Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejny ksiądz broni pedofilów: "TO WYBÓR DZIECKA! 10-latki WCHODZĄ DO ŁÓŻKA!"

1822
Podziel się:

"Ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia" - wyjaśnia. "Chciały być spełnione".

Kolejny ksiądz broni pedofilów: "TO WYBÓR DZIECKA! 10-latki WCHODZĄ DO ŁÓŻKA!"
bECUQrat

Wydawać by się mogło, że polscy księża i biskupi powiedzieli już wszystko, żeby pogrążyć się w sprawie oskarżeń o pedofilię wśród duchownych. Prym wiedzie tutaj przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski - czyli najważniejszy hierarcha kościoła w kraju - arcybiskup Józef Michalik. Jego "lapsusy językowe" oburzyły opinię publiczną. Zobacz: Arcybiskup BRONI PEDOFILÓW: "Dziecko LGNIE i jeszcze DRUGIEGO CZŁOWIEKA WCIĄGA!"

Teraz głos w sprawie zabrał kolejny duchowny. Ksiądz doktor Ireneusz Bochyński, rektor kościoła akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim, również uważa, że przyczyn pedofilii powinno doszukiwać się w rozpadzie małżeństw i zachowaniu dzieci. Jego zdaniem szukają one uwagi dorosłych, bo nie otrzymują jej od swoich rodziców. Mówi również, że "10-letnie dzieci same wchodziły do łóżka" oraz że "był to ich wybór".

Jeżeli mówimy o dziecku 3-letnim (bo i takie przypadki pedofilii miały miejsce), to dotyczyły one rodzin, bo pod ich ścisłą opieką znajduje się wtedy dziecko. Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze, i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci "wchodziły" do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka - przekonuje ksiądz, doktor nauk teologicznych. W pojedynczych przypadkach świadomość niektórych dzieci może być bardzo dorosła, dojrzała. Są to niewątpliwie wyjątki, niemniej jednak one są. Trzeba wiedzieć, że reguły są regułami, natomiast odstępstwa w jedną, jak i w drugą stronę istnieją. Postawienie takiej tezy, że czasami dzieci prowokują do czegoś, nie jest też tak do końca bezpodstawne. Najgorsze są przede wszystkim przejaskrawienia. Z jednej strony bezstresowe wychowywanie dzieci (tu jestem zwolennikiem zupełnie innego modelu i pokolenia. Mój ojciec mawiał: "Tyłek nie szklanka i się nie potłucze"). Z drugiej zaś strony myślę, że trzeba też mówić o tych zranieniach, które występują w środowisku. Teraz, kiedy mamy całe morze małżeństw rozbitych, a więc rodzin niepełnych, gdzie najczęściej brakuje ojca, będzie się coraz częściej zdarzać, że dzieci bez takich wzorców będą lgnęły do mężczyzn.

bECUQrav
bECUQraB
bECUQraW
KOMENTARZE
(1822)
gość
8 lat temu
nie wierzę w to,co czytam..
gość
8 lat temu
WSTYD!!!!!
gość
8 lat temu
Aż mi niedobrze jak czytam takie rzeczy! To jest ohydne i samo w sobie wzbudza podejrzenia, jak ktokolwiek może tak powiedzieć? A już ksiądz? Powiesiłabym za jaja.
bECUQraX
gość
8 lat temu
sam siebie usprawiedliwia,pedofil!!!
gość
8 lat temu
brzydze sie toba człowieku!
Najnowsze komentarze (1822)
Gość
5 lata temu
Za mało to ten ojciec bil!
Gość
5 lata temu
Co za skurw....!!!!! Wszystkich ich potopic!
Gość
5 lata temu
10 latek to dziecko i wątpię by wchodziło do łóżka księży. Ohydne to co mówia
Gość
5 lata temu
Tylko dać w ryj. Raz, ale dobrze.
Onamaona
5 lata temu
Rozumiem że 10-latek domaga się zeby zaspokoił go dorosły facet w sutannie ? Błaga? Prosi? a ksiądz, lituje sie nad nim łamiąc zasady moralne, prawne i celibat tak ?
Ne!a
6 lat temu
Jestem z Piotrkowa Trybunalskiego i jadąc MZK (taki nasz bus) to on powiedział mi że jestem bezduszną istotą. Ten facet jest porypany !!!
gość
6 lat temu
Co ty pier....sz!!Dzieki takim szumowinom jak ty ludzie odchodza z kosciola!Bedziesz uczyl innych jak dzieci wychowywac i szukal przyczyn pedofilii w rozbitych rodzinach?!Szukaj ich w chorych umyslach twoich kolegow po fachu!
Gość
6 lat temu
To jest chore!
bECUQraP
Gość
6 lat temu
Księża na księżyc
Gość
6 lat temu
Obrzydliwe psychologia do ciężkich robót ich!
Gość
6 lat temu
Nie można tego spokojnie czytać. Co to za księża i oni próbują nauczać i zozgrzeszać za grzechy.....zboczeńcy
gość
6 lat temu
czyli jezeli on zgwalic lub molestuje 3 latka to wina rodziny ,ze nie dopilnowała a jak 10 latka zg***** to wina dziecka bo prowokowało lub bylo z rozbitej rodziny i "lgneło " do dorosłego wiec trzeba bylo cos z tym "zrobić" i tu wina rodziny ze sie np rozstali.. KSIADZ OCZYWISCIE NIEWINNY
Bril
6 lat temu
Tak pisze tylko pedofil
anonin
7 lat temu
Hahthahahahahhahaahhaah
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECUQrbI
bECUQrbJ
bECUQrbK
bECUQrbL
bECUQrbM
bECUQrbr