Finalistka "Top model" robi karierę?
Zobaczcie jej dwie sesje w hiszpańskim magazynie.
Renata Kurczab była od początku trzeciej edycji Top model faworytką Marcina Tyszki. Po zakończeniu show dostała szansę na zrobienie "międzynarodowej kariery". Fotograf zabrał ją do Hiszpanii, by wzięła udział w sesji dla jednego z tamtejszych magazynów.
Renata faktycznie przykuła uwagę poza granicami Polski. Jej zdjęcia trafiły właśnie do magazynu Telva. Polska modelka spodobała się na tyle, że zaproponowano jej aż dwie sesje.