Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Planuje USUNĄĆ TEŻ JAJNIKI"

431
Podziel się:

Na raka jajników zmarła jej matka. Aktorka ma 50-procentową szansę zachorowania.

"Planuje USUNĄĆ TEŻ JAJNIKI"
bECSxEyd

We wtorek rano Angelina Jolie poinformowała cały świat, że poddała się zabiegowi prewencyjnej amputacji piersi. Aktorka zbadała swoje geny po tym, gdy dowiedziała się, że może być w grupie kobiet, które mogą mieć zwiększone ryzyko zachorowania na raka piersi i jajników. Okazało się, że jest, a ryzyko zachorowania na raka piersi w jej przypadku wynosi 87%.

Matka aktorki, Marcheline Bertrand, zmarła w 2007 roku po 8-letniej walce z rakiem jajników. Mimo że opiekowali się nią najlepsi lekarze, a córka nie szczędziła pieniędzy na drogie kuracje, 56-letnia aktorka przegrała walkę z chorobą.

Dlatego też Angelina postanowiła prewencyjnie zapobiec rozwijaniu się tej wyniszczającej choroby w jej organizmie. Jak donosi magazyn People, nie skończy na amputacji piersi.

bECSxEyf

Z uwagi na uszkodzony gen BRCA1, który odziedziczyła po matce, ryzyko zachorowania na raka jajników w jej wypadku wynosi 50% - mówi informator. Planuje więc usunąć też jajniki.

Przypomnijmy, że po niedawnej operacji ryzyko zachorowania na raka piersi u aktorki zmniejszyło się z 87% do mniej niż 5%.

bECSxEyG
KOMENTARZE
(431)
Wroclove
8 lat temu
Gadajcie co chcecie, ja ją podziwiam!
gość
8 lat temu
Ma 6 dzieci przynajmniej mysli zeby byc z nimi jak najdluzej
gość
8 lat temu
niech zrobi wszystko dla zdrowia ma przecież szóstke dzieci !!!
bECSxEyH
gość
8 lat temu
MOZE U CIEBIE NIE MA POTRZEBY ?
gość
8 lat temu
Ma pieniądze, dzieci, teraz to tylko chce zyc jak najdłużej! nic więcej do szczęścia już nie potrzebuje
Najnowsze komentarze (431)
gość
8 lat temu
a mózgu nie chce usunąć? proponuję obu-pólkulową operację usunięcia zwojów mózgowych na oczach tv..... z dobrobytu w d****h im się poprzewracało. Skoro tak bardzo jest obciążona genetycznie śmiertelnymi chorobami to niech kupi sobie trumne i się powiesi....bedzie mieć spokój
gość
8 lat temu
w Polsce medycyna jeszcze w powijakach za granica panie w odpowiednim wieku w 80 procentach poddaja sie temu zabiegowi..po prostu tylko nowina i kawalek chleba dla dziennikarzy ..
gość
8 lat temu
tylko głupota moze podziwiac głupote!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
a jakie ma prawdopodobieństwo na zachorowanie na raka mózgu??
gość
8 lat temu
To już lekka przesada
gość
8 lat temu
ja nie moge nagle taka gwaizdka się ocknęła że ludzie umierają itd.... Andzelino jest jeszcze białaczka itd jak nie ten rak to inny albo nagła śmierć przeznaczenia nie da się oszukać czasem.
gość
8 lat temu
hm w przypadku raka jajników rozumiem ale piersi????? Hm drastyczne to trochę chyba że i tak powiększała piersi to rozumiem zrobili jej nowe ale czy normalna kobieta by to zrobiła????Bez fachowej pomocy ??? rekonstrukcji itd???
gość
8 lat temu
6 dzieci tylko zadnego nie urodzila ....wielka k... mac gwiazda, lans lans i jeszcze raz lan
bECSxEyz
gość
8 lat temu
Jest bardzo rozważna. Po co ludzie tak się przypieprzają do jej prywatnych decyzji?
gość
8 lat temu
niech cała siebie usunie Życie to choroba śmiertelna wszyscy w końcu umrzemy nie znaczy to że mamy się leczyć zanim zachorujemy
gość
8 lat temu
Każdy ma 50 % szans... Albo zachorujesz, albo nie..
gość
8 lat temu
Jestem z nią całym sercem . !!! To wspaniała kobieta !!!
gość
8 lat temu
A niech usuwa co się da. Został jeszcze rak jelit, rak mózgu, rak płuc oraz inne raki. Życzę powodzenia i usuwania czego się da, aż ryzyko spadnie do zera. Jak dla mnie to idiotyzm, to że sobie coś usunęła nie oznacza że tego raka nie dostanie.
gość
8 lat temu
To jest chore...Nie wiem co ta kobieta ma w glowie i jeszcze się tym chwali!!!Taki zabieg + rekonstrukcja piersi to ponad 40 tysi.Kogo na niego stać?Napewno ją tak ale nie zwykłe kobiety.Teraz jajniki a potem co?Wątrobę,nerki,pluca?To dziwne,niesmaczne i nie rozumiem tego...Nie zastanowiła się chyba pieprzac,ze robi to jako przykład dla innych kobiet ale jakich?chyba dla tych z milionami na koncie...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECSxEzs
bECSxEzt
bECSxEzu
bECSxEzv
bECSxEzw
bECSxEzb