Piątek 10.05.2013 00:57

Córka Borysewicza: "Jedna z modelek CHCIAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO!"

Joanna Borysewicz Joanna B. Jan Borysewicz

Córka Borysewicza: "Jedna z modelek CHCIAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO!"

Rozpoczęła się walka o wybielenie wizerunku kolejnej kryminalnej "celebrytki". W najnowszym odcinku programu Uwaga TVN pojawiła się Joanna Borysewicz, która została niedawno skazana na trzy lata więzienia w zawieszeniu. Córka muzyka grupy Lady Pank uważa oczywiście, że została "wrobiona" i "potraktowano ją niczym szefa mafii".
 
Wydaje się, że potraktowano ją raczej jak zwykłego szefa burdelu. W latach 2007-2009 Joanna prowadziła słynną "agencję modelek" razem ze swoją zaradną matką i przyjaciółką. Joanna postanowiła opowiedzieć swoją wzruszającą historię w programie. Zapewniła także, że wcale nie nakłaniała "modelek" do prostytucji.
 
To normalne dziewczyny, które pracowały jako fotomodelki. Były piękne, mądre, wesołe. Zawsze było mi bardzo przyjemnie, bo słyszałam z ich ust "dzięki". Mówiły, że to pomogło im rozwiązać wiele problemów - broni się.
 
Borysewicz argumentuje, że dopóki nie ujawniono skandalu, wszystkie strony złotego interesu były z niego zadowolone. Dopiero "nieładnie" przedstawiona przez media prawda spowodowała, że dziewczyny należące do agencji załamały się zaistniałą sytuacją.
 
Dopóki ta sprawa nie wyszła, były spokojne. Jedna z nich chciała popełnić samobójstwo - oskarża szefowa agencji. Wszystko zostało tak nieładnie przekazane przez media, że mogła się załamać tą sytuacją. Wszystkie traktowały to jako zabawę. A teraz, po tym, jak zostało to przedstawione w mediach, mogły poczuć się niezręcznie. Zostały ocenione nie tak, jak trzeba.
 
Borysewicz nadal utrzymuje, że jej dziewczyny tylko "dotrzymywały towarzystwa" milionerom i ludziom z show biznesu. Przyznaje jednak, że na imprezach "integracyjnych" dochodziło do ekscesów oraz ostrej zabawy. Przeczy sama sobie wyznając, że jednak w takiej "działalności" pojawia się zazwyczaj seks.
 
Każdy to wie, kto prowadzi taką działalność. O tym, że jest taka sytuacja, że dziewczyny tym się zajmują. Sex, drugs and rock'n'roll! Tak to jest w tym wielkim świecie - chwali się, a następnie dodaje: Zarobiły dwieście koła. Miały super samochody, super życie!

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (798)

Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 10.05.2013 01:34
Te polskie kurtwogwiazdy naprawdę nie mają kady 200 000 za sprzedawanie ciała. Ochyda śmieszna cena za stratę siebie, kupi sobie szmat, które za 2 dni i tak będą niemodne. Telewizjo promuj wartości a nie kurrwy i wszystko co najgorsze
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 10.05.2013 01:35
gość:
gość:
gość:
gość: zawsze lubiłem jego muzykę
Zrobił z córki kurrwę, dno!
nie sadze ze on zrobił ...po jej wypowiedziach bylo widac ze jest dumna z tego
A co ma mówić? Zostałam kurrwą leczę się psychiatrycznie?
chyba wenerycznie
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 10.05.2013 01:37
haha niezła cenzura
Odpowiedz
4 6
zgłoś
gość 10.05.2013 01:38
Dlaczego nie cenicie prostytutek? Są panie - kurtyzany bardzo ekskluzywne, które same wybierają gdzie chcą włożyć p***sa, wykształcone oczytane, szanujcie je!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 10.05.2013 01:38
mistrzowie cenzury - frajerzyny : DDD
Ładowanie komentarzy…