Sobota 27.07.2013

Holland o historii Jaruzelskiej: "Nie mam wizji samego filmu"

Agnieszka Holland Monika Jaruzelska

Holland o historii Jaruzelskiej: "Nie mam wizji samego filmu"

Jak już pisaliśmy, Agnieszka Holland, zainspirowana autobiografią Moniki Jaruzelskiej Towarzyszka Panienka planuje nakręcić na jej podstawie film. Ponoć duże szanse na rolę ojca Moniki, generała Wojciecha Jaruzelskiego ma Bogusław Linda. Holland ma do niego słabość, odkąd 33 lata temu zagrał w jej Gorączce.

Jest to pomysł o tyle intrygujący, że w latach 90-tych Linda był oficjalnym kochankiem Moniki Jaruzelskiej i bardzo mu się podobała ta rola, mimo że z ojcem Moniki akurat się nie polubili.

Cieszyła go świadomość, że codziennie na prezydenckim biurku lądują raporty z jego spotkań z Moniką - wspomina kolega aktora.

Zobacz: Linda miał ROMANS Z JARUZELSKĄ!

Jaruzelska wspomina Lindę jako człowieka, który "jest najlepszym kompanem do wielogodzinnych leśnych wypraw".

Sama reżyserka na razie ostrożnie wypowiada się na temat obsady.

Nie mam wizji samego filmu ani tym bardziej generała Jaruzelskiego - mówi w rozmowie z Faktem. Przeczytałam książkę, zainspirowała mnie, spotkałam się z jej autorką.

Swoją drogą ciekawe, kto mógłby wcielić się w samą Jaruzelską. Macie jakieś typy?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (471)

Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 28.07.2013 22:37
Monikę chyba p*****ło skoro nałożyła bluzkę z orłem w KORONIE! Czy ktoś widział orła w koronie? Czy tak cię rodzice wychowali? Czy twój ojciec o koronę narażał życie w czasie wojny?! Gdzie twój honor i ambicja!?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.07.2013 22:39
Dalia2013: Po wielu czytanych portalach o Lindzie wnioskuję ,że Linda zachowywał się jak samiec - zdobywał i zaliczał kobiety jak: Polę Raksę słynna Marusia , Wencel, Jaruzelską i inne kolejne zdobycze. Co na to żona Popiel???? Oj Linda okazja czyni z człowieka osobę bez hamulców. Czyżby Linda miał kompleksy i się dowartościowywał się sprawdzając swoją męskość? Ale sie rozczarowałam Lindą. Może szuka kolejnej zdobyczy??????? Dziwię się Popiel ,że jeszcze jest jego żoną . I dziwi mnie fakt , że nie szukał interesujących kobiet i nie zwracał uwagi ,że jest córką Jaruzelskiego. Wynika z tego ,że los Polaków gnębionych przez komunę wogóle Lindę nie interesował aby zyło się tylko jemu wygodnie. Linda jesteś spalony .
SRAŁA NIE GNĘBIŁA!
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 28.07.2013 22:44
ja bym postawił na Panią Agatę Buzek.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 28.07.2013 22:51
gość: Monikę chyba p*****ło skoro nałożyła bluzkę z orłem w KORONIE! Czy ktoś widział orła w koronie? Czy tak cię rodzice wychowali? Czy twój ojciec o koronę narażał życie w czasie wojny?! Gdzie twój honor i ambicja!?
Ojciec jest dla wielu Polaków autorytetem i bohaterem, a córka liże d**ę tym, co obrzucają jej ojca błotem nosząc "to".
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.07.2013 23:25
Ewa Wencel
Ładowanie komentarzy…