Trwa ładowanie...
Przejdź na

Spędziła urodziny z "ukochanym tatusiem"

195
Podziel się:

Zuber przyszedł na nie z... fotoreporterem tabloidu.

Spędziła urodziny z "ukochanym tatusiem"
bETsbteJ

Wczoraj córka Anny Samusionek, Andżelika Zuber, przebywająca obecnie pod opieką rodziny zastępczej, obchodziła 11. urodziny. Ponieważ dziewczynka od kilku dni domagała się, by był na nich obecny jej "ukochany tatuś", Centrum Pomocy Rodzinie postanowiło pójść jej na rękę i zorganizować przyjęcie w swojej siedzibie.
Pojawili się na nim obecni opiekunowie Andżeliki, Krzysztof Zuber oraz... fotoreporter Super Expressu. Zabrakło natomiast matki dziewczynki. Córka nadal nie chce jej widzieć.

Andżelika była bardzo szczęśliwa, jak zobaczyła tylu gości - wspomina w rozmowie z tabloidem Marek Szambelan z Fundacji "Razem lepiej". Ze wszystkimi rozmawiała. Ale kiedy impreza dobiegała końca, była coraz bardziej spięta. Nie chciała wyjść z ramion ojca.

bETsbteL
bETsbtfm
KOMENTARZE
(195)
gość
8 lat temu
Biedne dziecko, chyba nie powinno być ani z matką, która pozwoliła tatusiowi na manipulowanie córeczką ani z ojcem który perfidnie wykorzystuje sytuację. Oboje dopuścili do tego, aby dziecko okraść z dzieciństwa. Coś okropnego.
gość
8 lat temu
Z tego może wyrosnąć bardzo skrzywdzona i chora osoba.Sąd powinien zabronić dziewczynce spotkań z tabloidami! Psycholog i psychoterapie tutaj mogą nie pomóc.To istny cyrk dla małego dojrzewającego i uczącego się o relacjach międzyludzkich człowieka.Żadnych pozytywnych wzorców to dziecko nie ma!
gość
8 lat temu
Chora rodzinka
bETsbtfn
gość
8 lat temu
wszystko to jest chore, biedne dziecko ma juz skaze na cale zycie
kwaaaaakwaaaa...
8 lat temu
Ja p*****le to już jest nudne!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (195)
gość
8 lat temu
Pełen podziw dla Zubera - facet bez matury kręci jak chce sądem, rzecznikiem praw dziecka a nawet Prezydentem, ha, ha. Prawdziwy talent - król marionetek. Chłopak z podskoczowkiej wiochy pięknie wybił się na warszawskich salonach. Były jakieś "drobne potknięcia" - aresztowania, rewizje, agencje modelek, wożenie dziwnych substancji z Holandii , ucieczka jego pierwszej żony z ich synem Bastianem aż do Australii, ale co tam - Krzysiu, mały bo mały ale zuch chłopak. Krzysiu - a możesz już przekroczyć próg Ambasady Australii w Wa-wie, czy dalej się boisz? Ale żeby Ci znowu odebrali prawa rodzicielskie ( tak jak w przypadku syna) to już skandal! Te sądy, prokuratury i Policje to się na ciebie chyba uwzięły i to nie tylko w Polsce, co?
gość
8 lat temu
Tatusia odseperować od dziecka i matki--i córka wróci do normalnego życia...on jest nie-zrownowazony psychicznie..na kazde spotkanie z córką woła reporterów--czy tak postepuje normalny ojciec,czy chodzi mu o rozgłos i poniżenie matki?
gość
8 lat temu
dziecko --kidyś za swoja traume podziekuje -kochajacemu ojcu...rodzic jak kocha to ni9e funduje dziecku takich przeżyć --stara się by dziecko czuło sie bezpieczne z obojgiem rodziców,a koleś znęca sie w ten sposób na matce...dziecko jest w jego rękach NARZEDZIEM
gość
8 lat temu
