Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anja Rubik w Warszawie! (ZDJĘCIA)

1025
Podziel się:

Co robi w Polsce?

Anja Rubik w Warszawie! (ZDJĘCIA)

W miniony weekend dość niespodziewanie przyleciała do Polski Anja Rubik. Tradycyjnie już zatrzymała się w warszawskim hotelu Bristol. Nasza najlepsza modelka, mimo że ma w stolicy mieszkanie, w zasadzie w nim nie mieszka. Tak samo było podczas czerwcowego finału trzeciej edycji Top Model. Zobacz: CZARNO-BIAŁA ANJA w Warszawie! (ZDJĘCIA)

Nie wiadomo, co 30-letnia gwiazda wybiegów robiła w Polsce. Nam udało się dowiedzieć, że jej wizyta związana jest z tajemniczym projektem, który światło dzienne ujrzy już jesienią.

Zobaczcie, jak wyglądała jadąc na lotnisko.

KOMENTARZE
(1025)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
12 lat temu
a ja ją i tak lubie :)
gość
12 lat temu
mieć mieszkanie i w nim nie mieszkać..
gość
12 lat temu
sucha jak pięty cejrowskiego
gość
12 lat temu
I te otwarte usta....
gość
12 lat temu
wygląda jak menelka
NAJNOWSZE KOMENTARZE (1025)
gość
12 lat temu
Ma super fryzure
gość
12 lat temu
mi się wydaje że teraz jak nir chodzi po wybiegach ale pozuje, to minimalnie przytyła, ale śliczna to ona jest - noe da się zaprzeczyć ;)
gość
12 lat temu
Koszmarna figura , zero kobiecości !!!!
gość
12 lat temu
Marynarka po dziadku :p
gość
12 lat temu
Super ciuchy , ona swietnie sie ubiera.
gość
12 lat temu
Beznadziejny wieszak z rozdziawioną gębą!
gość
12 lat temu
itradycyknie otwarte usta...
Maja
12 lat temu
jako modelka ok ,jako kobieta porażka i na dodatek te wielkie stopy... płetw nie musi uzywać do nurkowania
gość
12 lat temu
istny strach na wróble !!!
gość
12 lat temu
k***a jak ta krowica sie ubrała ty debilu napewno pasuje ta marynarka njak ktos jeswt wsioch to juz pozostanie
gość
12 lat temu
super laseczka, uwielbiam ją...
gość
12 lat temu
suchy babochłop z otwartą japą .... żal
gość
12 lat temu
ze ona tym jezorem z ta wada wymowy się nie udusi...swoja droga jezor ma grubszy od niej samej...hahaha
gość
12 lat temu
hahaha nawet paluchy jej wyprostowali toc ona ma takie chaluksy i paluchy powykręcane ze matko :)....
...
Następna strona