Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bradley Cooper robi sobie zdjęcia z fanami na premierze "Kac Vegas 3"!

109
Podziel się

Wybieracie się do kin?

Bradley Cooper robi sobie zdjęcia z fanami na premierze "Kac Vegas 3"!
bDJsaAnF

W poniedziałek w Los Angeles odbyła się premiera trzeciej i ostatniej części Kac Vegas. Przypomnijmy, że dwie pierwsze części w samych tylko Stanach Zjednoczonych zarobiły ponad miliard dolarów, czyli grubo ponad 3 miliardy złotych! Przewiduje się, że _**Hangover 3**_ powtórzy ich sukces.

Na uroczystym pierwszym pokazie nie mogło oczywiście zabraknąć odtwórców głównych ról: Bradleya Coopera, Zacha Galifianakisa, Eda Helmsa i Heather Graham. Zobaczcie, jak pozowali na czerwonym dywanie... i nie tylko, bo Cooper zrobił sobie dużo zdjęć z fanami.

Wybieracie się do kin?

bDJsaAnH
bDJsaAnN
bDJsaAnO
bDJsaAnP
bDJsaAnQ
bDJsaAoi
KOMENTARZE
(109)
seo plugin
4 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
justysia32
8 lat temu
Właśnie skończyłam oglądać i szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż tak dobrego filmu! Myślałam, że oceny w Internecie były znacznie zawyżone, jednak nieźle się uśmiałam i z chęcią obejrzę Kac Vegas z koleżankami jeszcze raz! Moja ocena to 9/10, jakby ktoś chciał to film w wysokiej jakości HD oglądałam tutaj: kino24tv(KROPKA)pl/NTk/Kac_Vegas_3_(2013) [zamieńcie tylko "(KROPKA" na zwykłą kropkę w linku] ;) POLECAM! :)
justysia32
8 lat temu
Właśnie skończyłam oglądać i szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż tak dobrego filmu! Myślałam, że oceny w Internecie były znacznie zawyżone, jednak nieźle się uśmiałam i z chęcią obejrzę Kac Vegas z koleżankami jeszcze raz! Moja ocena to 9/10, jakby ktoś chciał to film w wysokiej jakości HD oglądałam tutaj: POLECAM! :)
bDJsaAoj
gość
8 lat temu
fajny kolor garnituru
gość
8 lat temu
Brad miodzio,lecz Alan hahaha nie moge wprost!!
gość
8 lat temu
mmmmmmm Bradley......
gość
8 lat temu
fantastyczne chłopaki!
gość
8 lat temu
Dlaczego Bradley ma obrączke na palcu na 7 zdj od końca. ?
gość
8 lat temu
Cooper
Mycha
8 lat temu
Dżizas, wy to naprawdę lubicie?! Gorzej wam? Ludzie, czy wy już zgłupieliście do reszty? A z Amerykanów się śmieją, że kretyni, hehe... Przyganiał kocioł garnkowi.
Mycha
8 lat temu
Obejrzałam tylko 1. część, która była tak żenująca, że zrezygnowałam z kolejnych. I to jest ten hicior? Jak słyszę o tym, jaki to hit, to mi się przypomina (też zresztą niemiłosierne durny) "Idiocracy" - to zaczyna wyglądać realnie, można zacząć się bać.
gość
8 lat temu
taaaak!!!!!
gość
8 lat temu
zazdroszczę sama bym chciała mieć z nim zdjęcie
bDJsaAob
gość
8 lat temu
uwielbiam ten film i na pewno pójdę bo kina !!!
...
Następna strona
bDJsaAoD