Ja powiem tyko kilka słów.... Pudelek rozumiem że to jest sensacja i strugacie sobie tu artykuły itp które ludzie czytają....ale do Q**y zastanówcie się że to chodzi o życie i psychikę dziecka...przez to że sprawa jest nagłośniona ta dziewczynka jeszcze bardziej cierpi .... dla mnie ani on ani ona nie nadają się na rodziców.... mamo gdzie ty byłaś.... q**a zapuszczasz sie w salonach i gwiazdujesz a twoje dziecko płacze do poduszki ..... oj normalnie jak bym cię spotkała na ulicy to nawet bym cie opluć nie chciała bo na to nie zasługujesz .... Ty jesteś matką.... mieszkasz w domku swojej twierdzy a twoje dziecko śpi w domu dziecka albo w rodzinie zastępczej ...dla mnie jesteś HMMMM nawet nie ma takiego słowa u nas którym można by było ciebie określić bo Patologia jest ale jesteś jeszcze dużo poza tą granicą gdzie jeszcze nie zostałaś kwalifikowana bo takiej podgrupy jeszcze nie stworzyli ....BO POTWÓR to Mało powiedziane
gość
8 lat temu
olsztyn wstydzi się za samusionek .po kim to ona ma?
gość
8 lat temu
co wy chcecie od ojca Andżeliki.Znacie go? Ja go nie znam,ale widzę,że córka bardzo lgnie do niego,widać,że go kocha.I czegoż więcej potrzeba.
gość
8 lat temu
Dziewczynka poczuła sie gwiazdą!!!!co dalej z takim sfrustrowanym dzieckiem koło którego kreci sie tyle organizacji, dziennikarzy ,itdtyle dzieci potrzebuje pomocy w biedzie atu takie wielkie halllooooo
gość
8 lat temu
dziecko wyczuwa kto je kocha i skim jest mu dobrze i tam powinna być
bETsbtff
anka
8 lat temu
sorki ,ale w tym miejscu *slowo powszechnie uznane za obrazliwe* dajcie temu dziecku szanse.jak "tatus" i "mamusia" nie beda nia manipulowac. tabloidy odmowia ustawek,to moze ta mala nie skonczy przed osiemnastka w trumnie,jako cponka lub samobojczyni!!!.moze skoro macie taki wplyw na te "rodzine",ktora kocha wywalac wszystko w mediach ,pomozcie tej malej.wiem,ze to dla was kasa,ale to jest cale zycie dziewczynki.moze jak ktos napisze,ze nie zgodzil sie na kolejna farse w obronie Andzeliki i poda powod naklad bedzie taki sam,albo wiekszy?kto ma odwage,niech sprobuje.
dziadek
8 lat temu
mama Madzi z Sosnowca siedzi. A kiety tata kasi z bloga o modzie bedzie siedzaił? ktos wie?
waldek
8 lat temu
fajny cyc. chyba sobie zwale
gość
8 lat temu
Nie wiadomo kto ma rację matka czy ojciec, bo tego nie wiemy. Ale jedno z nich powinno ustąpić i nie nakręcać jej przeciwko drugiemu. Gdy mała podrośnie i sama wszystko zrozumie i sama jednemu z rodziców za wszystko podziękuje tzn. za zgotowanie jej takiego dzieciństwa. Szkoda mi tego dziecka. To na pewno odbije się na jej psychice.
gość
8 lat temu
nie macie aktualnych zdjęć? przecież to co pokazujecie ,to przeszłość. A poza tym dlaczego te ośrodki tzw. "pomoc rodzinie" maltretują to dziecko w rodzinie zastępczej,a nie oddadzą ojcu, do którego córka lgnie.
gość
8 lat temu
powinni przebadać tą dziewczynkę bo ona chyba boi się tak naprawdę tego tatusia może on ją wykorzystuje i zakazuje o tym mówić dlatego ona tak "słodko" o nim mówi. dziiiiwne ?!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETsbtfY
bETsbtfZ
bETsbtga
bETsbtgb
bETsbtgc
bETsbtfH