Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kryszak, Grabowski i Pazura "sprzedają" GARNKI ZA 13 TYSIĘCY!

339
Podziel się:

Potencjalni klienci dostają zaproszenia na "pokaz kulinarny"...

Kryszak, Grabowski i Pazura "sprzedają" GARNKI ZA 13 TYSIĘCY!

Na pewno dzwonił do Was kiedyś przedstawiciel handlowy, zapraszający na jakąś wyjątkową i niesamowitą promocję. Firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią jest w Polsce około 300 i każda z nich chce mieć jak największe zyski. Okazuje się jednak, że pomocni w tym są nie tylko wyszkoleni sprzedawcy, ale i... celebryci.

Gazeta Wyborcza opisuje przypadek firmy Eco-Vital, która zaprasza potencjalnych klientów na "pokaz kulinarny" oraz występ jednego z trzech polskich aktorów: Cezarego Pazury, Andrzeja Grabowskiego i Jerzego Kryszaka. Jednak skarżący się na działanie firmy czytelnicy wskazują, że owszem, przez dwie godziny namawiano ich na kupno garnków, jednak występu kabaretowego się nie doczekali. Dodajmy, że komplet garnków kosztuje... 12 999 złotych!

Zostaliśmy podstępnie i podle oszukani. Pokaz przedłużył się do godz. 17, a występu pana Grabowskiego dalej nie było - relacjonuje cytowany przez GW niedoszły widz. Organizatorzy w natarczywy sposób zachęcali do kupna produktów oferowanych przez firmę. Osoby, które kupiły garnki, otrzymały w prezencie VIP-owskie bilety upoważniające do zajęcia miejsc w pierwszym rzędzie na spektaklu. Po godz. 18 zabrali nam bilety i wręczyli nowe - na godz. 13 następnego dnia. Ludzie zaczęli się denerwować i wypytywać, czy w ogóle odbędzie się występ Grabowskiego i co to jest za cyrk. Ani obsługa hotelu, ani przedstawiciele firmy Eco-Vital nie potrafili udzielić takiej informacji.

Podobne sytuacje, w których występ kabaretowy jednak się nie odbył, miały miejsce kilka razy. Zapytani o komentarz aktorzy odpowiedzieli dość wymijająco.

Oni posługują się moim nazwiskiem po to, żeby przyszli ludzie. Ale chyba nikt nie jest zmuszany do niczego? - mówił Kryszak. Menedżer Pazury zastrzega z kolei, że jego podopieczny nie ma nic wspólnego z garnkami za 13 tysięcy. Nie utożsamiamy się z tym, co oni sprzedają. My sprzedajemy im tylko "kabaret Cezarego Pazury" - mówi.

Z Andrzejem Grabowskim dziennikarzom nie udało się niestety skontaktować.

