Piątek 09.08.2013

PRZEGLĄD POLSKICH "SZAFIAREK": Która zostanie gwiazdą?

szafiarki blogerki modowe Macademian Girl Maffashion Julia Kuczyńska Jessica Mercedes Kasia Tusk Fashionelka Charlize Mystery Honorata Skarbek

Polski show biznes wydaje się być ewenementem na skalę światową, jeżeli chodzi o ilość szafiarek, czyli tzw. "blogerek modowych". Wszystkie jak jeden mąż deklarują miłość do mody, stylu i trendów, ostatecznie jednak większość z nich skupia się na promowaniu ubrań i dodatków, które dostały od producentów. "Pierwsza liga" szafiarek jest naprawdę bardzo nieliczna, a i tak dziewczyny ostro konkurują ze sobą o pieniądze. Walka toczy się o to, której z nich uda się utrzymać z pozowania do zdjęć i uniknąć w życiu konieczności chodzenia do pracy. Zobacz: "Maffashion jest twarzą firmy, która ROBI BLOGERÓW W CH*JA!"

Mamy dla Was krótki przegląd polskich szafiarek - od nielubianej "w środowisku" Kasi Tusk, poprzez najlepiej ponoć zarabiającą Maffashion, kolorową Macademian Girl czy Jessikę Mercedes, aż po mniej znane, ale równie ambitne dziewczyny.

« Poprzednie 1/8

Julia Kuczyńska, Maffashion.

Ponoć zarabia najwięcej - i to nie tylko w ciuchach i dodatkach, ale i w "prawdziwych" pieniądzach. Coraz częściej można ją spotkać na ściankach, bo w to towarzystwie celebrytów czuje się ostatnio najlepiej.

2Julia Kuczyńska, Maffashion.