Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brat Gessler wyszedł z więzienia! SCHUDŁ 12 KILO!

95
Podziel się:

W ciągu 12 dni... Siostra mu nie pomogła. "Chcę dalej pomagać biednym."

Brat Gessler wyszedł z więzienia! SCHUDŁ 12 KILO!

W ciągu 12 dni aresztu schudł aż 12 kilo. To efekt głodówki protestacyjnej, którą Piotr Ikonowicz rozpoczął po zatrzymaniu przez policję. Zaniepokojona stanem jego zdrowia posłanka Twojego Ruchu, Anna Grodzka, zaproponowała w zeszłym tygodniu zbiórkę pieniędzy na grzywnę dla Ikonowicza. Zobacz: Grodzka zbiera pieniądze dla Ikonowicza

Wyniosła ona 1800 zł. Nie wiadomo, dlaczego jedyny, rodzony brat zarabiającej miliony gwiazdy TVN-u miał problem z zebraniem takiej kwoty. Być może dlatego, że Magda Gessler na wszelki wypadek nie odbiera od niego telefonów. Bała się, że poprosi ją o pożyczkę? Tak to bywa z bogatymi - komentował to Piotr.

Na szczęście pieniądze na grzywnę udało się ostatecznie zebrać i wczoraj niedługo przed godziną 16 Ikonowicz opuścił areszt na warszawskim Grochowie.

Odsiedział 12 dni z zasądzonych 90. Areszt został na niego nałożony za zablokowanie przed 13 laty eksmisji pary staruszków z kamienicy na Mokotowie. Bezwzględny właściciel domu już zapowiedział, że dodatkowo będzie domagał się od Ikonowicza finansowego zadośćuczynienia w wysokości 100 tysięcy złotych.

Cieszę się, że mój pobyt w więzieniu nie poszedł na marne - oświadczył Ikonowicz czekającym na niego dziennikarzom. Zaczęliśmy w końcu rozmawiać więcej o problemach eksmisji na bruk. Mam nadzieję, ze niedługo zostanie wprowadzone moratorium na ich wykonywanie. Chcę dalej pomagać biednym.

Na Piotra czekała przed wejściem żona. Towarzyszyli jej działacze z Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej. Magda niestety nie przyszła.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(95)
gość
9 lat temu
Szkoda go...chyba ma dobre serce..
gość
9 lat temu
Eksmisja to nieciekawa sprawa...dobrze że chłop pomaga ;)
gość
9 lat temu
zamknijcie mnie też! 12 kilo w 12 dni?! i znalazła się dieta cud!
gość
9 lat temu
dobry człowiek
gość
9 lat temu
Nowa dieta cud:) więzienie. Polityków piwinni wysyłać tam na "dietę". Odchudzmy ich w taki sposób. Oni tez skutecznie odchudzaja nasze portfele
Najnowsze komentarze (95)
gość
8 lat temu
angazuje sie w czyjis problem jak w swoj.Czlowiek gleboko wspolodczuwajacy
gość
8 lat temu
Ikonowicz cale swoje serce wklada w pomoc innym ludziom.Czlowiek z ogromna empatia
gość
8 lat temu
STARA SIE JAK MOZE ,ABY POMAGAC BIEDNYM LUDZIOM
gość
9 lat temu
Tylko ciekawa jestem jak mogli mu zamienić karę ograniczenia wolności na grzywnę - przepisy tego nie przewidują !
gość
9 lat temu
Wstydzi się brata a to ON powinien się wstydzić Geslerowej kury domowej :)
gość
9 lat temu
Populista i tyle. Kto się nabiera na takie rzeczy??? Jakby chciaŁ - PRAWNIK - pomóc ludziom to wiedziałby co robić, a nie jak ten tu...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POPULISTA
gość
9 lat temu
może siostra też by tam schudła?
gość
9 lat temu
to sie udlaw i sie w koncu zamkiniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
9 lat temu
zbyt długo nie posiedział, zapłacił chłop i wyszedł. teraz rajd po telewizjach.
gość
9 lat temu
Ona nie mogła. Przecież pn socjalista a ona pazerna burżujka. Światopoglądowo absolutnie różni. Z przyczyn ideowych nie powinien się do niej zwracać.
gość
9 lat temu
teraz trzeba wsadzić grubą niech też schudnie. Jak dla mnie to była kampania wyborcza Ikonowicza. Zrobiona za darmo przez usłużne media.
gość
9 lat temu
Dac Gesslerowej cos na szczury !!!!
gość
9 lat temu
ja tez chcę do więzienia !!!!!!!!!!!!!! 12 kg do Sylwestra to jest coś !
gość
9 lat temu
Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (widzę wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !!! Ale taka prawda jest niestety!!! Dokładnie!! Wyzysk i nędza a głupota tego narodu nie zna granic!! Jak ten rząd może mieć jeszcze takie poparcie?? Kto głosuje na takich oszołomów jak popisy!!?? Głosujcie na lewicę!! Wklejacie ten tekst gdzie się da!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie