Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzina zastępcza chce oddać Andżelikę ojcu?

166
Podziel się:

Mają już dosyć patologii w "rodzinie" Samusionek.

Rodzina zastępcza chce oddać Andżelikę ojcu?
bETscxat

Od września tego roku Andżelika Zuber decyzją sądu przebywa w rodzinie zastępczej. Okazało się, że jej rodzice nie są w stanie się nią opiekować. Są zbyt zajęci robieniem sobie świństw. Anna Samusionek wolała, żeby córka trafiła do domu dziecka, niż mieszkała z ojcem. 12-latce nie podoba się to rozwiązanie i od początku nie kryła krytycznego nastawienia do nowych opiekunów. Jak się okazuje, z wzajemnością. Jak informuje Fakt, rodzina zastępcza Andżeliki już dwukrotnie składała w sądzie wypowiedzenie.

Zdaniem tabloidu oznacza to, że opiekunowie uznali, że dziewczynka powinna zamieszkać z ojcem. Czy na pewno tylko o to chodzi?

Jak na razie nie zapowiada się, by sytuacja miała się wkrótce zmienić. W Wojewódzkim Centrum Pomocy Rodzinie prowadzone są mediacje między Krzysztofem Zuberem i Anną Samusionek, jednak do żadnego przełomu na razie nie doszło. Sąd rodzinny zgodził się wprawdzie, by dziecko spędziło święta z "ukochanym tatusiem", ale drugiego dnia świąt musi wrócić do rodziny zastępczej. Ta zaś, jak wynika ze złożonych w sądzie dokumentów, powoli też zaczyna mieć dość patologii panującej w "rodzinie" celebrytki.

bETscxav

Wciąż nie wiadomo, czy w nadchodzące święta Andżelika zechce spotkać się z matką. Zapowiedziała już, że nie chce od niej żadnych prezentów.

Sąd wyłączył jawność sprawy - informuje w rozmowie z tabloidem prawnik Samusionek. Zaleciłem mojej klientce przestrzeganie tego zakazu.

Jeszcze niedawno Samusionek zabierała córkę na imprezy, na których ta musiała chować się przed fotografami. Pewnie dlatego przestała jej ufać.

bETscxaB
bETscxaW
KOMENTARZE
(166)
gość
8 lat temu
Dziecko będzie mieć traumę na całe życie i najgorsze, że taki los zgotowali mu rodzice.
gość
8 lat temu
dajcie mu to dziecko ,moze wreszcie skonczy sie ten teatr
Gość
8 lat temu
Są święta..niech to dziecko chociaż wtedy nie będzie samotne...
bETscxaX
gość
8 lat temu
pytanie jakie jest to dziecko że ta rodzina go nie chcei
mi
8 lat temu
Zniszczyli dziecku dzieciństwo i psychikę na całe życie !!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (166)
oszko
8 lat temu
samosiunkowa zrobi wszystko dla kariery - córka jest tylko ciężarem i problemem dla niej jak widać już przestała być walczącą matkom a w kwestji córki nie ma już czym się lansować
Olga
8 lat temu
Widać gołym okiem jak dziecko bardzo kocha tatusia dlaczego sad nic nie robi w tym kierunku aby corka zamieszkała ze swoim ukochanym ojcem ,jak dojdzie do tragedi kto wtedy poniesie odpowiedzialność Powinien ponieść Sad. Tak było z chlopczykem który się powiesił To samo może zrobić i ta dziewczynka Pana Macieja kochanka jest bardzo brzydka ma wielkie zeby i krzywe w dodatku rudzielec Maciej jest ładnym mężczyzna i przystojnym stać go na ładna dziewczynę jest bardzo dobrym aktorem i wspaniałym człowiekiem Wiadomości – główny program informacyjny TVP1 i TVP Polonia, który jest nadawany ze studia na żywo. Wiadomości są według badań oglądalności najchętniej oglądanym programem informacyjnym w Polsce. Wikipedia
gość
8 lat temu
Pełen podziw dla Zubera - facet bez matury kręci jak chce sądem, rzecznikiem praw dziecka a nawet Prezydentem, ha, ha. Prawdziwy talent - król marionetek. Chłopak z podskoczowkiej wiochy pięknie wybił się na warszawskich salonach. Były jakieś "drobne potknięcia" - aresztowania, rewizje, agencje modelek, wożenie dziwnych substancji z Holandii , ucieczka jego pierwszej żony z ich synem Bastianem aż do Australii, ale co tam - Krzysiu, mały bo mały ale zuch chłopak. Krzysiu - a możesz już przekroczyć próg Ambasady Australii w Wa-wie, czy dalej się boisz? Ale żeby Ci znowu odebrali prawa rodzicielskie ( tak jak w przypadku syna) to już skandal! Te sądy, prokuratury i Policje to się na ciebie chyba uwzięły i to nie tylko w Polsce, co?
gość
8 lat temu
wstyd dla rodziców szkoda dziecka
gość
8 lat temu
Ta matka to jest nie normalna tak niszczy dzieciaka wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
niektorzy nie powinni byc rodzicami bo sie nie sprawdzaja
gość
8 lat temu
Psychopaci
Gość
8 lat temu
Co za koszmar!! Starzy obudźcie się!!! Ta młoda piękna istota zaraz coś sobie zrobi,ile mozna znieść.Kochana trzymam kciuki i życzę dużo miłości...
bETscxaP
Gośćagata
8 lat temu
Bardo współczuję tej Córce ze jest taka g****a
gość
8 lat temu
co to za matka i co za ojciec -prostactwo, sama zerwałabym kontakt z taką patologią
v fgfbvdhrgfx...
8 lat temu
errshcgcu
gość
8 lat temu
samsionek dokonala publicznie hara-kiri, dokonala zamozaglady, juz jej nie ma, moze szukac roboty w biedronce na kasie
gość
8 lat temu
Rozpuszczony bachor!! rodzina zastępcza ma za sobą pewnie doświadczenie i wie,że nic z tej małej dobrego nie" wydusi".Cały czas w tekście jest np.rodzina Samusionek jest patologiczna ,to coś tam jeszcze,a przecież dotyczy też ojca dziewczynki.Ciekawe czy Mała nie będzie też chciała alimentów od matki skoro nie chce prezentów. Nikt sobie nie wyobraża jak można manipulować dziećmi i to nie tylko w takim wieku,ale i starszymi-sądy udają ,że nie widzą jak ojciec załatwia swoje interesy, obiecując dziecku lepsze dzieciństwo,wpaja nienawiść do matki.
gość
8 lat temu
tatuś tylko tatuś??? 12 letnia dziewczynka izolowana od innych kobiet w rodzinie ,nadmiernie związana z ojcem -zalatuje mi tu wspólna tajemnica jaka maja oboje , mała z nikm innym nie może byc szczera i chce do taty wyglada na zmanipulowane molestowane dziecko ,czy ja wiem ale tak czy inaczej jakies chore te układy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETscxbI
bETscxbJ
bETscxbK
bETscxbL
bETscxbM
bETscxbr