Podzielili majątek wart 165 milionów złotych!

74
Podziel się

Dziedziczka kulczukowej fortuny i książę uzgodnili rozwód.

Podzielili majątek wart 165 milionów złotych!

Potwierdziły się informacje na temat rozwodu Dominiki Kulczyk oraz Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Według najnowszych informacji, małżeństwo zdecydowało się zakończyć związek już sześć miesięcy temu. Bogaty ojciec lubiącej ścianki celebrytki zadbał jednak o to, by nikt się o tym nie dowiedział. Zobacz: Córka Kulczyka ROZWODZI SIĘ z księciem!

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Jeszcze nie tak dawno Dominika i Jan chętnie pozowali na imprezach. Dwa lata temu w obecności 700 gości odnowili swoją przysięgę małżeńską.

W ostatnim rankingu najbogatszych Polaków małżeństwo znalazło się na 95. miejscu zestawienia. Ich majątek szacowany był na 165 milionów złotych. Według informacji Flesza, wszystko zostało już podzielone.

KOMENTARZE
(74)
gość
6 lat temu
tak koncza sie małżenstwa wymarzone przez rodzicow
gość
6 lat temu
śą na tym świecie rzeczy, których nie można kupić:))))
gość
6 lat temu
ona jest podobna do pipy tej od katrin
gość
6 lat temu
On wygląda jak aseksualny goguś, ona jak nabzdyczona celebrytka, ogólnie żenująca para pustaków, mają tylko nazwiska znanych rodziców/rodzin.
gość
6 lat temu
165 milionów,rozumiem że sami zarobili ?
Najnowsze komentarze (74)
gość
5 lata temu
Ojciec Jan celowo dał córce mało majątku bo przynajmniej reszta w rodzinie została a księciunio dostał jakieś miliony na otarcie łez zeby mogł zyć w dostatku i nie hańbił się żadną robotą.... zreszta kazdy maz Dominiki przed slubem musi podpisac odpowiednie klauzule zabezpieczajace na wypadek rozwodu. Sztab prawniczy Kulczyka czuwa nad wszystkim.
Yoka Lankruto...
6 lat temu
... taki On Lanckoroński;) ... jak ja Lubomirska:))) śp.Karolina chyba zgłupiała,że Go adoptowała....a przecież prawdziwą rodzinę jeszcze miała,... ale coś o niej zapomniała...może już niestety ...krótką pamięć,albo i niepamięć ...miała:) Dominika dobrze zrobiła,że się z Nim rozeszła! Nie pasował do Niej absolutnie,nawet z tytułami:) Wnioski? w tym przypadku można wysnuć, iż pieniądze i tytuły nie chodzą w parze...
Oleśniccy
6 lat temu
Po kiego grzyba te śluby skoro zaraz potem rozwód , wkurza mnie to że tyle jest rozwodników , jak już się pobrali to po jasną cholerę się rozwodzą ?
gość
6 lat temu
a gdzie mają kaski??? Nie stać ich czy to raczej głupota??
gość
6 lat temu
Ja wam coś powiem. Przed laty już plotki głosiły, że Jan Lubomirski, dość biedny, chciał ożenić się dla pieniędzy, aby łatwiej jego rodzinie było odzyskać majątek. Ale żona okazała się być z ludu. Po rozwodzie i podziale majątku Lubomirski ma trochę milionów. Teraz może ożenić się z prawdziwą arystokratką. Te wszystkie znane rodziny arystokratów są do bólu wyrachowane.
gość
6 lat temu
i co matolki pieniadze szczescia nie dajo trzeba miec troche godnosci nie tylko kasa ale milosc sie liczy
gość
6 lat temu
a srał ich pies
gość
6 lat temu
ALE ON JEST MAŁO MĘSKI TAKA CIEPŁA KLUCHA
gość
6 lat temu
Przecież on jest gejem!!!
Gość
6 lat temu
A jednak
StaraBabka
6 lat temu
Tyle kasy a rowery, na ktorych jada to takie strucle, ze nawet bym ich nie postawil przy moich Specach...
gość
6 lat temu
CIĘŻKO BĘDZIE IM UMIERAĆ. POzostaje im wypchać podszewkę w złotej trumnie pieniędzmi.
gość
6 lat temu
on jest brzydszy niz diabel, brrrrttt! dobrze, ze go zostawila
gość
6 lat temu
dobre
...
Następna strona