Trwa ładowanie...
Przejdź na

Samusionek: "Nie widziałam córki od 10 maja! ŚNIŁO MI SIĘ, ŻE UMARŁA!"

411
Podziel się:

"To był ostatni moment, żeby zrobić wielką burzę!" - tłumaczy aferę z policją i wysłaniem córki do domu dziecka.

Samusionek: "Nie widziałam córki od 10 maja! ŚNIŁO MI SIĘ, ŻE UMARŁA!"
bESIStZx

Anna Samusionek, matka przetrzymywanej w domu dziecka, podobno na jej wniosek, 11-letniej Andżeliki, postanowiła przerwać milczenie i wytłumaczyć się w telewizyjnym programie Interwencja. Wyszło niestety tak sobie.

Nie widziałam córki od 10 maja, łącznie 121 dni - przyznała aktorka i zapewniała, że córka nadal ją kocha, mimo że nie chce się z nią widzieć: Wierzę, że te uczucia ciągle w niej są, że potrzeba czasu, by nie bała się ich okazywać.

Jak sprawdził Fakt, zrozpaczona matka nie miała przez te 121 dni zbyt wiele czasu na myślenie o córce. Miała na głowie kilkanaście bankietów, sesję zdjęciową i swoje urodziny.

bESIStZz

Zapisy na blogu aktorki i zdjęcia z imprez, w których uczestniczyła od maja świadczą o tym, ze nieszczególnie przejmowała się nieobecnością córki - wytyka jej tabloid. Wakacyjne śniadanie, sesje fotograficzne, skoki spadochronowe i huczne urodziny - to pochłaniało Annę Samusionek przez 121 dni. Ani śladu cierpienia na jej twarzy. Dopiero w programie Polsatu pokazała jak rozpacza po ucieczce córki.

Dlaczego więc dopiero po czterech miesiącach przypomniała sobie o dziecku? To akurat Samusionek wyjaśnia z rozbrajającą szczerością:

To był ostatni moment, żeby zrobić wielką burzę przed wydaniem decyzji o pozbawieniu go [Krzysztofa Zubera, ojca dziewczynki] władzy rodzicielskiej - wyznała aktorka. Głównym powodem są opinie biegłych sądowych, którzy stwierdzili, że ojciec bardzo silnie manipuluje dzieckiem w celu zerwania jakichkolwiek więzi między mną a córką. Dzisiaj w nocy miałam straszny sen. Miałam poczucie, że moje dziecko umarło i to jest mniej więcej taki ból. Problem polega na tym, że Andżelika odrzuca nie tylko mnie, odrzuca wszystko, co jest związane ze mną. Całą moją rodzinę, przyjaciół, nawet psa, którego kocha i z którym zasypiała codziennie.

Teraz ma kolejny powód, żeby nie chcieć rozmawiać z matką. Myślicie, że kiedyś jej wybaczy?

bESIStZF
bESIStZG
bESISuaa
KOMENTARZE
(411)
gość
8 lat temu
najbardziej współczuję temu dziecku !!! ktokolwiek jest tam winny....
gość
8 lat temu
zakłamana manipulatorka
gość
8 lat temu
ONA JEST JAKAŚ POPIER...
bESISuab
gość
8 lat temu
łzy " wiarygodne" jak te figury
gość
8 lat temu
Patologiczni rodzice, nic więcej!
Najnowsze komentarze (411)
gość
5 lata temu
Wracaj do zdrowia
gość
7 lat temu
Dziewczynka ma załatwioną psychikę do końca życia. Nie do pomyślenia, dwoje wydawałoby się normalnych rodzicow, a dziecko w bidulu.
gość
7 lat temu
Biedna mała, niestety pewnie to czyta i cierpi bardziej. To nie temat na Pudelka.
gość
7 lat temu
niech sąd rozsądzi. My czytelnicy jesteśmy zmanipulowani i nie znamy wszystkich faktów. To tylko okrutne granie na emocjach.
jaaaa
8 lat temu
Manipulacja!!!!!!!!!! To jest to!!!!!!!!!! Jak ktoś jest w tym dobry to tak właśnie to wygląda!!!!!!!!!! Np mama jest zla,mama cię nie kocha,to jej wina ze nie mieszkamy razem,itp. Robimy wodę z mózgu komuś i ten ktoś zaczyna tak myśleć.A patrząc na pana Zubera wygląd trochę fałszywy,nie macie takiego wrażenia!
gość
8 lat temu
kolejna Waśniewska, pozbywa się dziecka, żeby mieć czas "na swoje pasje". I tak dobrze, że wysłała do domu dziecka a nie zabiła. Oczywiście ojcu też nie pozwoli się nią zajać, bo musiałaby płacić alimenty, a to przecież mogłoby skurczyć jej budżet na bankiety. Znalazła rozwiązanie idealne.
gość
8 lat temu
też podejrzewam, że ojciec nastawia dziecko przeciw matce. to jest straszne.
sabina
8 lat temu
Pamietacie to z pisma Świętego jak dwie kobiety kłociły sie o dziecko , ktoś chcial je podzielić na pół , jedna niby matka sie zgodziła a druga nie - kto był matką? czemu mała dziewczynka nadal siedzi w domu dziecka jak sierota. do diabła z ta samosiunek czy jak jej tam, nie chcemy Cie widzieć
bESIStZT
sabina
8 lat temu
kłamie
gość
8 lat temu
bardziej wierzę w matczyną miłość niż w tatusiową, przecież ta kobieta ją urodziła... SZKODA całej rodziny
gość
8 lat temu
Powinna mieć sądowy zakaz występowania w TV i filmie aby nie deprawować innych i nie dawać złego przykładu! A potem zrodzi się nowa inna Katarzyna W.!!!
gość
8 lat temu
Dziecko łatwo jest zmanipulować. Nigdy zadne z rodzicównie powinno to robić .
gość
8 lat temu
Wspolczuje dziecku..jakiego trzeba miec pecha majac takich rodzicow !!!!
gość
8 lat temu
Chyba w pijackim amoku ma takie sny a moze pomysli co jej corce TERAZ sie sni...!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESISuaM
bESISuaN
bESISuaO
bESISuaP
bESISuaQ
bESISuav