Czwartek 30.05.2013

Bojarska o Chodakowskiej: "Trener-killer, PROPAGUJE BZDURY!"

Ewa Chodakowska Mariola Bojarska-Ferenc

Bojarska o Chodakowskiej: "Trener-killer, PROPAGUJE BZDURY!"

Ewa Chodakowska jest młodą trenerką fitness, której mordercze ćwiczenia mają wiele wiernych fanek i fanów. Występuje w telewizjach śniadaniowych i prowadzi odwiedzany przez tysiące fanów profil na Facebooku. Do wielbicieli Chodakowskiej nie zalicza się jednak Mariola Bojarska-Ferenc, która na początku lat 90-tych prowadziła pierwsze telewizyjne treningi.

Bojarska-Ferenc szczyci się tym, że spopularyzowała w Polsce aerobic. Niechętnie traktuje wszelkie zamachy na swoją pozycję promotorki fitnessu, a takie zagrożenie właśnie się pojawiło. Chodakowska, nazywana trenerką milionów Polek, szczyci się świetnymi rezultatami, wydaje płyty z zestawami ćwiczeń i właśnie dostała autorski kącik poradniczy w weekendowych wydaniach Dzień Dobry TVN. Starsza "koleżanka" nazywa ją "trenerem-killerem" i zarzuca znęcanie się nad ćwiczącymi.

Mam nadzieję, że kiedyś ktoś odpowie za propagowanie tych bzdur - atakuje ostro. Jeśli w trakcie ćwiczeń ktoś wymiotuje, to oznacza, ze trener nie jest profesjonalistą tylko hochsztaplerem!

Chodakowska odpowiada, że nie zamierza tłumaczyć się z tego, że jest ostra i skuteczna:

Za dużo serca wkładam w to, co robię, żeby marnować energię na cudze dyrdymały i dać się prowokować - odpowiada Bojarskiej. Trener-killer to moje drugie imię. Odbieram to jako komplement. Mój partner przygląda się i mówi, ze stosuję chińskie metody treningowe, co oznacza, że przetrwają tylko najsilniejsi.

Macie jakieś doświadczenia z treningami Chodakowskiej?

Spróbujcie zrobić w domu "killera" :)

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1050)

Oglądasz 961-990 z 1050
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Magda 25.06.2013 23:04
a kto komu każe ćwiczyć taki pogram, przecież Ewa przedstawia też inne programy także dla początkujących !!! po co taka głupia gadka, kto nie chce niech nie ćwiczy. Acha i głupszego komentarza niż ten, że można by się bawić z dziećmi zamiast biegać po siłowniach - nie widziałam.. tragedia. Podejrzewam, że osoba która to napisała zamiast bawić się z dziećmi siedzi przed tv albo komputerem!!! MYŚLEĆ !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.06.2013 23:05
ale wy zawistni jestescie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.06.2013 23:17
zgadzam się i co do Ewy i co do Mel B, ale jeszcze bardziej uwielbiam TIFFANY ROTHE, to jest najbardziej pozytywna babka pod słoncem, kooocham ją i jej ćwiczenia:D! ona jest pozytywna, ale to wyplywa z jej wnętrza, naturalnie a Ewka wydaje mi się byc takla pozytywna na siłę i pewnie dlatego nas nie motywuje. A ta Bojarska to juz w ogole szkoda slow, jesli ktos z nia cwiczyl, to wie o czym mowię...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 23:45
Cwicze z Ewka i jest super !!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ladyFitness 25.06.2013 23:56
killer to trening interwałowy czyli musi dawać w kość, na tym polega!
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 961-990 z 1050