Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dziennikarka "GW" o ABORCJI W WIGILIĘ: "Poczułam, JAKBY KTOŚ MNIE UDERZYŁ W TWARZ!"

436
Podziel się

Bratkowska obraziła nawet ludzi, którzy ją wspierali i promowali. "Nagle stałam się katolicką oszołomką".

Dziennikarka "GW" o ABORCJI W WIGILIĘ: "Poczułam, JAKBY KTOŚ MNIE UDERZYŁ W TWARZ!"
bDgYdMNx

Dyskusja na temat głośnego "świątecznego wyznania" feministki Katarzyny Bratkowskiej wciąż trwa. Kilka dni temu w programie Tak czy nie? w Polsat News dyskutowała ona z posłem Jackiem Żalkiem na temat zaostrzenia prawa aborcyjnego. Bratkowskiej nie wystarczyły tradycyjne argumenty. Ogłosiła na wizji, że jest w ciąży, którą zamierza usunąć. Wyznała też zaskoczonym widzom, że "żeby było zabawniej", zrobi to w Wigilię.

Teraz niestety nie jest jej już do śmiechu. Skrytykowały ją ostro nawet osoby w pełni popierające jej postulaty i promujące ją w mediach. Okazało się, że demonstracyjne i ogłaszane publicznie usuwania ciąży w Wigilię to zbyt wiele nawet dla wielu lewicowych działaczy i dziennikarzy.

Bratkowska zmieniła więc taktykę i teraz... żali się, że jest ofiarą, niesprawidliwe atakowaną i poniżaną w mediach: Zapowiedziała ABORCJĘ W WIGILIĘ, teraz się żali: "STAŁAM SIĘ WIADREM NA ŚCIEKI! SUKĄ!"

bDgYdMNz

Wyznanie Bratkowskiej, obok oburzonej Moniki Olejnik, ocenia krytycznie również Dominika Wielowieyska z Gazety Wyborczej. Stwierdziła, że pod wpływem jej wypowiedzi stała się "katolicką oszołomką".

Czytając jej wypowiedź poczułam się tak, jakby mnie ktoś uderzył w twarz i nagle stałam się katolicką oszołomką - powiedziała na antenie TOK FM. Trochę mną to wstrząsnęło i to przy wszystkich założeniach, że kobiety, które podejmują decyzje o aborcji, są w trudnej sytuacji psychologicznej i w żadnym razie nigdy bym ich nie oceniała i potępiała. To, że ktoś ogłasza, iż dokona takiego aktu w wigilię Bożego Narodzenia tylko dlatego, żeby sprawdzić, czy odpowiednie służby będą sprawdzać, czy doszło do przestępstwa, czy nie, jakoś mną wstrząsnęło.

Niestety, przedświąteczna debata nie sprzyja wyważonym i mądrym wypowiedziom. Medialni działacze lewicowi coraz bardziej się radykalizują i chyba przez to głupieją. Na Twitterze burzę wywołał właśnie dr hab. Jacek Kochanowski z Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej znanych polskich badaczy gedner i queer. Poradził Bratkowskiej, żeby... "wyskrobała zygotę" i wysłała ją w słoju księdzu, który zaoferował jej publicznie, że adoptuje jej dziecko.

Bratkowska powinna wyskrobaną zygotę wsadzić w słój, zapeklować i wysłać panu księdzu - napisał na Twitterze. Niech kanonizują św. Zygotę. Patronkę oszołomów.

bDgYdMNF

Doktorze Kochanowski, serio? Wysłałbyś komuś "wyskrobane" dziecko w słoju? Co jeszcze napiszesz, żeby obrzydzić ludziom Wigilię?

bDgYdMOa
KOMENTARZE
(436)
gość
7 lat temu
A może ona wcale nie jest i nigdy nie była w ciąży? ;)
gość
7 lat temu
Co prawda jestem za aborcją, ale planowanie jej specjalnie na wigilię jest dla mnie po prostu słabe :/
Afrodyta
7 lat temu
Ludzie- szanujcie się, i nie tylko od święta!
bDgYdMOb
gość
7 lat temu
Wsadziła kij w mrowisko...
gość
7 lat temu
Puknij sie!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (436)
gość
4 lata temu
Co to za durnowate zdjęcie
seo
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
gość
7 lat temu
Co się dzieje z Polakami,z tymi głupimi upadającymi coraz niżej ludźmi?Chce usuwać ciążę,niech usuwa jej sprawa i jej sumienie(jeśli je w ogóle ma i wie co to takiego) ale czy to powód,żeby rozgłaszać na prawo i lewo...s**a to nie określenie dla niej,bo s**a dba o swoje młode...
gość
7 lat temu
nie jesteś suką. S**a ma uczucia do swoich szczeniąt. ty jesteś zwykłym gównem bez uczuć.
gość
7 lat temu
A kto p****ł taką maszkarę? Pewnie to wszystko zmyśliła żeby zaistnieć medialnie.
gość
7 lat temu
Oni mają tak n*****e w tych swoich pustych łepkach, że szkoda gadać!!!
gość
7 lat temu
najbardziej oburzają sie ,świete,, które pewnie po cichu niejedną skrobanke miały
gość
7 lat temu
Czy Ty uważasz, że aborcja jest od tego, by usuwać dziecko, które jest "wpadką"? Uprawiasz seks, a mimo że się zabezpieczasz może się to różnie skończyć. Aborcja nie jest od tego, by usuwać sobie problem. Nie jestem za aborcją. Mogę zrozumieć ją tylko wtedy gdy kobieta jest ofiarą g****u. I nie chodzi tu o to czy jestem katoliczką czy też nie.
bDgYdMNT
gość
7 lat temu
Tylko puste baby dokonują aborcji, jak można być tak pozbawionym wrażliwości?!!
JaNo
7 lat temu
Cywilizacja śmierc****oprostu
gość
7 lat temu
t**a k...wa i t**y k***t kochanowski.
gość
7 lat temu
a jak facet wali gruchę to jest chyba wczesna aborcja?
zniesmaczony
7 lat temu
A ten pseudo doktorek dał niezły popis chamstwa i braku kultury... tak ma wyglądać nasza elita intelektualna???? zastanawiam się w jakim kraju ja żyję....
gość
7 lat temu
Nie się skrobie , takie oszołomy nie powinni miec dzieci
...
Następna strona
bDgYdMOv