Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie życzy sobie ŻADNYCH PREZENTÓW OD MATKI!"

234
Podziel się:

Córka Samusionek wróciła do ojca. "Wciąż nie chce jej widywać."

"Nie życzy sobie ŻADNYCH PREZENTÓW OD MATKI!"
bETrEWQB

Córka Anny Samusionek wróciła w końcu do ojca. Na razie jednak tylko na weekend. Jak już pisaliśmy, Krzysztof Zuber uzyskał w sądzie pozwolenie na spędzanie z córką co drugiego weekendu. Może ją na ten czas zabierać z domu rodziny zastępczej, gdzie obecnie przebywa, gdyż jej rodzice nie mogą porozumieć się w kwestii opieki. Wygląda to tak, jakby nienawidzili się bardziej, niż ją kochali.

Zuber uzyskał zgodę sądu na zabieranie córki do swojego domu, ponieważ złożył odpowiedni wniosek z uzasadnieniem. Matka dziewczynki, Anna Samusionek nie zdecydowała się wnieść podobnego dokumentu, więc zgody nie dostała. Poprzestała jedynie na... próbie zablokowania podania byłego męża.

Jak informuje tygodnik Twoje Imperium, Andżelika spędziła właśnie pierwszy od miesięcy weekend w domu ojca, który zadbał, by o tym fakcie dowiedziały się tabloidy. Podczas rodzinnego spaceru po parku towarzyszył im fotoreporter.

bETrEWQD

W relacjach 12-latki z matką nadal nie ma przełomu.

Andżelika wciąż nie chce widywać matki i nie życzy sobie od niej żadnych prezentów - informuje tabloid.

bETrEWRe
KOMENTARZE
(234)
gość
8 lat temu
Ale to że facet robi cyrk ze spaceru z córką, też najlepiej nie świadczy !
gość
8 lat temu
w ogóle całą ta akcja z ta jej córką jest nie do pomyślenia , aż nie mogę uwierzyć w ten cały cyrk
gość
8 lat temu
Szkoda mi dziewczynki....
bETrEWRf
gość
8 lat temu
oni oboje są nieżle porypani
gość
8 lat temu
jak ta mala jest zmanipulowana przez ojca ....... ....
Najnowsze komentarze (234)
gość
8 lat temu
Alienacja rodzicielska-forma przemocy, z ang. PAS Do objawów PAS twórca koncepcji zaliczył takie nieuzasadnione zachowania dziecka wobec oddzielonego rodzica (drugoplanowego opiekuna) jak jego aktywne oczernianie, uzasadniane błahymi powodami, wyłącznie negatywny stosunek czy wrogość. Ponadto wyalienowane dziecko, zdaniem Gardnera, jest przekonane o niezależności swoich sądów ("fenomen niezależnie myślącego") chociaż posługuje się argumentami i sformułowaniami zapożyczonymi od głównego opiekuna, jednocześnie go wspierając. Nie wykazuje przy tym poczucia winy z powodu własnego postępowania, a negatywną postawę rozszerza na pozostałych członków rodziny oddzielonego rodzica.
gość
8 lat temu
no bez jaj! jak to co? Cos musiał widziec skoro taki niby wierzący a małzenstwo rozbił! Dom i sławe widział. On by biednej i pospolitej babki nie wybrał.
Gość
8 lat temu
Ma rację! Zero prezentów od mamusi! Zero alimentów od takiej podlej Matki! Jak szaleć to szaleć! Tata tak kocha, że zrobi wszystko, żeby pokazać jak samodzielnie dziecko utrzymać!
gość
8 lat temu
Oczywiście, że jest to najłatwiejsze do wykonania. Przecież ten b****k porwał w maju dziecko , które ukrywał a po kilku miesiącach to dziecko zaczęło nienawidzić Matki, ukochanego psa, najbliższych przyjaciółek , innych znajomych i bliskich. Jedynym ukochanym stał się tatuś i jego pomagierzy , z których jeden chciał nawet zostać tatusiem zastępczym. Ale cyrk.
gość
8 lat temu
jak można takie cyrki robić 12letniej córce...powinni ich zamknąć
Szurnięta
8 lat temu
Tak się składa, że mała Andżelika Zuber otrzymuje ( i z radością) przyjmuje prezenty tylko od mamy, Anny Samusionek!!! Tatuś nie ma nawet na benzynę, ściga go komornik, prokuratura, więc ma słabo. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby uczyć ukochaną ( podobno) córkę tak kłamać i samemu opowiadać takie kłamstwa. Biedny, bezrobotny, chory człowiek.
gość
8 lat temu
najwiekszym zyciowym bledem p.Ani bylo zwiazanie sie z tym okrutnym czlowiekiem,kazdy popelnia bledy ale malo kto musi placic taka cene ,Ona jest zalatwiona do konca zycia,i dziecko tez. ten przypadek jest rzadki jak malo ktory,nikt mi nie powie ,ze P,Ania jest gorsza matka niz niektore alkoholiczki i dzieci zawsze chca byc z matka ,a tutaj Ona nie pije kocha corke ponad zycie i ten kochajacy ojciec stoi na przeszkodzie zeby ta rodzina normalnie funkcjonowala.Z doswiadczenia wiem ,ze zycie kolem sie toczy ,to musi do niego wrocic,jak to mowia"karma is a b....tch
gość
8 lat temu
celebryci nie widza ze krzywdza najblizszych,na tym calym cyrku tylko ich coreczka traci najwjecej-szczescie i spokoj ktory dziecku jest potrzebny...a oni mysla tylko o popularnosci widza tylko czubki swoich nosow :( przykre :(
bETrEWQX
gość
8 lat temu
a czy jego biegły psychiatra obejrzał?
44
8 lat temu
Jest taka przypowieść o mądrym królu, który ma rozstrzygnąć spór między dwoma kobietami, z których każda twierdzi, że jest matką pewnego dziecka. W prosty sposób król rozstrzyga po czyjej stronie jest prawda. Wysyłam nagrodę osobie, która pierwsza odpowie o jakiego króla chodzi i jaki sposób wymyślił, żeby dojść prawdy. Czas start.
gość
8 lat temu
zuber to p*****l!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
a co powiesz na zakaz widywania Zubera z synem z poprzedniego związku. ma zakaz zbliżania się do syna to chyba o czyms swiadczy, a tam o niego nie walczy!!!
Ala
8 lat temu
coś o tym wiem,mnie mój syn razem z ojcem wyrzucili z mieszkania,odeszłam zostawiając wszystko,dziecko dorosło i samo wyciągnęło wnioski,z diabłem się nie walczy-trzeba mu dać to czego chce a wtedy przestanie go ta wojna cieszyć.....dzieci mają to do siebie,że rosną i dojrzewają,zaczynają myśleć samodzielnie i dokonywać własnych wyborów,za kilka lat wszystko się tam zmieni-razem z Andżeliką...moja mam powiedziała mi najprawdziwsze słowa w życiu ; "Jeden przyjdzie i zabierze Ci wszystko a następny da Ci drugie tyle"
gość
8 lat temu
ta samucośtam wali parchem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrEWRQ
bETrEWRR
bETrEWRS
bETrEWRT
bETrEWRU
bETrEWRz