Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Chce przenieść Andżelikę DO ZAKŁADU PSYCHIATRYCZNEGO!"

603
Podziel się:

"Chce ją całkowicie odciąć od świata i ode mnie. Chce ją tam zamknąć" - alarmuje były mąż Samusionek. I oskarża: "Chodzi jej o kasę! Alimenty to stałe źródło utrzymania".

"Chce przenieść Andżelikę DO ZAKŁADU PSYCHIATRYCZNEGO!"
bEBWIHUB

11-letnia córka Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera po sobotniej interwencji policji nadal przebywa w warszawskim domu dziecka. Wczoraj ojciec dziewczynki zorganizował przed placówką pikietę "Wiec pomocy dla Andżeliki". Towarzyszył mu m.in przyjaciel, Piotr Tymochowicz.

Chcemy, aby ten wiec zapoczątkował realne zmiany w prawie" - zapowiedział na Facebooku specjalista od wizerunku.

Eksperci z zakresu psychologii, do których dotarł Super Express, przyznają, że są bardzo zdziwieni decyzją sądu.

bEBWIHUD

Decyzja fatalna - ocenia psycholog dr Aleksandra Pietraszewska. Sędzia podjął złą decyzję, ale zawiedli rodzice. Pokazali, że ważniejsze staje się urażone ego, chęć dołożenia byłemu partnerowi niż dobro dziecka. Mimo to Andżelika nie powinna trafić do domu dziecka, tylko do rodziny zastępczej i to najlepiej terapeutycznej. Andżelika strasznie cierpi, czuje się zawiedziona przez wszystkich, to nieludzkie, żeby kazać jej czekać w takich warunkach i okolicznościach.

Jak twierdzi Krzysztof Zuber, matka szykuje dla niej jeszcze gorszy los.

Ania dąży do tego, by przenieść Andżelikę do zamkniętego zakładu psychiatrycznego - alarmuje w tabloidzie. Chce ją całkowicie odciąć od świata, ode mnie, od fotoreporterów, chce ją tam zamknąć, by z nikim nie mogła się kontaktować. Ona cały czas straszyła Andżelikę, że zamknie ją w zakładzie psychiatrycznym, teraz zaczęła do tego dążyć.

Jak wyjaśnia ojciec dziewczynki, jest to jedna z tych sytuacji, w których gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Samusionek nie jest już zbyt popularną aktorką. Aktualnie może liczyć co najwyżej na epizody w Przepisie na życie i Ja to mam szczęście. 2,5 tysiąca złotych alimentów wypłacanych co miesiąc przez byłego męża stanowi więc istotną pozycję w jej budżecie.

bEBWIHUJ

Jak w rozmowie z Faktem wspomina Zuber, niedawno Samusionek sondowała go na tę okoliczność za pośrednictwem... zaprzyjaźnionej dziennikarki jednego z tabloidów.

Zapytała mnie, czy jak przejmę opiekę nad córką, to będę domagał się alimentów od Anny Samusionek - relacjonuje Zuber. Zapytała mnie w imieniu Anny Samusionek, czy jestem gotów złożyć taką deklarację, że nie będę domagać się alimentów przed całą Polską. Więc o to chodzi! Kasa jest najważniejsza, bo to stałe źródło utrzymania. Chcę powiedzieć, że ja płacę prawie 2,5 tysięca miesięcznie. Płaciłem również przez te lata, gdy nie widziałem dziecka.

Jak informuje Fakt, Samusionek przyszła wczoraj do domu dziecka, w którym przetrzymywana jest Andżelika. Córka jednak nie chciała się z nią widzieć.

