Czwartek 30.05.2013

Odpadła Tamara! "Zwykła dziewczyna, NICZEGO NIE ZROBI!"

Top Model. Zostań modelką Top Model Zuzanna Kołodziejczyk Klaudia Strzyżewska Renata Kurczab Marcela Leszczak Tamara Subbotko

Odpadła Tamara! "Zwykła dziewczyna, NICZEGO NIE ZROBI!"

Ostatni przed finałem na żywo odcinek trzeciej edycji Top Model. Zostań modelką był sporym zaskoczeniem. Po pierwsze ze względu na to, kto został wyeliminowany, a po drugie w związku z faktem, że uczestniczki będą nie trzy, ale cztery. Przypomnijmy, że tym razem ekipa show udała się na Fashion Week do Indii. Zobacz: Top Modelki pozują w basenie... (ZDJĘCIA)

W kolejnych pokazach udało się pójść wszystkim dziewczynom oprócz Klaudii Strzyżewskiej. Została odrzucona przez projektanta tuż przed rozpoczęciem - stwierdził, że jest "zbyt paryska". Bardzo dobrze poszło również Marceli Leszczak, która wystąpiła na trzech pokazach, a do tego przypadła do gustu projektantom.

Ostatnią sesję w tej edycji programu wykonano w wiosce rybackiej 200 kilometrów od Bombaju. Świetnie poradziła sobie Zuza Kołodziejczyk, która zachwyciła fotografa. Nieco gorzej poszło Tamarze Subbotko, w której obronie musiał stawać Marcin Tyszka. Dyskutował też z nim podczas sesji Renaty Kurczab, gdzie nie podobało mu się tło. 

Panel jurorski był wyjątkowo burzliwy. Okazało się, że uczestniczki, które w ciągu ostatnich tygodni budziły niemalże tylko zachwyty, zostały mocno skrytykowane.

Ja myślę, że Tamara jest fajna, ale nie zachwyca. I obawiam się też o Marcelę, boję się puścić ją w świat - mówił Tyszka. Tamara, średnia dziewczyna, nigdy niczego nie zrobi, nie spowoduje, że zawojuje rynek. Marcela może spocząć na laurach i zostać celebrytką - stwierdził Dawid Woliński.

Ostatecznie z programem pożegnała się 18-letnia Tamara, chwalona od samego początku, nazywana nawet "profesjonalną modelką". W finale na żywo zobaczymy więc Marcelę Leszczak, Zuzannę Kołodziejczyk, Klaudię Strzyżewską oraz Renatę Kurczab.

Komu kibicujecie?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (716)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.05.2013 11:20
Zuza i Marcela ! Zdecydowanie i bez dwoch zdan...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:21
1. Marcela 2. Zuza 3. Renata 4. Klaudia
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:21
Zuza - słaba psychicznie, nie ma figury modelki. Marcela - języki obce są jej obce, na pokazy będzie zabierać tłumacza. Renata w ogóle nie trafi do mnie jako modelka, a Klaudia to może być taka cicha woda, która się przebije i chociaż będzie mieć swoje 5 minut, a później możliwe że zgaśnie, bo ma nudną osobowość.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:23
Marcela ma fatalny p******y charakter daleko nie zajedzie
Odpowiedz
1 1
zgłoś
... 30.05.2013 11:23
nie uważacie ,że Zuza na każdym zdjęciu ma taki sam wyraz twarzy ?
Ładowanie komentarzy…