Trwa ładowanie...
Przejdź na

Samusionek oskarża męża: "FUNDUJE CÓRCE PIEKŁO!"

282
Podziel się

Nie widzi swojej winy? "Ja się podniosę! Córka może mieć problem!"

Samusionek oskarża męża: "FUNDUJE CÓRCE PIEKŁO!"
bCxIkDfV

Po kolejnej awanturze z udziałem policji i zamknięciu jej córki w domu dziecka Anna Samusionek postanowiła odpowiedzieć swojemu znienawidzonemu męzowi. Jak twierdzi Krzysztof Zuber, do nieszczęścia doszło z winy niezrównoważonej matki, która woli, żeby 11-latka przebywała w domu dziecka niż z ojcem. Wspomina, że płakała, gdy policjanci zabierali ją z domu.

Anna Samusionek nie ma sobie niczego do zarzucenia. Właśnie wysłała do nas oświadczenie, w którym zrzuca całą winę na męża. Pisownia oryginalna:

bCxIkDfX

Szanowni Państwo pragnę poinformować, że bez względu na ilość oszczerstw na mój temat, które ukazały się i w najbliższym czasie jeszcze się ukarzą, nie zamierzam brać udziału w czymś, co w oczywisty sposób niszczy moje jedyne i ukochane dziecko. Jeżeli ktoś ma choć odrobinę rozumu zastanowi się, jakie intencje przyświecają komuś, kto przy udziale powszechnie pozbawionego szacunku PR-owca, gotuje własnej córce medialne piekło i robi wszystko, by szkalować jego matkę? Choćby Angelika wyjechała na koniec Polski, nawet za kilka lat koledzy będą jej to wytykali, przyklejając do tornistra wydruki z internetu. Ja, dzięki wcześniejszym bolesnym doświadczeniom (wbrew oczekiwaniom inicjatora) z tego się podniosę, ona może mieć z tym problem.

Oświadczam,że obecna sytuacja jest efektem działań ojca dziecka, który łamał prawo oraz posunięć jego pełnomocnika, a nie moich wniosków do sądu, gdzie toczy się postępowanie z urzędu. Ilość akt przerasta nawet prawników, więc z całą pewnością nie zamierzam zapoznawać z nimi Państwa, a Wy nie powinniście wydawać osądów nie znając szczegółów problemu.

Z poważaniem, Anna Samusionek.

Mirosława Kątna z Komitetu Ochrony Praw Dziecka skomentowała to tak: Rodzice, którzy w imię miłości toczą walkę o Andżelikę, w rzeczywistości robią jej tym wielką krzywdę. Mogę oficjalnie powiedzieć, że nie mam pomysłu, jak chronić to dziecko, jestem bezradna w sytuacji, gdy rodzice nie potrafią wznieść się ponad nienawiść, którą czuję wobec siebie. Za chwilę mogą w ogóle stracić dziecko.

bCxIkDgd

Potem będą mogli latami kłócić się, kto bardziej zniszczył jej dzieciństwo.

bCxIkDge
bCxIkDgy
KOMENTARZE
(282)
gość
7 lat temu
Biedne dziecko... :( Później bedzie spaczone
gość
7 lat temu
Ta samusionek jest jakaś jeb**.ieta :/
gość
7 lat temu
Co o na robiła własnej córce? Widać po niej i jej wypowiedziach, że jest zaburzona. Zniszczyła córce dzieciństwo.
bCxIkDgz
gość
7 lat temu
szkoda tylko biednej dziewczynki..
gość
7 lat temu
TRAUMA DO KOŃCA ŻYCIA !!! ;/
Najnowsze komentarze (282)
gość
4 lata temu
Chylinska ty chyba oc***alas!!!! Z taka megiera sie sciskac??????😩be
gość
7 lat temu
Biedne dziecko bo ma ojca psychopatę. Zniszczy nawet własne dziecko, aby dopiec byłej żonie. Widać, że Zuber to zupełny świr. Co on wyprawia przed Domem Dziecka!!!!!!!!!!!!! Nawet specjalnie dla mediów, jeden dzień w gorseciku. Co za b****n!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
szkoda mi dziecka ze ma taka matke
gość
7 lat temu
durna baba
gość
7 lat temu
Ten facet to p***y psychopata, to on zgotowal to pieklo
gość
7 lat temu
Ta Samusionek jest nie normalna, jak można dziecko dać do domu dziecka i pojechać sobie na Mazury! To chore!
matka 4 córek
7 lat temu
ale dziecko nie jest tylko jej - s**a dla mnie a nie matka
gość
7 lat temu
dziecko ma byc z ojcem bo jej matka jest walnieta
bCxIkDgr
gość
7 lat temu
dojdzie do tego że mała zostanie w domu dziecka. rodzice juz zrobili jej ogromna krzywde i na naprawe juz za pozno....powinni dostac wyroki
gość
7 lat temu
Skoro Sąd umieścił dziecko w takiej placówce, to jest to konieczność. Jednak, gdy po raz pierwszy był orzeczony Wyrok Sądu o pełnieniu władzy rodzicielskiej przez jednego z rodziców i kontaktach z dzieckiem przez drugiego, to dobro dziecka nie zostało wtedy zabezpieczone prawidłowo. Szkoda, że Sąd nie dopatrzył się tego wcześniej. Jeżeli rodzina się rozpada i rodzice rozwodzą się to jest znak, że ta rodzina źle funkcjonowała. Natomiast jeżeli rodzice nie traktują wychowania dziecka w sposób partnerski, to znaczy, że dziecku dzieje się krzywda. Takie rodziny powinny być kierowane do Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno-Konsultacyjnego w celu zapobieżenia sytuacjom próby manipulowania którejkolwiek ze stron co uchroniłoby dziecko przed krzywdą, której doświadcza ze strony skonfliktowanych rodziców, czy nawet dalszej rodziny próbującej nim manipulować. Dziecko bezwarunkowo kocha obojga rodziców, a terapeuci na pewno zdiagnozują problem i obejmą je opieką psychologiczną.
gość
7 lat temu
ukaza, nie `ukarza`- kobito, troche szacunku do ojczystego jezyka.
gość
7 lat temu
WIĘCEJ ZDJĘĆ: youtube.com/watch?v=DSIP6gOIc4s
gość
7 lat temu
Kazda matka chce dla dziecka nalepiej w zwiazku dla takiej matki brak zrozumienia
gość
7 lat temu
Prosze PANA niech pan walzczy o corke!!!!!!!!!!!ta kobita ma w oczach zło wypisane.Mam tz taka wredna synowa ,tez syn ma klopot widywania sie z dzieckiem ,a le Ona nie patzry na dobro dziecka.Takie kobity maja cos nie tak z psychika chyba,powinny byc przebadane pod tym katem.Dziecko chche byc z panem i sąd powinien to uszanowac!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam za pana kciuki.
...
Następna strona
bCxIkDgT