Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek zostanie 4. JUROREM "YOU CAN DANCE"?!

415
Podziel się

"Na otarcie łez"...

Rozenek zostanie 4. JUROREM "YOU CAN DANCE"?!
bCPtLLDp

Z dnia na dzień maleją szanse na kolejną edycję Tańca z gwiazdami, która miała zostać wyemitowana w jesiennej ramówce TVN. Wśród potencjalnych "gwiazd" wymieniano Magdę Gessler, Macieja Musiała i Małgorzatę Rozenek. Zwłaszcza ta ostatnia kandydatura miała szanse się potwierdzić, gdyż Małgorzata była ponoć chętna, by zaprezentować na antenie umiejętności nabyte w szkole baletowej. Chętnie podkreśla w wywiadach, że jest absolwentką takiej placówki. Jej zdaniem, ukształtowała ona jej charakter.

To bardzo specyficzna szkoła - wspomina w wywiadach. Z jednej strony kształtuje się kobiecość, sposób, w jaki się poruszasz i wykonujesz pewne gesty. Z drugiej strony to ogromna dyscyplina. Mimo to było to cudowne doświadczenie. Zawsze nas uczono, że moment, w którym wychodzisz na scenę, jest nagrodą za wcześniejszą pracę. Czasem coś ci wyjdzie raz na pół roku. Wtedy bardziej to doceniasz.

Jak sugeruje Rewia, na otarcie łez Rozenek ma szansę znaleźć się w poszerzonym składzie jury kolejnej edycji You Can Dance. Za tą hipotezą przemawia fakt, że większość edycji ma czterech jurorów. Na tym tle polska wersja, w której za stołem jurorskim zasiadają Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg, jest wyjątkiem. Na razie informacja ta nie została potwierdzona, jednak na miejscu Kingi Rusin zaczęlibyśmy się już chyba niepokoić.

bCPtLLDr
bCPtLLDx
bCPtLLDS
KOMENTARZE
(415)
gość
7 lat temu
Będzie sprzątać upieprzony stół? ;)
gość
7 lat temu
?? sprzątać tam będzie?? bo w jury to jej nie widze za chiny.. nonsens
gość
7 lat temu
Boze nie!!!!
bCPtLLDT
gość
7 lat temu
Bez jaj!
gość
7 lat temu
Bedzie szorofac parkiet biala rekawiczka?
Najnowsze komentarze (415)
olll
7 lat temu
Tak to już w polsce bywa, że jurorami zostają osoby zupełnie się nie znające na czymś, ale dzięki nim zwiększy się oglądalność, a to przecież kasa. Żenada...... Co z tego, że chodziła do szkoły baletowej, to nie znaczy, że jest ekspertem w dziedzinie tańca. Żenada !!!!!!!!!
gość
7 lat temu
a czy ona zna się na muzyce?????????????
gość
7 lat temu
Taka sama pudelkowa bzdura jak to że Osyda zagra Małgosię Mostowiak.
gość
7 lat temu
pojeebało ?
gość
7 lat temu
Sexi
gość
7 lat temu
Powinna otworzyć firmę sprzątającą
gość
7 lat temu
niech spada,potrzebna jak s***i siodlo/z tym przepitym glosem.,,,i wytapetowana geba,,stara torba niech idzie sprzatac,,,,malo jej kasy do cholery,ciagle te same geby w tyn tvn....dali by kogos mlodego zeby mozna bylo popatrzec i ucieszyc oko ....................
gość
7 lat temu
Nie znam jej ale widok tej kobiety strasznie mnie denerwuje.Ona jest wszędzie
bCPtLLDL
gość
7 lat temu
Błagam !!!!Tylko nie ona!!!
www
7 lat temu
nosz kurde to juz nie bede ogladac ...nie wystarczy jej sprzatanie w tvn teraz jeszcze w tancu chce zablysnac...zachrypnieta i*****a ,glos ma jakby chlala whisky codziennie
gość
7 lat temu
co za urojone pomysly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
jeszcze tu jej nie było...
gość
7 lat temu
Porazka jeszcze jej tam nie było? no to juz mam po ogladaniu.Dzieki wiecie jak odstraszyc ludzi od telewizora!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosc
7 lat temu
kobieta nie wie gdzie jej miejsce.Niech wraca do domu sprzatajaca pani domu nie chce sie na nia patrzec jest beznadziejna
...
Następna strona
bCPtLLEn