Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Samusionek będzie widywać ojca! Matka CHCIAŁA JEJ TEGO ZAKAZAĆ!

160
Podziel się

"Sąd przychylił się do mojego wniosku o urlopowanie Angeliki" - chwali się Zuber.

Córka Samusionek będzie widywać ojca! Matka CHCIAŁA JEJ TEGO ZAKAZAĆ!
bCOgZaWd

Wczoraj sąd rodzinny przychylił się do wniosku Krzysztofa Zubera i pozwolił mu widywać się w weekendy z córką. Dwa razy w miesiącu będzie mógł zabierać ją na sobotę i niedzielę z domu rodziny zastępczej i spędzać z nią dowolnie czas.

Sąd przychylił się do mojego wniosku o urlopowanie Angeliki, czyli w 1. i 3. weekend miesiąca dostaję dziecko - pochwalił się Faktowi tuż po opuszczeniu sali sądowej. Cieszę się i celebruję wielkie zwycięstwo.

Jak ustalił tabloid, matka Andżeliki, Anna Samusionek, nawet nie ubiegała się o taką możliwość.

bCOgZaWf

Według prawa taki wniosek może złożyć w każdej chwili, o ile córka wyrazi chęć spotkań z matką - wyjaśnia tabloid. Jak do tej pory Angelika takiej chęci nie wyraziła. Z kolei, według naszych informatorów, Samusionek gorliwie dążyła do wydania przez sąd całkowitego zakazu widzeń Zubera z Angeliką. Jej działania nie przyniosły skutku.

Wygląda więc na to, że Samusionek nadal niespecjalnie zależy na odbudowaniu kontaktów z córką. Chce tylko, żeby nie widywała się z ojcem.

bCOgZaWl
bCOgZaWG
KOMENTARZE
(160)
gość
7 lat temu
Dla mnie to jest niepojęte, trzeba być bez serca żeby nie chcieć kontaktu z własnym dzieckiem. A podobno matczyna miłość jest bezwarunkowa...!
dotka
7 lat temu
Andżelika, jeszcze 5-6 lat i zasadzisz swojej matce kopa w du*ę - takich rzeczy się nie zapomina... zobaczymy jak dziecko zajmie się mamusią na stare lata, kiedy córka będzie kontrolować sytuację, a p. Anna będzie bezsilna - role się odwrócą, karma wraca, chamstwo i zło nie giną w przyrodzie
gość
7 lat temu
patologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurde zimno:(
bCOgZaWH
gość
7 lat temu
a ja mysle, ze oni obydwoje sa siebie warci, szkoda dziecka
gość
7 lat temu
co to za spamująca i*****a ta Emily? Równie inspirująca jak jej zdjęcie. Wywalcie stąd tę kretynkę, może wam admin zaspał ?
Najnowsze komentarze (160)
gość
4 lata temu
Kocham go❤️❤️❤️❤️
fitflop salg
5 lata temu
Córka Samusionek będzie widywać ojca! Matka CHCIAŁA JEJ TEGO ZAKAZAĆ! - PUDELEK [url= salg[/url]
hollister pas...
6 lat temu
Many thanks for this content. I actually attempted this and it also wonderfully functioned. [url= pas cher[/url]
canada goose ...
6 lat temu
Think about among the authentic web sites.... live365. com been with us ever since the delayed 90s canada goose soldes
gość
7 lat temu
tylko zakaz widywania z ojcem daje szansę na trudny powrót do normalności. Obawiam się, że jest już jednak za późno. Sędzia i****a- widzi przecież,że mała jest non stop w tabloidach, czy to normalne?
gość
7 lat temu
ona ma jakieś śliskie spojrzenie i wredny uśmiech, dziwna jest
kasiuleczek47
7 lat temu
hej, teraz chcę wam polecić darmowe kupony mcdonalds. Polecam:
Kasia
7 lat temu
Dlaczego Zuber musi zawsze szukać reklamy w prasie wspólnie ze swym stronnikiem Szambelanem ? I dlaczego czasopisma takie jak Gala korzystają zawsze z tych samych "źródeł" (Krzysztof Zuber i jego stronnik Marek Szambelan), a nie różnicują swoich źródeł, jak uczyniło to Wprost we wrześniowym artykule, dużo bardziej zrównoważonym w odniesieniu do tej samej sprawy? Sytuacja jest jasna. Krzysztof Zuber ma jeden tylko cel, zniszczenie swojej ex, Anny Samusionek. Ma do tego tylko jeden środek: ich córkę Angelikę która porwał na 3 miesiące i zmanipulował przeciwko matce wykorzystując do tego metody psychologiczne stosowane przez sekty. Istnieje tylko jedna ofiara tej strasznej "gry" prowadzonej przez ojca: jego własna córka Angelika. Krzysztof Zuber jest prawdziwym potworem. Byłoby lepiej gdyby prasa poszukała trochę w jego przeszłości zamiast publicznie niszczyła matkę oddana dobru swojej córki.
bCOgZaWz
gość
7 lat temu
Może ona chce kontaktuz córką, ale ojciec dziecka nastawia córkę przeciwko matce. Ona może nie ma już siły na to, aby walczyć.
sara
7 lat temu
Bo matka zostaje sie latwo,trudniej nia byc.
ewa
7 lat temu
Takie sa dzisjaj matki,ze co chwile slychac ze ubila swoje dziecko.
gość
7 lat temu
g****a kunda s**a a nie matka nieporozumienia z ojce wykorzystuje dziecko to nie matka Sąd powinien jej zabronić widywania z córką a nie ojcu to chore co sądy wyprawiają a jak słyszę niezawisły to mnie szlag trafia to wielka pomyłka te niezawisłe sądy
to
7 lat temu
w imię miłości dziecko poszło do domu dziecka ,bo tam bylo bezpieczne trzeba rozwieść się z potworem żeby to rozumieć .
gość
7 lat temu
jeszcze nam ukraińców ku*** w polsce brakuje, dopiero ludzie nie będą mogli znaleźć pracy bo oni będą za darmo robić, a polacy będą bezrobotni
...
Następna strona
bCOgZaXb