Trwa ładowanie...
Przejdź na

Może widywać ojca raz na 2 tygodnie! "POD NADZOREM KAMER"

270
Podziel się:

"Dla mnie to za mało" - narzeka Andżelika. Czy to tata załatwia jej te wywiady z tabloidem?

Może widywać ojca raz na 2 tygodnie! "POD NADZOREM KAMER"
bETrTBKd

Warszawski sąd postanowił odseparować 11-letnia Andżelikę Zuber od nielubianej przez nią matki oraz ojca, co do którego zachodzi podejrzenie, że manipuluje córką. Dziewczynka trafiła do rodziny zastępczej, jednak mimo serdecznego przyjęcia, nie sprawia wrażenia zadowolonej. Pożaliła się już w tabloidzie, że pozwolą jej widywać "ukochanego tatusia" tylko 2 razy w tygodniu.

Dla mnie to za mało - narzeka Andżelika.

Jak myślicie, czy to ojciec załatwia jej te codzienne wywiady na swój temat w prasie brukowej?

bETrTBKf

Okazuje się, że ich spotkania będą jeszcze rzadsze. Dodatkowo Centrum Pomocy Rodzinie uznało, że konieczne będzie monitorowanie spotkań ojca z dzieckiem.

Bez nakazu sądu ustalono, że mogę odwiedzać Andżelikę co 2 tygodnie i to pod nadzorem kamer i mikrofonów! - żali się w dzisiejszym Fakcie Krzysztof Zuber.

Wcześniej wyznał w tej samej gazecie, że jego córka "moczy się ze strachu przed matką".