Po dość krótkim czasie aktorka opuściła dom dziecka, ale w samochodzie przeznaczonym do przewożenia osób niepełnosprawnych - relacjonuje tabloid. Chcąc ukryć się przed fotoreporterami, położyła się na podłodze auta. W ten dziwaczny sposób udała się na komendę policji. Podobno chciała złożyć skargę, że jest nękana. Aktorka wielokrotnie odgrywała rolę skrzywdzonej matki, która jest gotowa na wszystko, by chronić swoje ukochane dziecko. Ciekawe, czy dlatego właśnie gdy jej córka przeżywała dramat, Samusionek w najlepsze bawiła się na Mazurach.

bEBWIHUK
bEBWIHVe
KOMENTARZE
(603)
gość
8 lat temu
Proponuje ją zamknąć w psychiatryku a najlepiej w areszcie za znęcanie się nad dzieckiem, biedna dziewczynka.
gość
8 lat temu
BIEDNE DZIECKO!!! Dobrze że o tym piszecie, mam nadzieję, że wreszcie się coś w Polsce zmieni w stereotypie MATKI POLKI KTÓRA JEST NAJLEPSZA DLA DZIECKA! Ojcowie często są lepsi, zmieńmy to!
gość
8 lat temu
Dajcie spokoj z ta patologia...
bEBWIHVf
gość
8 lat temu
zła matka
gość
8 lat temu
mamusia prawie jak Waśniewska
Najnowsze komentarze (603)
gucci outlet ...
7 lat temu
PUDELEK - "Chce przenieść Andżelikę DO ZAKŁADU PSYCHIATRYCZNEGO!" [url=]gucci outlet online[/url]
MARK
7 lat temu
co to za potwory!!! powinni zabrać im całkowicie to biedne dziecko!!!! żeby taka mała dziewczynka żyła w takim rozchwiani emocjonalnym.... straszne. ..będziecie potem patrzeć na staczające się dziecko.... to będzie wasza kara , potwory.
gość
8 lat temu
Ten QRWISZON powinien sam się tam znaleźć ,okropna baba
gość
8 lat temu
matka po prostu j******a
gość
8 lat temu
To pijawka żerująca na bogatych facetach. Nawet w "Plebanii" miała taką rolę jako kochanka Tracza. Teodorska z "Plebani" taka sama. Ostatnio chwaliła się jakimś bogatym arabem, ale chyba wróciła z Arabii Saudyjskiej z podkulonym ogonem.
gość
8 lat temu
tą sukę trzeba odizolować od dziecka oddać ją ojcu który jest dla dziecka wszystkim
gość
8 lat temu
pewnie biedactwo zdaje sobie sprawe ze jest juz poprostu stara i lata jej swietnosci minely a balowac za cos trzeba tylko dlaczego kosztem dziecka .zastanawiam sie gdzie jest sprawiedliwosc w naszych sadch i coraz bardziej mysle ze jej niema
gość
8 lat temu
GDZIE JEST RZECZNIK PRAW DZIECKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tą kobietę trzeba ubezwłasnowolnić, a dziewczynce umożliwić normalny rozwój
bEBWIHUX
gość
8 lat temu
tą pusta silikonowa pudernice matke zamknąc do zakładu psychiatrycznego a nie niewinne dziecko.gdzie są słuzby społeczne by zabrac jej prawa rodzicielskie .
gość
8 lat temu
Pani A.Samusionek jest Adwentystką Dnia Siódmego. Adwentyści są pobożni na pokaz.Kiedyś miałem z nimi bliski kontakt lecz gdy poznałem ich bliżej,przestałem się z nimi zadawać.
gość
8 lat temu
męża juz straciłą ,dziecko doprowadza do ruiny a alimenty nie sa wieczne. zwykła wasniewska.
gość
8 lat temu
masakra jakaś.Walka o kase a dziecko na szarym końcu Samusionek powinna sama pójść się leczyć bo tylko wyrodna matka nie będzie walczyła jak lwica o dobro dziecka.
gość
8 lat temu
Co to za baba,ja zamknac w psychiatryk,odebrac jej to dziecko,wielka aktorka zasrana,nie chcemy jej ogladac tej popieprzonej baby!!!!!
gość
8 lat temu
kto zdecydował o umieszczeniu dziewczynki w domu dziecka? i tu mamy przykład naszego wymiaru sprawiedliwości.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWIHVQ
bEBWIHVR
bEBWIHVS
bEBWIHVT
bEBWIHVU
bEBWIHVz