Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Bałam się, że z Grzegorzem tylko się ZABAWIĘ I GO PORZUCĘ!"

617
Podziel się

"Nie przestałam kochać Józka i zaczęłam kochać Grzegorza" - wyznaje celebrytka. "Nie potrafiłam zdecydować".

bCIduLgB

Małgorzata Potocka znalazła świetny sposób na autopromocję. Wydała książkę o swoim związku z Grzegorzem Ciechowskim i udziela regularnie wywiadów na temat "ekstazy twórczej" i "seksu w polu". W kolejnej rozmowie, z Wysokimi Obcasami, wspomina, jak rzuciła dla Ciechowskiego męża. Gdy aktorka poznała muzyka oboje byli w związkach małżeńskich. Wyznaje, że niemal przez rok "walczyła z uczuciem", aż w końcu żona lidera Republiki przyłapała ich w łóżku. Zobacz: Potocka: "Żona Ciechowskiego nakryła nas w łóżku"

Teraz Potocka opowiada o tym, jak zakochała się w Ciechowskim. Część winy za romans zwala na męża, Józefa Robakowskiego, który nie walczył o odzyskanie jej miłości.

- Co w tym pociągu sobie myślałaś?

bCIduLgD

- Nie wiedziałam, co dokładnie się wydarzyło, ale wiedziałam, że nie mogę dopuścić do niczego więcej. Ta walka trwała przez rok - wspomina.

- Spotykacie się z Ciechowskim regularnie. Niby służbowo, w sprawie filmu, ale oboje wiecie, że to coś więcej. On jest żonaty, ty jesteś mężatką z dzieckiem. Igracie z ogniem.

- Jestem tym przerażona. Wiem, że jeśli się zdecyduję na krok dalej, to ucierpi wiele osób. A Józek czuje, że między mną a Grzegorzem coś jest, ale nie walczy o mnie, odpuszcza. Żyłam w dwóch rzeczywistościach, jakiś obłęd! Nie przestałam kochać Józka i zaczęłam kochać Grzegorza.

Nie potrafiłam zdecydować, nie miałam odwagi wyjść z domu, z mojego dotychczasowego świata - dodaje. Nie chciałam skrzywdzić Józka, bałam się, że Grzegorzem się tylko zabawię i go porzucę. Każda decyzja była zła.

bCIduLgJ

Głowa do góry Gośka, cała Polska ci współczuje.

bCIduLgK
bCIduLhe
KOMENTARZE
(617)
gość
7 lat temu
Kobieto zamilcz już
am
7 lat temu
inteligencja i uczucie nie pozwoliłyby na kalanie pamięci o kimś (o pewnych rzeczach nie powinno się mówić)
gość
7 lat temu
Zero prywatnosci takie rzeczy to nie publicznie
bCIduLhf
gość
7 lat temu
a co to za autopromocja?non stop ostatnio o niej!
maria
7 lat temu
pani malgosiu niech pani przestanie to zenujace
Najnowsze komentarze (617)
I.P.
6 lat temu
Stara, żałosna, okropnie męcząca kobieta. Do tego straszne bezguście, z niewiarygodnie pospolitą twarzą (nie wiem co on w niej widział). Nigdy nie przepadłam za nią jako za osobą publiczną. Nie sądzę żeby p. Grzegorz był zadowolony gdyby widział co ta kobieta wyprawia. Brak taktu żeby grzebać w przeszłości kiedy ktoś nie żyje już tyle lat i wywlekać to publicznie, co zresztą dotyczy obydwu pań.
kama
7 lat temu
Pan Grzegorz miał kiepski gust, wszystkie jego żony urodą nie grzeszyły...
gość
7 lat temu
Pani Małgorzato,czas na lekarstwa,proszę pytać w aptece o olej do głowy,żadne skutki uboczne nie będą gorsze od tego,co pani opowiada.....
filemon roman...
7 lat temu
Swoją drogą to Obywatel GC musiał mieć niezły towar, że chciał TOTO *uchać!
gość
7 lat temu
s**a
gość
7 lat temu
Kobieto nie rób z siebie osoby o którą zabiegano a faceci prawie się bili. To G.Ciechowski był kimś, utalentowany muzyk, a z ciebie marna aktorka.
gość
7 lat temu
durna stara baba
gość
7 lat temu
łojezu przestan, co za bzdury ta baba wygaduje
bCIduLgX
gość
7 lat temu
taki live stara :)
gość
7 lat temu
to on sie zabawił z pijaczyna dobrze ze ja zdradzil przynajmniej czuł prawdziwa miłosc,i był kochany chociarz krutko
gość
7 lat temu
dlatedo ja zdradził taka brzydota miała oszukiwac a tamto dziecko i ta dziewczyne,która miał grzegorz wymazali z pamieci to nie ludzie ?przecierz to rodzina bliska jej córej,nikt tej biedaczki nie widział,,,winna romansu zg****iła jej meza,,,,jest znienawidzona z tym dzieckiem,dlaczego nikt nic nie wie?zakaz?
gość
7 lat temu
Żenujące..
gość
7 lat temu
koncz te wypociny babo nikogo to nie obchodzi z kim sypialas i jak to robilas bezwstydnico!!!!!!!!
gość
7 lat temu
kim ona jest? aktorką?
...
Następna strona
bCIduLhz