KOMENTARZE
(339)
gość
9 lat temu
kiepski znow wykombinowal biznes renta babki bezpieczna
:(((((
9 lat temu
o tym pisaly juz tez inne portale, ze ta ;;trojca;; przyczynia sie do robienia emerytow w bambuko!! dorabiaja sobie na ludzkiej naiwnosci! wstyd!
gość
9 lat temu
Panowie: Kryszak, Grabowski i Pazura .... DNO i TRZY METRY MUŁU... tyle na ten temat
gość
9 lat temu
Pazerniaki
gość
9 lat temu
Pseudo-kabareciarze, którzy już nie są popularni ani lubiani znaleźli nowy sposób na życie
Najnowsze komentarze (339)
Gość
4 lata temu
Dziadostwo
gość
5 lata temu
totalna żenada grabowski ,kryszak ,pazura -- jak mozna sie tak upodlic ? tylko dla kasy ? Grabowski dałby sobie spokój z kabaretem , jest po prostu żałosny , Jak Kryszak wychodzi na scenę to natychmiast doceniam wartość PILOTA, zauważyliście że kryszak tym swoim gestem zatykania palcami oczu daje do zrozumienia że wstydzi sie tego co sam wygaduje ??? dałabym pazurze 1 ale za okradanie emerytów to tylko w pysk
gość
7 lat temu
ja ich popieram ludzie sa naiwni jak do mnie dzwoni telemarketer to gadam glupoty i sie rozlancza a debile kupili garnki nie umia odmowic to niech teraz cierpia nie zal mi ich
gość
7 lat temu
pazerne świnie żerujące na emerytach
gość
7 lat temu
To są wszystko POmyjowe szmaty. Oni dla kasy zrobią wszystko, a już na pewno koś oszukają.
gość
8 lat temu
Tą firmę powinni zlikwidować i jej podobne także. W ubiegłym roku byłam na takiej "prezentacji" jako osoba towarzysząca żeby pokazać innym jak to wygląda. W zasadzie to każdy był na rozmowie w sprawie kupna. Jak spytałam ile to cudo kosztuje to nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Więc spytałam ile kosztuje np patelnia, odp. 1950 zł czy coś koło tego. Powiedziałam że widziałam te garnki w internecie i że nie muszę mieć garów za 13 tys. Odpowiedziałam panu, że w domu mam garnki ze stali nierdzewnej, że mają też szklane pokrywki, że wyglądają jak nowe i że nie mam zamiaru ich zmienić bo jestem z nich bardzo zadowolona i je kocham. Pan się zrobił bardzo nieprzyjemny, a godzina występu się przedłużała w nieskończoność. Biletu mi nikt nie zabrał, ale inni mówili że mieli zabrane bilety. Garnków oczywiście nie kupiłam. Uważam jednak że taka sprzedaż powinna być zabroniona ustawą prawną, bo nie każdy umie sobie poradzić z natarczywością i czasem bezczelnością sprzedawców.
Ewkaaa
8 lat temu
naiwni leca na kabaret a wracaja do domu z garnkami i rachunkiem na 13 tys. co za dno.
gość
8 lat temu
Wszyscy trzej to dla mńie już durnie ,nie lubię ich.
gość
8 lat temu
może by się wzięli za reklamę kondonów
gość
8 lat temu
To jest po prostu smutne, jak mozna tak oszukiwać ludzi dla pieniędzy? Jestem uczciwą i myślącą osobą. Dla mnie bycie eko jest bardzo ważne - od żarówek przez torebki, jedenie, produkty cruelty-free etc,etc. Jakiś czas temu upiliśmy nowy dom, ale dopiero później okazało się, że na kanalizację przyjdzie jeszcze długo poczekać... Chcieliśmy szybko zamieszkać w tym domu, więc zdecydowaliśmy się na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków EKOHOUSE, ponieważ mieli najlepszą i najrozsądniejszą ofertę na rynku. Teraz myślimy o kolektorach słonecznych. Bądźcie eko dla siebie i swpoch dzieci - to wiele zmienia.
gość
8 lat temu
Przecież oni nawet nie wiedzą, że tam wcześniej są jakieś garnki sprzedawane, przyjeżdżają na występ to wszystko. Grabowski sie nie zjawił,a odpowiedzialnosc spadł na firmę.
gość
8 lat temu
trzeba teraz kasy młode żony mają wydatki a stare durnie musza spełniać zachcianki, bo inaczej lipa ha ha ha
gość
8 lat temu
cwaniaki oszusci darmozjady za czyjes pieniadze rodziny utrzymuja ale smieszne a wogole jak te staruchy wygladaja pozal sie boze tragedia tylko glupa z siebie robia boze co sie dzieje swiat na psy schodzi rzadamy kary dla nich i oddanie pieniedzy ludziom biednym banda oszustow stare zgredy zalosne on wierzacy hahaha
gość
8 lat temu
a te gary to mu przywieziemy i o leb rozbijemy niech pieniadze odda a jego rozia niech gotuje mu pysznosci jak takie dobre hahaha dziadostwo jak im wolno kara musi byc a pieniadze oddac ludziom bo to zglosimy wszyscy tam gdzie trzeba co ona na to ta jego niunia zalosna p***a a on oszust wstyd wstyd wstyd wierzacy hahahaha cwaniaczek jak on wyglada
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie