Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Unia Europejska jest GORSZA OD KOMUNIZMU! MODLĘ SIĘ, żeby to się ROZWALIŁO!"

1188
Podziel się

Poseł Pawłowicz znów atakuje. "Uważam, że Polski już nie ma. Polacy są wykorzeniani, niszczony jest polski Kościół".

"Unia Europejska jest GORSZA OD KOMUNIZMU! MODLĘ SIĘ, żeby to się ROZWALIŁO!"
bDZSqlYl

Krystyna Pawłowicz to bez wątpienia najbardziej kontrowersyjna poseł zasiadająca obecnie w polskim Sejmie. Krzykliwa, bezpośrednia i o bardzo kontrowersyjnych poglądach, obraziła już wiele osób, przede wszystkim gejów. Zobacz: Pawłowicz: "ZWIĄZKI HOMO polegają na PROSTYTUCJI! Patologia!"

Tym razem poseł Pawłowicz wzięła na celownik... całą Unię Europejską. W wywiadzie z Rzeczpospolitą zapewnia, że Jarosław Kaczyński od początku wiedział o jej sceptycznym stosunku do UE, a ona sama "modli się" o jej upadek.

- Ja osobiście w ogóle nie akceptuję naszego członkostwa w UE, o czym prezes Kaczyński wie i co zaaprobował. Traktat akcesyjny narusza naszą konstytucję, a wyrok Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie był polityczny. (...) W obecnym kształcie nie przynosi nam to nic dobrego. Jest gorsza od komunizmu, wszystko chce kontrolować, ma policzoną każdą krowę, kozę i kurę. Nawet cukier w spiżarce zważy. To jest system totalny, w którym uczestniczymy za względnie niewielkie pieniądze pomocowe. Jestem z gruntu przeciwna Unii. Czekam i modlę się, żeby to się po prostu samo rozwaliło**.**

bDZSqlYn

- Nie mamy żadnych korzyści z obecności w Unii? - pyta dziennikarka.

- Nie mamy. Były tylko nadzieje, które uznano za korzyści. Zlikwidowano polski przemysł. Co w tym jest dobrego? Jesteśmy zadłużeni, ponieważ Unia, dając pieniądze, wymaga wkładów własnych, a więc musimy pożyczać, żeby te środki wykorzystać. Na dodatek tracimy poczucie tożsamości narodowej. Absolutnie nie widzę żadnego pożytku z Unii. Dla mnie ta akcesja oznacza koniec Polski. Uważam zresztą, że Polski już nie ma. Polacy są wykorzeniani, niszczony jest polski Kościół.

bDZSqlYt
bDZSqlYO
KOMENTARZE
(1188)
gość
8 lat temu
Ma rację! To czysty socjalizm!
gość
8 lat temu
Banda komuchów uwiła sobie gniazdko w Brukseli. Precz z biurokracją UE!
gość
8 lat temu
co racja to racja...
bDZSqlYP
gość
8 lat temu
Jem truskawki,chwilo trwaj wiecznie!
gość
8 lat temu
dobrze mówi ! Polać jej!:D
Najnowsze komentarze (1188)
gość
8 lat temu
Akurat w tym temacie ma całkowita racje
gość
8 lat temu
brawo!prawda!
gość
8 lat temu
Zostaliśmy przez UE wycykani na całego.
gość
8 lat temu
Polska dla UE to kolonia, a my tania siła robocza dla nich.
gość
8 lat temu
Myślę że ma racje. Polska cały czas jest kiwana na lewo i prawo przez UE.
herki
8 lat temu
Ma rację i tyle. A kto tego nie rozumie to cóż....
gość
8 lat temu
ja myslalem ze kontrowersyjny to jest posel Anna Grodzka ale nie dla pudla
gość
8 lat temu
PIERWSZY RAZ SIĘ Z NIĄ ZGODZĘ!
bDZSqlYH
gość
8 lat temu
ja też mam nadzieję, że Unia padnie. Totalna porażka.
gość
8 lat temu
Racje ma oby UE sie rozpadla.Polske zniszczyli,sprzedali,rozwalili caly przemysl,fabryki,ludzie pracy nie maja.Zalali nas swojm towarem,a od nas na eksport malo co idzie,a tak to ruskie wszystko wzieli i ile sie ludzi dorobilo bo wszystko szlo na wschod,a teraz?A nawet jak daja jakas kase to zanim dojdzie do zwyklych ludzi to urzedasy ja rozkradna.Tak zle to jeszcze w wolnej Polsce nie bylo.Za komuny pobudowali fabryki,szkloy,szpitale no i bloki bo ludzie by dalej w ,,szalasach,,siedzieli,a PO i UE wszystko zniszczyli.UE ratuje siebie kosztem Polski i innych krajow co niedawno dolaczyli.
gość
8 lat temu
Racje ma oby UE sie rozpadla.Polske zniszczyli,sprzedali,rozwalili caly przemysl,fabryki,ludzie pracy nie maja.Zalali nas swojm towarem,a od nas na eksport malo co idzie,a tak to ruskie wszystko wzieli i ile sie ludzi dorobilo bo wszystko szlo na wschod,a teraz?A nawet jak daja jakas kase to zanim dojdzie do zwyklych ludzi to urzedasy ja rozkradna.Tak zle to jeszcze w wolnej Polsce nie bylo.Za komuny pobudowali fabryki,szkloy,szpitale no i bloki
gość
8 lat temu
Jaka ta baba jest brzydka fuj fuj fujfujfuf
gość
8 lat temu
zawsze dobrze gada! Kurde takiej prezydent nam trzeba! czyżby narodziła sie Polska Merkel?
gość
8 lat temu
wale gorzałe Finladnie :))najdrozsza :))uwielbiam
...
Następna strona
bDZSqlZj