Trwa ładowanie...
Przejdź na

Udusiła Madzię NA IMPREZIE?! "W obecności 4 OSÓB"

714
Podziel się:

"Katarzyna W. opowiadała Beacie Ch., że oczywiście nie działała sama".

Udusiła Madzię NA IMPREZIE?! "W obecności 4 OSÓB"

Jak już pisaliśmy, w procesie Katarzyny W. pojawił się nowy świadek, który sam zgłosił się do katowickiego sądu. Wczoraj złożył swoje zeznania. Mężczyzna natknął się na Katarzynę i Bartłomieja Waśniewskich w pociągu, jednak nie po śmierci ich dziecka, jak wcześniej informowały tabloidy, lecz jeszcze gdy Katarzyna była w ciąży...

Słyszałem jak mówiła do męża, który tulił się do jej brzucha: po co ludzie wychowują dzieci, kiedy inni jeżdżą za granicę i dobrze się bawią? - zeznał Stanisław S. Bardzo mnie to zbulwersowało, bo przypuszczałem, że ta kobieta jest w ciąży.

W sądzie pojawił się także policjant Daniel P. z Cieszyna, który przypomniał, co na temat śmierci Madzi mówiła koleżanka Katarzyny z aresztu, Beata Ch., oskarżona o zamordowanie swojego synka Szymona.

Kiedy prowadziłem czynności z Beatą Ch., dowiedziałem się od niej kilku szczegółów dotyczących okoliczności śmierci Magdaleny Waśniewskiej - zeznał funkcjonariusz. _**Z tej opowieści wynikało, że Madzia zginęła podczas imprezy**_.

Podobno do jej uduszenia doszło w obecności czterech osób. Potem matka Madzi zawinęła dziecko w kocyk i ukryła zwłoki w parku. Katarzyna W. opowiadała Beacie Ch., że oczywiście nie działała sama, bo nie byłaby w stanie sama podnieść ciężkiego kamienia, pod którym umieściła ciałko córki.

Nie powiedziała, kto jej pomagał - dodał Daniel P.

Przypomnijmy, że w świetle nowych zeznań bardzo prawdopodobne jest, że przed sądem ponownie będzie musiał stawić się ojciec Madzi. Ciekawe, czy przeszkodzi mu to w promocji książki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(714)
gość
9 lat temu
Oby wyrok był sprawiedliwy i surowy!!!
gość
9 lat temu
Za takie coś powinna dostać dożywocie.
gość
9 lat temu
na szubienice z nimi!!!!!!
gość
9 lat temu
skończcie
gość
9 lat temu
Szpetna s...ka.
Najnowsze komentarze (714)
gigi
9 lat temu
Bartusiowi sie upieklo mordercy jeb.....mu
gość
9 lat temu
Biedna Kasiu, tak Cię ciągają za tego bachora. Gdyby można było usunąć ciążę nie byłoby tej całej szopki i nie miaabyś zmarnowanego życia.
gość
9 lat temu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gość
9 lat temu
tyle dowodów na to ze zabila wlasne dziecko i sád ma jeszcze wátpliwosci???? Nie do wiary!!!
gość
9 lat temu
A Bartek to sie wywinnie czy tez psychika zamkna
gość
9 lat temu
A Bartek to sie wywinnie czy tez psychika zamkna
gość
9 lat temu
proszę jak się bartek spasł za nasze pieniądze i jakoś lepiej ubrany jest , wystrzyżony też, proszę , proszę jak to można się w Polsce dorobić i szybko zabłysnąć !
gość
9 lat temu
Nie umiem opisać jacy oni są żałośni że to ma czelność oddychać!!!!!!
gość
9 lat temu
dożywocie zrazem z mężem,a on w angli zarabia na smierci swojego dziecka
gość
9 lat temu
mordercy,powinien siedzięć a on sie bawi w angli,polska sprawiedliwość,winni na wolności,
gość
9 lat temu
nie rozumiem tu nic!!!!!!!!taka nieodpowiedzialna matka i ojciec!!!!!!ten zarabia kase za śmierć dziecka!!!matka się lansuję i jest wokół szoł!osiągnęli to co chcieli a gazety w tym im pomagają!!!!a tu tragedia 4 dzieci i szukają winy u matki dzieci;-( która chciała dobrze!!!! ludzie to jakaś paranoja jest!!! tyle czasu sąd szuka dowodów!!!!ona już dawno się przyznała!!!!! powinna siedzieć i dostać dożywocie!!!!! jakie trudne dziecinstwo ma wpływ??? każde wytłumaczenie jest dobre..niedługo każdy zabójca będzie tym się tłumczył!!!! żenada!!!!!
gość
9 lat temu
To na co polski są pozwala to jest szok
gość
9 lat temu
Dla mnie to s****a która nie ma serca. Sama mam kilku tygodniowego synka i nie potrafiłam bym go skrzywdzić a matka Madzi jest gorsza nawet id
gość
9 lat temu
Chciałabym ją dostać w swoje ręce! Pożałowałaby że się w ogóle urodziła... Długo by umierała...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie