Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Podczas każdej gwiazdki proszę, żeby mieszkać z tatusiem!"

130
Podziel się:

Były mąż Anny Samusionek znów zaprasza tabloid na spotkanie z córką. "Składam wniosek, żeby Angie mogła spędzić święta ze mną."

"Podczas każdej gwiazdki proszę, żeby mieszkać z tatusiem!"
bETrIqCZ

Krzysztof Zuber nadal robi wszystko, by zniszczyć publiczne Annę Samusionek. Przypomnijmy, że ich córka trafiła do rodziny zastępczej po tym, jak sąd uznał, że ojciec manipuluje 11-letnią córką, która nie chce mieszkać z matką.

Obecnie Zuber może widywać dziecko w pierwszy i trzeci weekend miesiąca. Samusionek stara się, by sąd pozwolił jej widywać się z nią w pozostałe weekendy. Na ostatnim spotkaniu rodzinnym nie mogło oczywiście zabraknąć fotoreporterów Super Expressu, ulubionego tabloidu Zubera.

Jestem szczęśliwa, bo mogę być u tatusia na weekend. Tylko szkoda, że to tak krótko i będę musiała wrócić do rodziny zastępczej. Oni są mili i fajni, ale nikt mi nie zastąpi tatusia - mówi Angelika dziennikarzom. Nie wyobrażam sobie świąt bez niego. Nie wierzę w Świętego Mikołaja, ale moje życzenie gwiazdkowe jest jedno: chcę mieszkać z tatusiem. I podczas każdej gwiazdki o to proszę.

bETrIqDb

Składam wniosek, żeby Angie mogła spędzić święta ze mną - dodaje Zuber. Zresztą rodzina zastępcza popiera ten plan i nie wyobraża sobie, żeby ona nie mogła spędzić świąt z tatą, z którym tak bardzo chce być.

bETrIqDC
KOMENTARZE
(130)
gość
8 lat temu
Angie i wszystko jasne.
gość
8 lat temu
a może ojciec manipuluje tym dzieckiem?
gość
8 lat temu
Boże, wkur**a mnie już i to dziecko i rodzice...
bETrIqDD
gość
8 lat temu
Czy ten dzieciak jest jakis wyjatkowy?Jest mase takich,i nikt o nich nie wspomina.
gość
8 lat temu
ciężko oceniać ale z całą tą rodziną coś jest nie tak skoro dziecko trafiło do rodziny zastępczej a nie do matki ani do ojca!
Najnowsze komentarze (130)
gość
8 lat temu
Pełen podziw dla Zubera - facet bez matury kręci jak chce sądem, rzecznikiem praw dziecka a nawet Prezydentem, ha, ha. Prawdziwy talent - król marionetek. Chłopak z podskoczowkiej wiochy pięknie wybił się na warszawskich salonach. Były jakieś "drobne potknięcia" - aresztowania, rewizje, agencje modelek, wożenie dziwnych substancji z Holandii , ucieczka jego pierwszej żony z ich synem Bastianem aż do Australii, ale co tam - Krzysiu, mały bo mały ale zuch chłopak. Krzysiu - a możesz już przekroczyć próg Ambasady Australii w Wa-wie, czy dalej się boisz? Ale żeby Ci znowu odebrali prawa rodzicielskie ( tak jak w przypadku syna) to już skandal! Te sądy, prokuratury i Policje to się na ciebie chyba uwzięły i to nie tylko w Polsce, co?
gość
8 lat temu
brak słów
gość
8 lat temu
Tą matkę Annę Samusionek należy izolowac od społeczeństwa. Każda s**a jest lepsza niż ona
gość
8 lat temu
ten facet ma krzywo pod sufitem
gość
8 lat temu
"Matki Roku" - Samosiunek i Wasniewska
gość
8 lat temu
Skąd ona wytrzasnęłą tego chłopa, mniejszy od niej, nieciekawy. Czyżby milioner>
gość
8 lat temu
a ja pytam dlaczego nikt nie zweryfikuje kompencji sędzi, ktróa orzeka w tej sprawie? Przecież decyzje wydawane w tej sprawie były idiotyczne
W
8 lat temu
Psycholog powinien być od poczatku
bETrIqDv
gość
8 lat temu
manipulacja
J
8 lat temu
Dzieci w szkole podstawowej rozrabiają
E
8 lat temu
Ukradla misia ze sklepu i teraz chce do tatusia :)
L
8 lat temu
Ona się pewnie *******a
gość
8 lat temu
Ona się *******a
D
8 lat temu
Uszanowanie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrIqEo
bETrIqEp
bETrIqEq
bETrIqEr
bETrIqEs
bETrIqDX