Trwa ładowanie...
Przejdź na

Trening z Chodakowską: "BRAK SZATNI, BRAK OGRZEWANIA!" Cena: 100 złotych!

994
Podziel się

"Spocone i mokre z wysiłku uczestniczki siedziały w temperaturze 5-6 st. Celsjusza. Przebierałyśmy się w parterowych "bunkrach"!"

Trening z Chodakowską: "BRAK SZATNI, BRAK OGRZEWANIA!" Cena: 100 złotych!
bCXZrCyd

Ewa Chodakowska ma wiele sposobów zarabiania na swoich wielbicielkach. Poza sprzedawaniem książek i płyt DVD, organizuje też "eventy" ze swoim udziałem. Za przyjemność trenowania z gwiazdą trzeba zapłacić 100 złotych i... zaopatrzyć się w termos z ciepłą herbatą. Tak przynajmniej wynika ze szczegółowej relacji jednej z pechowych uczestniczek jej treningu. Na blogu Malwiny Pająk ukazała się recenzja oferty, jaką "Chodak" proponuje swoim fankom. Niestety, organizacja wydarzenia okazała się mocno niedopracowana.

Szatni brak, ogrzewania brak, odpowiedniego zaplecza sanitarnego brak. Przebierałyśmy się w parterowych "bunkrach" – pisze uczestniczka. O schowaniu rzeczy do własnej szafki nie było mowy. O odświeżeniu po kilkugodzinnym treningu też nie (bo na jedną szatnię przypadał jeden prysznic i jedna umywalka). Wszystkie swoje ciuchy, torby sportowe etc. musiałyśmy przenieść na kryte boisko, gdzie odbywały się warsztaty, a temperatura oscylowała w granicach 5-6 st. Celsjusza.

Na sześć godzin warsztatów zaledwie trzy poświęcono na aktywność fizyczną - dodaje. Tym sposobem podczas przerw lub prelekcji spocone i mokre z wysiłku uczestniczki siedziały w temperaturze zdecydowanie niepokojowej zakutane w swoje zimowe kurtki, owinięte ręcznikami, trzęsąc się zimna i zastanawiając, gdzie do cholery jest ciepła herbata?!

bCXZrCyf

Później okazało się, że organizator treningu – czyli należący do celebrytki sklep BeBio– nie zapewnił nie tylko ogrzewania, ale zapomniał także o jedzeniu oraz piciu. Sporym rozczarowanie były także same ćwiczenia z Chodakowską:

Warsztaty zostały podzielone na bloki: 4 treningowe + spotkanie z dietetykiem + sesja "coachingowa", która polegała na rozdawaniu autografów. Spodziewałam się po Ewce czegoś więcej, jakiegoś bonusa. Tymczasem to, co pokazała wczoraj, krąży po YouTube co najmniej od roku.

Pani Chodakowska, tak się nie robi wiernym fankom, które płacą grubą kasę, żeby poćwiczyć z Tobą przez 45 minut. Bo to słabe jest – podsumowała wydarzenie.

Chodakowska wyraźnie przeżywa ostatnio gorszy okres. Zobaczcie, jak nerwowo odpowiedziała na grzeczny, choć krytyczny komentarz jednego z fanów na Facebooku. Potem szybko go usunęła:

bCXZrCyl
bCXZrCym
bCXZrCyG
KOMENTARZE
(994)
gość
7 lat temu
to już przegięcie
gość
7 lat temu
skonczcie juz z ta sekta tej chodakowskiej to jest zalosne
gość
7 lat temu
PORAZKA! Wielka pani trener....
bCXZrCyH
gość
7 lat temu
Kto to jest i skąd się wzięła?
gość
7 lat temu
na necie są ciekawsze filmiki z ćwiczeniami niż z Chodakowską i nie trzeba bulić kasy, zachęcam
Najnowsze komentarze (994)
Gość
5 lata temu
Jak tak można? Wykorzystywać kobiety!
cykcyk
6 lat temu
ale ona pięknaaaaaa
gość
6 lat temu
Proszę Was! Zostawcie już Ewkę w spokoju. Ja sama miałam z Nią warsztaty i było świetnie!!! Nie zabrakło szatni, ani dla jednej uczestniczki. Prysznice też były. Naprawdę, nie rozumiem dlaczego tak bardzo chcecie zniechęcić wszystkich do ćwiczeń z nią... To wspaniała kobieta!
gość
7 lat temu
HIPOKRYTKA
Gość
7 lat temu
AjuzsusuususuzjzjdjsjzjqqauaqqakQjAjajZjjsjsjzjs
Gość
7 lat temu
AaakkakaajjajjJsuuiakaiauiiuuauauj
Gość
7 lat temu
⛔⛔⛔:D:D:D🍱🍱🍱🍱🍱🍅🍅🍅🍅🍅🍅
Gość
7 lat temu
⛔⛔⛔:D:D:D🍱🍱🍱🍱🍱🍅🍅🍅🍅🍅🍅
bCXZrCyz
Gość
7 lat temu
Qqzsx;.,
Gość
7 lat temu
Dgkkfhfdssdhjfbjjnjjhsdddcfffgggggghhhvvghnjkfhgyffgfrfggghhhyhygggghghhbhhggvbcfcvhhjnvhvvvccvvvhhhhhyyhnbcvgvhvggg
gość
7 lat temu
Chciałabym Was poinformować iż na stronie bebio.pl wszystko było opisane ,że nie ma szafek a uczestniczki były poinformowane o wzięcia napoi i jedzenia gdyby tylko wszyscy czytali ze zrozumieniem to wszystko by bylo okej.
gość
7 lat temu
kurcze ale brzydka...
gość
7 lat temu
u mnie w mieście trening z tą pania kosztuje 200zł nawet się zastanawiałam czy nie zapłacić ale stwierdziłam po opiniach innych koleżanek , z innych miast , że nie warto . kiedyś ja lubiłam była taka jak każda kobieta zwykła szara , normalna, ale jak zaczęła gwiazdorzyć zaczęła mnie irytować . niech zarabia kasę w końcu z czegoś trzeba żyć w tym popapranym kraju , ale pojawianie się w mediach na galach na okładkach itd już mnie zastanawia czy od początku właśnie nie o to tylko chodziło...
gość
7 lat temu
jezooo jaka ona jest brzydka.... na operacje u dr Szczyta powinna kase zbierac LoL
...
Następna strona
bCXZrCzb