Sobota 07.12.2013

TVP POZYWA za "pijanego Turskiego! "Wyjątkowo OHYDNE ZNIESŁAWIENIE!"

Andrzej Turski Jacek Karnowski Michał Karnowski

TVP POZYWA za "pijanego Turskiego! "Wyjątkowo OHYDNE ZNIESŁAWIENIE!"

Znani prawicowi dziennikarze, bracia Karnowscy, wywołali głośny skandal, wyśmiewając problemy zdrowotne znanego, 70-letniego dziennikarza. Należące do nich portale opublikowały artykuły o Andrzeju Turskim, twierdząc, że został zwolniony z Panoramy, bo wystąpił na antenie pod wpływem alkoholu. Turski od dawna zmagał się z chorobą nowotworową, a także cukrzycą. To właśnie cukrzyca i brane przez niego leki były powodem jego niedyspozycji na antenie.

Po skandalu wywołanym przez Karnowskich Turski miał zawał serca i w ciężkim stanie trafił do szpitala...

Dziennikarz był trzykrotnie reanimowany i nadal przebywa na ostrym dyżurze podłączony do respiratora.

TVP podaje oba te portale [należące do braci Karnowskich] do sądu za wyjątkowo ohydne zniesławienie. Nasi prawnicy już nad tym pracują - zapowiedział Wirtualnym Mediom rzecznik TVP Jacek Rakowiecki.

Co napisali Karnowscy? Występ chorego na cukrzycę dziennikarza na wizji skomentowali słowami:

Widzowie mogli 30 listopada 2013 roku o godz. 18 obserwować wyraźnie "zmęczonego" pana z tv, który ma problemy z wypowiadaniem słów, wszystko przekręca, a w dodatku powoli i nieporadnie powtarza niektóre wyrazy.

Na drugim portalu sugerowali, że wcześniej upił się "w jednym warszawskich lokali":

Jak dowiedział się portal wSumie.pl, Turski miał 'zasiedzieć się' w jednym z warszawskich lokali. Andrzejkowy wieczór najwyraźniej tak przypadł do gustu dziennikarzowi, że postanowił zepchnąć na dalszy plan swoje obowiązki zawodowe.

Recznik TVP zapowiada nazywa to "brutalnym kłamstwem":

Portale wPolityce.pl i wSumie.pl w czwartek 5 grudnia 2013 r. opublikowały wyjątkowo brutalne kłamstwo na temat niedyspozycji Andrzeja Turskiego podczas sobotniego wydania "Panoramy" w TVP 2, 30 listopada br. A następnie zamiast sprostowania, którego natychmiast zażądała od nich TVP, poszły jeszcze dalej w zniesławianie ciężko chorego człowieka.

Mimo upublicznionego przez samego red. Turskiego wyjaśnienia, że brak lekarstw przeciwcukrzycowych spowodował jego gwałtowne załamanie stanu zdrowia podczas wspomnianego wydania "Panoramy", oba wyżej wymienione portale z całkowitym cynizmem, powołując się oczywiście jedynie na "anonimowego informatora", oskarżyły go o stan upojenia alkoholowego.

TVP w związku z tym kieruje do sądu sprawę o zniesławienie dobrego imienia Andrzeja Turskiego przez redaktorów naczelnych tych portali: Marka Pyzę i Dorotę Łosiewicz. Nasi prawnicy, na polecenie Prezesa TVP Juliusza Brauna, już zaczęli w tej sprawie energiczne przygotowania.


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1156)

Oglądasz 1111-1140 z 1156
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 13.12.2013 11:02
Tygodnik Krnoskich się dobrze sprzedaje, trza ich jakoś utemperowac, a że Turski chleje to wiedzą wszyscy. Denta afera, propaganda jak za PRLu.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.12.2013 01:08
Mam uwierzyć, że dostał zawału po publikacji braci Karnowskich? Nie wiedziałem, że są tacy wpływowi, że ich wszyscy czytają i tak liczą się z ich zdaniem. Czy podawanie informacji, że gen. Błasik był pijany to nie jest arcyohydne? Czy TVP została pozwana do sądu za to?
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Li 14.12.2013 08:38
To hieny nie ludzie. Zdrowia Panie Andrzeju.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.12.2013 08:56
gnoje!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.12.2013 09:45
Dwa dupki. Na miejscu córki Pana Turskiego za stan w jakim jest ojciec oddałabym sprawę do Sądu.
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 1111-1140 z 1156