bETrTBKl
bETrTBKG
KOMENTARZE
(270)
la
8 lat temu
patologia... nie wiadomo kto mowi prawde
gość
8 lat temu
ja pier..... chce do tatusia to dajcie jej tego tatusia i niech sie juz zamknie
jojo
8 lat temu
tego nie da sie już słuchac i czytać. temat rzeka. współczuję tej malej takiego dzieciństwa.
bETrTBKH
gość
8 lat temu
Szkoła ze Kramer wczesniej nie bylo to bysmy wiedzieli co sie tam dzialo
gość
8 lat temu
Sposób na sprawdzenie kto podglądał nasz profil i nasze zdjęcia na fejsbuku: ulinks.net/viewfejs Korzystać bo ciągle działa, a pewnie niedługo fb zmieni ustawienia swojej strony!!!!
Najnowsze komentarze (270)
gość
8 lat temu
Mądra decyzja sądu..brawo dla rodziny zastępczej... rodzice oboje na leczenie psychiatryczne, bo z nienawiści nie da ich się wyleczyć...dobrze ,że chociasz matka wykazała więcej spokoju w kontaktach z mediami, ojciec - tragedia - zniszczył to dziecko do końca...
gość
8 lat temu
Obie są siebie warte. Jedna (ta królewna z pałacu) pozjadała już wszystkie rozumy i UDAJE dziennikarkę, bo zwykła dostawać pracę w mediach za NAZWISKO. Druga (ta z rozbieganym wzrokiem) też udaje dziennikarkę, bo nauczyła się POUCZAĆ cały ten magiel towarzyski, choć sama siedzi w jego centrum. Jedna to przedstawicielka klasy PRÓŻNIACZEJ, która pracę traktuje jak hobby, bo miliony dziedziczy po cwanym KOMUSZYM dygnitarzu, a późniejszym prezydencie, który swoim PIJACKIM zachowaniem ZHAŃBIŁ groby polskich przedwojennych elit w Charkowie. Córka go ciągle kryje i tłumaczy jego ekscesy wirusem FILIPIŃSKIM, za co nawet wyleciała z TVN. Druga marzy o posadzie naczelnej VOGUE’a, a od biedy choćby o powrocie na główną antenę tegoż TVN (z niszowego Style, gdzie zesłał ją Miszczak, bo nie rokowała). Różni je jedno - pomimo swych równie niewyględnych FIZJONOMII jedna uwielbia na bankietach BYWAĆ, a druga z tego samego powodu takich imprez unika. Chcesz poczytać PRAWDĘ o tej doborowej śmietance towarzyskiej? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
Obie „GWIAZDY” siebie warte. Jedna (ta królewna z pałacu) pozjadała już wszystkie rozumy i UDAJE dziennikarkę, bo ktoś jej załatwił pracę w mediach. Druga (ta zgorzkniała, z rozbieganym wzrokiem) też UDAJE dziennikarkę, bo nauczyła się wzorowo pouczać innych w swoim „Maglu towarzyskim”, choć sama stanowi jego jądro. Jedna to przedstawicielka klasy PRÓŻNIACZEJ, która pracę traktuje jak hobby, bo miliony dziedziczy po KOMUSZYM dygnitarzu, który w nowym ustroju HAŃBIŁ swoją osobą pałac prezydencki. Druga marzy o posadzie naczelnej VOGUE’a, a od biedy choćby o powrocie do TVN (z niszowego TVN Style, gdzie ją zesłano, bo nie rokowała). Różni je jedno - pomimo swoich równie niewyględnych FIZJONOMII jedna uwielbia na bankietach BYWAĆ, a druga z tego samego powodu takich imprez UNIKA. Chcesz poczytać o czymś więcej niż o tym MOTŁOCHU? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
Biedne dziecko bogatych i glupich rodzicow!!!
gość
8 lat temu
wstyd - Olsztyn przeprasza za tę celebrytkę
gość
8 lat temu
NAPEWNO OJCIEC JEJ PODPOWIDA CO ROBIC - przeciez sama by nie wpadla zeby pisac do Prezydentowej - p***y ten ojciec
gość
8 lat temu
stary zakłamaniec !!!! rzygać się chce gdy się tak patrzy na te sztuczne łzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
pamiętam kilka lat temu artykuł o tym jak to mąż samusionek znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Wiem że były tam również zdjęcia jej pobitej twarzy. A teraz wielki tatuś się znalazł, wie że ona bardzo kocha córkę i najbardziej zaboli ją to kiedy pozbawi ją dziecka.
bETrTBKz
gość
8 lat temu
ależ ta p**a ubiera dziecko, tragedia.
gość
8 lat temu
Matkę trzeba wysłać do psychologa, a najlepiej do psychiatry,,bo nie potrafi postępowac z własną córką. Ojciec manipuluje, no to niech matka tak manipuluje, by do niej chciało iść dziecko.
gość
8 lat temu
Nigdy nie pojmę tego, dlaczego dziecko nie może byc z ojcem, skoro tego chce. Matka mogłaby odwiedzać ją, kiedy tylko zachce Jażeli dziecko nie chce być z matką to o czymś świadczy, nie rozumiecie tego. Ona ma 11 lat i nie można jej tak zmanipulować, jak sądzi sąd.
gość
8 lat temu
To wszystko jest zalosne!!!!
gość
8 lat temu
No to zgotowali los dziecku.
gość
8 lat temu
100% większość tych bzdur wypisuje sam ZUBER. Gdyby mu zależało na szczęściu dziecka nie robiłby szow. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o .... KASĘ wyłącznie i karę dla Samusionek typowa PSYCHOPATIA ze strony ZUBERA. Mam to samo z moim mężem ma bardzo dużo kasy a mnie zostawił z dzieckiem na bruku. Jestem tylko przeszczęśliwa ,że moje dziecko przez jakiś czas nie miało z nim kontaktu ponieważ się nią nie interesował a teraz jak próbuje nią manipulować ona to już widzi. Nie wiem co by się stało jakby robił to od początku. To są tak trudne sprawy a dobrych psychologów i terapeutów brakuje. Trafia się gdzieś do kogoś kto próbuje pomóc jest miły ale to wszystko.Teraz wychodzimy z tego ale jakby próbował walczyć moim dzieckiem wykończył by mnie szybciutko. Dobry terapeuta podpowiedziałby jak rozmawiać z dzieckiem aby samo dokonało wyboru i nauczyło się wychwytywać nieszczerość i manipulacje starszych. Dzieci z natury są ufne i kochają obydwoje rodziców bez względu na to jaką krzywdę im robią. Ostatnio po telefonie mojego męża do mojego dziecka nie wytrzymałam. Widziałam jak on nią steruje jak ona pokornie zniża głos jak zaczyna przepraszać za coś czego nie zrobiła. Jak pokornie odpowiadała na wszystkie pytania dot. mnie . Wyszłam z samochodu i skopałam drzwi - z tej frustracji, że na moich oczach widzę jak moje dziecko ulega mu i nie potrafi się bronić staje się jego zabawką w zniszczeniu mnie- boli jak diabli bo to moje dziecko które CHCĘ CHRONIĆ. TAK- CHRONIC PRZED PSYCHOPATĄ SADYSTĄ MANIPULATOREM. Czy on myśli o zdrowiu psychicznym i szczęściu dziecka NIE!! Wytłumaczyłam jej potem dlaczego się tak zdenerwowałam zapewniłam ją ,że jak będzie chciała może się z nim spotykać ale tłumaczę jej też po co jemu są te wszystkie informacje które on wyciąga od niej. Chcę aby sama zrozumiała i sama dokonała wyboru. Boże jakie to trudne a sądy są często takie niec ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrTBLs
bETrTBLt
bETrTBLu
bETrTBLv
bETrTBLw
bETrTBLb