
gość
7 lat temu
przebili numery ktore byly identyczne...
gość
7 lat temu
Zjarany Zbyszek.
gość
7 lat temu
Ale kapusia zastrzelili w zielonym Chevy Nova, a nie w Chevelle... Pudelek pomieszał fotki, nie każde zdjęcia wnętrza auta w Pulp Fiction to Chevelle...
gość
7 lat temu
no to obecny wlasciciel samochodu stal sie wlasnie milionerem i to dzieki policji :)
gość
7 lat temu
program wyborczy [p]artii [o]szustów (2015) ??: 1.straszenie polaków pis-em i powrotem iv rp przy pomocy stronniczych mediów. 2.uległość brukselskim i moskiewskim władzom wzamian za poklepywanie po plecach. 3.zmniejszenie bezrobocia poprzez wyjazdy polaków do pracy w anglii. 4.utrudnienie dostępu do lekarzy oraz wydłużenie wieku emerytalnego do 90 lat tym samym wielu polaków zakończy swój marny, niewolniczy żywot i odciąży zus od wypłaty emerytur i rent. 5.chwilowo darmowy "szczaw i mirabelki" dla wszystkich biednych aby uniknąć głodu. 6.wypłacanie nieuzasadnionych nagród i premii dla wszystkich posłów i "kolesi". 7.zwalczanie wartości takich jak: (religia, naród, państwo, rodzina, własność prywatna, hierarchia, honor). 8.zamiatanie wszystkich afer i przekrętów pod dywan, które szkodzą jedynie słusznej partii władzy. 9.walka z kościołem i ustawowe wprowadzenie dewiacji i zboczenia jako normy społecznej. 10.zwiększenie biurokracji (czyt.urzędniczych pasożytów) aby rodziny, przyjaciele i znajomi mieli posady. 11.fałszowanie wyborów (czyt."ruskie serwery"). 12.podporządkowanie sobie władzy wykonawczej, sądowniczej i mediów. 13.eliminacja przeciwników politycznych (czyt."seryjny samobójca"), którzy mogą bardzo zaszkodzić całej partii lub jej członkom. 14.nadużywanie pojęcia "sprawiedliwość społeczna", która nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością, w celu naginania, a nawet łamania prawa. 15.współpraca i legalizacja: nwo, przymusowe szczepienia, gmo, chemtrails, codex alimentarius, monsanto, inwigilacja społeczeństwa, depopulacja ... "by żyło się lepiej" ... złodziejom, oszustom i pasożytom !
gość
7 lat temu
hej dzieci łolmarta..jak tam leci?
bDeXQewH
gość
7 lat temu
no i z********e :D
gość
7 lat temu
"Nowy właściciel chevroleta utrzymywał, że posiada go od lat 70-tych. " film wydany w 1994 .................................. ktos klamie................ no brainer!
gość
7 lat temu
TUSK TO Z******J
Gosia
7 lat temu
Co to za film? fajny jakiś?
gość
7 lat temu
Nie jara mnie Tarantino.
gość
7 lat temu
ja pozdrawiam ludzi którzy lubia i robia rzeczy nie legalne
...
Następna strona
bDeXQexj