Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aneta Rzewnicka pierwszą finalistką "MBTM 6"!

154
Podziel się:

Kibicowaliście jej?

Aneta Rzewnicka pierwszą finalistką "MBTM 6"!

Przez kilka ostatnich tygodni mogliśmy zobaczyć castingi do szóstej edycji Must Be The Music. Jurorzy ostatecznie wybrali uczestników, którzy dostali się do półfinału. Dzisiaj zobaczyliśmy pierwszą pulę występów.

Joanna Wołoczko zaprezentowała swój własny utwór, Fire is Gone. Opłaciło się. Otrzymała cztery pozytywne oceny. Jestem zachwycona tym występem. Błagam ludzie głosujcie na tę dziewczynę – stwierdziła Kora. Same pozytywy zebrał także 17-letni Jakub Kusior. Jesteś bardzo muzykalnym chłopakiem, ja jestem niewolnikiem akustycznych gitar. Sam może pogrywam, chociaż może nie tak dobrze – stwierdził Łozo.

Największe wrażenie na jurorach zrobiła jednak 16-letnia Aneta Rzewnicka, która wykonała Nessun dorma. Cudne dziewczę z Ciebie jest. Nie odstajesz od wykonów, które słyszałem na świecie – zachwycał się Łozo. Boska jesteś. To jest wielki dar i bardzo bym chciała żebyś była finalistką. Tobie potrzeba tych pieniędzy żebyś zrobiła coś światowego – mówiła Kora. Jesteś bardzo zdolną dziewczyną i myślę sobie, że świat o tobie usłyszy. Jak zamknęłam oczy, właściwie jakbym nie zamykała bo to wszystko jedno to nie mogłam uwierzyć, że masz 16 lat – żartowała Ela. Życzę Ci wspaniałych nauczycieli, bo to piekielnie ważna sprawa by trafić na tych ludzi, którzy Cię uskrzydlą -dodał Adam Sztaba.

Decyzją widzów to właśnie ona przeszła do finału. Zgadzacie się?

KOMENTARZE
(154)
gość
8 lat temu
Może fajnie jakby ją pokazali?
gość
8 lat temu
Jestem kobieta i nie mam w co sie ubrac jutro do pracy
gość
8 lat temu
nie, gitarzyście. :(
gość
8 lat temu
wolałam Joannę , ta i tak zrobi karierę a Joanna zostanie już na zawsze belfrem .
gość
8 lat temu
nie lubie takiego śpiewania a raczej wycia
Najnowsze komentarze (154)
NuCyara
8 lat temu
Aneta sie nie wybije, tyle było takich dziewczynek z "cudownym" operowym głosem i gdzie są teraz? Siedzą w domu i czekają aż kariera do nich przyjdzie. Joanna "Soul" Wołoczko była genialna, powinna przejść dalej, ale minus tego programu jest taki, że sweet dziewczynka która się dziwnie uśmiecha i udaje taką skromną i słodką jest super hiper i the best, a ktoś kto ma power w głosie i WŁASNY REPERTUAR nie przejdzie dalej, ale potem, jak Red Lips zrobi większą karierę niż zwycięzca programu.
gość
8 lat temu
nie!!! terra bite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
dziewczyna zaśpiewała pięknie !!!! wspaniały głos !!!! cudownie
gość
8 lat temu
nie
gość
8 lat temu
Fantastyczny głos i skromna dziewczyna. Właśnie ona mnie poruszyła najbardziej i fantastycznie, iż społeczeństwo również na nią zagłosowało a to oznacza, że nie tak źle z tym słuchem Polaków. O tej dziewczynie na pewno usłyszy świat!!!!!!!!
gość
8 lat temu
a ja uwielbiam Loza !
tessa
8 lat temu
Piękny głos,teraz potrzeba jej wspaniałych nauczycieli a rozsławi Polskę
gość
8 lat temu
Skończcie już ten program!!!!!!-BEZNADZIEJA
gość
8 lat temu
Aneta Rzewnicka - oby swym głosem zachwyciła cały świat. I życzę jej tego aby ludzie głosowali na nią bo potrzebne będą jej pieniądze na naukę u profesjonalistów. powodzenia. Natomiast ta poczepana nauczycielka Wołoczko to jakiś stwór, który w ogóle mnie nie zachwycił i dobrze, że odpadła.
gość
8 lat temu
porażka....
gość
8 lat temu
Ciężko będzie żeby wygrała, bo Polacy nie słuchają takiej muzyki...
gość
8 lat temu
nie
gość
8 lat temu
Bardzo dobru wybór. Przynajmniej dziewczyna sfinansuje sobie studia muzyczne. Widać, że to jej życiowy cel. Gratuluję!
gość
8 lat temu
czas tego programu już minął przejadło się ludziom i już
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie