Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sąd nie odebrał mu praw rodzicielskich! ROZPRAWA TRWAŁA 6 GODZIN!

239
Podziel się:

Samusionek czeka na kolejną rozprawę... A córka nadal jest zamknięta w domu dziecka.

Sąd nie odebrał mu praw rodzicielskich! ROZPRAWA TRWAŁA 6 GODZIN!
bECViNEB

Wczoraj w warszawskim sądzie odbyła się rozprawa z powództwa Anny Samusionek o odebranie władzy rodzicielskiej jej byłemu mężowi. Na sali stawiły się obie strony. Zabrakło oczywiście najbardziej pokrzywdzonej w tej historii Andżeliki. Jak informuje Fakt, dziewczynka nie zjawiła się tego dnia w szkole, ale do sądu także nie przyszła. Jej zeznania mają być jednak włączone do materiały dowodowego.

Oprócz rodzin i przyjaciół stron zeznawali także biegli. Sprawa okazała się tak skomplikowana, że rozprawa trwała aż 6 godzin.

Przypomnijmy, że w czasie gdy Samusionek i Zuber walczą ze sobą w sądzie, ich 11-letnia córka przebywa w domu dziecka. Wprawdzie mogłaby go opuścić, jednak tylko pod opieką matki lub rodziny zastępczej. Andżelika upiera się, że chce mieszkać wyłącznie z ojcem i napisała nawet w tej sprawie list do prezydenta Komorowskiego.

bECViNED

Po 6 godzinach sąd ustalił, że będzie potrzebna kolejna rozprawa, tym razem w trybie niejawnym - pisze tabloid. _**Ma się ona odbyć jeszcze w tym tygodniu.**_

Samusionek opuszczała sąd rozczarowana tym, że nie zapadł wyrok, na którym jej zależało. Zuber jest za to w dobrym humorze.

Do zakończenia procesu nie mogę nic powiedzieć, ale jestem dobrej myśli - skomentował krótko w rozmowie z reporterem.

Niestety, ich córka nadal pozostanie w domu dziecka.

bECViNEJ
bECViNFe
KOMENTARZE
(239)
gość
8 lat temu
Biedne dziecko :(
patico pani
8 lat temu
LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE TO WASZE DZIECKO
kinia
8 lat temu
Nie ma to jak rozgrywki między rodzicami a pomiędzy zawsze dziecko które najbardziej cierpi ..
bECViNFf
meg
8 lat temu
zenada, nawet dziecko w brudy wciagneli- celebryci atfuuuuuu
gość
8 lat temu
Farsa niestety kosztem dziecka :/ swiat schodzi na psy!
Najnowsze komentarze (239)
gość
8 lat temu
Jaka matka oddaje własne dziecko do domu dziecka?????? Pani Samusionek nawet zwierzęta dbają o swoje potomstwo i czuwają nad ich bezpieczeństwem czego nie można powiedzieć o pani (nie obrażając zwierząt). oddaj to dziecko ojcu szmato ono i tak będzie miało traumę do końca życia już nigdy nie będzie czuła się BEZPIECZNA.
gość
8 lat temu
piekni ludzie jestescie pogódzcie sie i zamieszkajcie razem
gość
8 lat temu
ciekawe czy może samusionek przespała z przedstawicielem prawa że tak jej bronią a zdrowie dziecka wszyscy mają w d***e to jest horor a w pierwszej kolejnosci to ,,mamuni,, odebrałabym prawa rodzicielskie , każda s**a walczy o dobro swego dziecka a ona
gość
8 lat temu
tzw. sąd może skierowałby samusionek na badania psychiatryczne, niech biegli się wypowiedzą
gość
8 lat temu
Samusionek do psychiatryka jeszcze zamkiętego i lecz się u dobrego lekarza
gość
8 lat temu
to s**a a nie matka powinni jej odebrac dziecko bez rozprawy po co rozprawa i dodatkowe koszty oddac dziecko do adobcji wiele rodzin /dobrych rodzin/ czeka na adobcie .
mn
8 lat temu
Jak można zostawić prawa rodzicielskie psychopacie. Przecież ten człowiek świetnie manipuluje ludźmi i jest niebezpieczny dla swojej córki. To Guru w jakimś swoim kościele i to powinien sąd wziąć pod uwagę !!!!
gość
8 lat temu
w najgorszym wypadku, jeszcze sześć lat to dziecko będzie molestowane przez chorą mamusie z ociekającym jadem do byłego męża i córki,A potem już tylko będzie mogła ich pocałować w d**ę. Nie będzie miała ani córki, ani kasy, ani sławy.Nikt zapewne nie będzie chciał jej nawet ola..
bECViNEX
gość
8 lat temu
Bardzo skrzywdzili to dziecko. :(
gość
8 lat temu
To chyba jej powinien odebrać prawa rodzicielskie.Dziecko ma dosyć życia w świetle reflektorów. Stała bywalczyni zamiast siedzieć w domu i opiekować się dzieckiem ciągała biedną dziewczynkę wszędzie i kazała jej pozować przed fotoreporterami.
gość
8 lat temu
Dlaczego nikt nie wysłucha biednego dziecka, nikt nie pomoże.Gzie są prawa dziecka, chcieli zabrać chłopca kochających go dziadków, za dobrobyt, za wielką miłość.Tutaj dziecko błaga o pomoc i nikogo nie ma obok z pomocną dłonią.Świat ludzi medialnych jest bardzo brudny, na oczach wszystkich polaków dziecku dzieje się krzywda.
gość
8 lat temu
fajna matka-nie ma co-w zyciu nie chcialabym takiej; Dndzelika jak chce byc z ojcem to powinna byc !!! a celebrytka niech sie szlaja po wystepach i pokazach i o dziecku niech zapomni ,bo i tak nie pamieta o nim.Sad powinien sie nie zastanawiac tylko jej odebrac prawa rodzicielskie.
gość
8 lat temu
zostawcie swoje ambicje jesli kochacie swoje dziecko!!! TO JEST SKANDAL!
gość
8 lat temu
wkładki do butow wstyd? kulary dla zezowatych wtsyd? logopeda dla sepleniących tez wstyd? i aparat ortodatyczny tez wstyd? wszystko co leczy i pomaga okazuje się wstydem a co wstydem nie jest?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECViNFQ
bECViNFR
bECViNFS
bECViNFT
bECViNFU
bECViNFz