Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin PŁACI 80 TYSIĘCY za "elitarną" szkołę córek!

653
Podziel się:

Edyta Górniak - ponad 40 tysięcy. Tyle kosztuje ucieczka od państwowej edukacji.

Rusin PŁACI 80 TYSIĘCY za "elitarną" szkołę córek!
bEKMExAl

W tym roku u Edyty Górniak obyło się bez awantur. Jej były mąż najwyraźniej pogodził się już w tym, że bez porozumienia z nim zabrała Alana z poprzedniej szkoły i rok temu posłała do podstawówki, do której Krupa musi go odwozić o szóstej rano. Czesne wynosi w niej ok. 42 tysiące złotych rocznie. Ta kwota może się wahać, w zależności od liczby zajęć dodatkowych.

Z okazji nowego roku szkolnego Fakt postanowił przyjrzeć się stawkom, jakie inne gwiazdy płacą za edukację swoich dzieci.

Podobną sumę co Edzia wydaje na każdą z córek Kinga Rusin. Pola i Iga chodzą do amerykańskiej szkoły, w której czesne wynosi ok. 40 tysięcy złotych. Prezenterka zostawia więc w niej rocznie 80 tysięcy.

bEKMExAn

Maja Ostaszewska, chcąc oszczędzić dzieciom traumy, którą sama przeżyła w podstawówce (zobacz: Ostaszewska: "WYZYWALI MNIE od Żydówek i Cyganek!"), posłała je do dwujęzycznej, "wielokulturowej" placówki, za którą płaci ok. 60 tysięcy rocznie.

Córka Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha uczęszcza do szkoły na warszawskim Wilanowie, co kosztuje jej rodziców 37 tysięcy za rok szkolny.

Anna Przybylska posyła zaś Oliwię i Szymona do prestiżowej amerykańskiej szkoły w Trójmieście. W tej samej placówce uczy się córka Marty Kaczyńskiej. Aktorka za dwójkę dzieci płaci około 30 tysięcy złotych rocznie. Tyle kosztuje ucieczka od państwowej szkoły. Najwyraźniej celebryci nie darzą specjalnym zaufaniem polskiego systemu edukacji.

Jak sądzicie, warto płacić aż tyle za szkoły "dla elit"?

bEKMExAt
bEKMExAO
KOMENTARZE
(653)
gość
8 lat temu
i tak skończą jak matka w tvnie, bo je tam wciśnie na siłę.
ppp
8 lat temu
A ja odkładam na studia dla syna choć ma dopiero rok;)
gość
8 lat temu
Gdyby było mnie stać moja córka też by się w takiej uczyła!
bEKMExAP
gość
8 lat temu
aaj.. pudelku - coraz gorsze newsy..
gość
8 lat temu
i kazdy kogo byloby stac tez poslalaby tam swoje dzieci, bo kazdy rodzic, nawet jak s****a dla swojego dziecka chce jak najlepiej. bez zazdrosci.
Najnowsze komentarze (653)
Gość
4 lata temu
Nie wiem jak jest w szkołach prywatnych ale szkoły powinny tez uczyć bardziej takiego zycia szkoły publiczne duży nacisk dają na j. Polski a to właśnie języki obce bardziej nam się przydadzą w przyszlosci. Dlatego te ” elitarne ” muszą być lepsze od publicznych
gość
7 lat temu
Na próżno !!! Dzieci inteligencję dziedziczą po matce.
gość
7 lat temu
Jak dzieci są mądre i chcą się uczyć to i w zwykłej podstawówce dadzą sobie radę ! A tyle płacić za szkołę dla dziecka to niestety nie stać dużo ludzi !
gość
7 lat temu
no prosze, córki Tuska wszyscy się czepiają ale córki ś.p. Kaczyńskiego już nie...
gość
7 lat temu
Alż ci news - te wszystkie dzieci (oprócz jednej z wymienionych rodzin) są w tej samej szkole w dobrej dzielnicy w południowej Warszawie, buhahaha. Czesne dla wszystkich jest takie samo, więc nie wiem pudelku, skąd te kwoty.
gość
8 lat temu
Ja za przedszkole angielsko-polskie w Częstochowie place 1200 za miesiąc,dodam ze muszę opłacić za cale 12 misiecy. To jest tylko przedszkole jakby istniała by szkoła podstawowa to bym dala nawet 30 tyś,stać mnie nie jestem gwiazda.moje dziecko chodziło do publicznego przedszkola tylko przez miesiąc zostało pobite sprawa zajmuje się prokuratura.nistety żyjemy w czasach gdzie mamy podziały na ludzi bogatych,przeciętnych i biednych,to jest przykre ze jedni maja dużo a drudzy nic ale to jest życie.
gość
8 lat temu
hahaha! jakie brzydkie
gość
8 lat temu
p********e szmaty nie mające pojęcia o życiu w p*********j polsce !!! życzę im wszystkiego najgorszego !! raka, trypla, raka i trypla nieuleczalnego !!!!
bEKMExAH
gość
8 lat temu
brzydkie wszystkie trzy!!!!!!!
gość
8 lat temu
Tak oto dzieci poznaja tylko wplywowych przyjaciol i nie traca czasu na poznawanie ludzi z nizin....
gość
8 lat temu
Polowa bedzie cpunami a druga polowa blysnie talentem i bedzie pracowac w tv
gość
8 lat temu
warto
gość
8 lat temu
Córka Rusin nie dostała się do dobrego liceum państwowego dlatego chodzi do prywatnego slabego liceum...
gość
8 lat temu
Już wiadomo dlaczego w Polsce CELEBRYCI nakłaniają do posyłania do szkół 5 i 6 latków! Bo sami nie wiedzą jak tam jest!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKMExBA
bEKMExBB
bEKMExBC
bEKMExBD
bEKMExBE
bEKMExBj