Żmuda rzuciła narzeczonego dla... WIECZORKA?!

426 reakcji
0
0
426
Podziel się

"Viva najpiękniejszy" aktor niedawno zostawił dziewczynę. Marta zajęła jej miejsce?

Żmuda rzuciła narzeczonego dla... WIECZORKA?!

Związek Marty Żmudy Trzebiatowskiej i jej wieloletniego narzeczonego, Adama Króla, przeszedł niedawno do historii. Jak informują znajomi pary, aktorka poprosiła go, by wyprowadził się z jej warszawskiego apartamentu. Przyczyny rozstania owiane są tajemnicą. Podobno nawet najbliżsi nie wiedzą, o co im dokładnie poszło. Zobacz: Żmuda-Trzebiatowska rzuciła Króla!

Rozstanie Marty z Królem zbiegło się w czasie z zakończeniem związku jej kolegi z serialu Julia, Krystiana Wieczorka. Jeżeli nie oglądacie seriali, możecie kojarzyć go z imprezy Vivy, na której z pełną powagą i z honorami odebrał tytuł "najpiękniejszego" Polaka.

Aktor w mało elegancki sposób rozstał się ze swoją narzeczoną, Dorotą Androsz, zaledwie pół roku po tym, jak przekonał ją, by dali sobie jeszcze jedną szansę. Zobacz: Wieczorek znów ZOSTAWIŁ NARZECZONĄ! "BYŁA W SZOKU"

Zdaniem tygodnika Twoje Imperium zbieżność dat nie jest przypadkowa. Marta i Krystian podobno od dawna ze sobą flirtowali:

Piękna aktorka i charyzmatyczny aktor tak bardzo zaprzyjaźnili się na planie serialu "Julia", że niektórzy zaczęli nawet podejrzewać ich o romans. Oni jednak trwali przy swoich oficjalnych partnerach. Ale teraz te związki się rozpadły. Czyżby powodem było silne uczucie, jakim do siebie zapałali?

Menedżerka aktorki, Lucyna Kobierzycka, mówi, że nie chce komentować tej sytuacji. Jak jednak zwykle bywa przy takich okazjach, nie wykorzystuje okazji, by krótko i zdecydowanie zaprzeczyć plotkom. To może świadczyć o tym, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Bardzo lubię zarówno Martę jak i Adama, niestety nie jestem w stanie zablokować wszystkich głupot, jakie pojawiają się na ich temat - żali się. Sama nie zamierzam tych doniesień komentować, bo to jest ich życie prywatne. I tyle mam do powiedzenia w tej sprawie.

Pasowaliby do siebie?

426
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(426)
gość
6 lat temu
Marta niby ładna, a jednak brakuje jej pazura...(nie mylić z Pazurą)
gość
6 lat temu
wow, ale sensacja, bo to ile takich co rzucaja narzeczonych dla innych..
gość
6 lat temu
fajna by była para ;)
gość
6 lat temu
Wieczór lepszy
gość
6 lat temu
tak czułam po ostatnich newsach!
Najnowsze komentarze (426)
gość
6 lat temu
Marta niby jest ladna ale bardzo brakuje jej seksapilu tj. takiego zadziora.
gość
6 lat temu
F**t żenada
gość
6 lat temu
paskudy obydwoje
gość
6 lat temu
RZUCIŁA NARZECZONEGO DLA CIEŚLAK! HAHAHA!
gość
6 lat temu
Ja ez go chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
świetnie
gość
6 lat temu
jedno co ten facet ma ,to super uśmiech reszta do Bani ,a Trzebiatowska no coż nie ma propozycji filowych wiec szuka sensacji
gość
6 lat temu
bo Oni są dla siebie stworzeni,ja sie zakochałam w Krystianie jak grał w serialu "Julia",ale mam 66 lat ,no cóż...pomyślałam sobie że właśnie by pasował do Marty i się sprawdziło,nic tylko życzyć im szczęścia.......
gość
6 lat temu
Kij jej w oko...... a pudlu wiesz w jakiej pozycji najczęściej szczytuje...... no wiesz o.n.f.r.
kris-65
6 lat temu
Ten TROLI p****t jest przystojny ? W którym miejscu ? Chyba że komuś się podoba ten pedalski uśmiech , małe szczurze oczka i garbaty nos
gabaa..a
6 lat temu
Nie trzeba się nad tym roztrząsać, że porzucili swoich dotychczasowych partnerów dla sb .. w życiu róznie bywa, a człowiekiem rządzą emocje ...i szcześcia z związku :)
gość
6 lat temu
obydwa paszczury wcale nie jest przystojny p*****a
gość
6 lat temu
ach ten Wieczorek :)
gość
6 lat temu
Nie lubje ani jej ani jego perfidni zarozumialce baj
...
Następna strona