Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Isabel" Marcinkiewicz: Latam do Londynu do tajskiej restauracji!

441
Podziel się

Żona byłego premiera o ciężkim życiu byłej utrzymanki. "Wiem, że niektórzy ocenią to jako fanaberię"...

"Isabel" Marcinkiewicz: Latam do Londynu do tajskiej restauracji!
bDIMDemZ

Izabela Marcinkiewicz, publikująca na blogu pod pseudonimem "Isabel", wróciła ostatnio na łamy tabloidów. Ukochana byłego premiera, dla której zostawił żonę i dzieci, żaliła się, że po zwolnieniu Marcinkiewicza z intratnej posady w londyńskim banku Goldman Sachs, ich poziom życia drastycznie się obniżył. Tak bardzo, że Isabel musiała iść do pracy... Zobacz: "Isabel" Marcinkiewicz... sprzedaje kosmetyki w internecie!

Nie oznacza to jednak, że zrezygnowała z luksusów. W wywiadzie, którego udzieliła właśnie Vivie wyznała, że jako miłośniczka tajskiej kuchni wybiera się czasem na obiad do Londynu. Jak większość Polaków rozkochanych w egzotycznych potrawach.

Brakuje mi prawdziwej tajskiej kuchni. Jeżdżę więc od czasu do czasu do Londynu, żeby pójść do mojej ulubionej tajskiej restauracji. Wiem, że niektórzy ocenią to jako fanaberię, ale nie można przecież od razu odciąć się od dawnych przyzwyczajeń. To dopiero byłoby stresujące - tłumaczyła Isabel. Ostatnio wyskoczyliśmy do Londynu na kilka dni. Zrobiliśmy małe zakupy, pospacerowaliśmy cudownymi uliczkami i zobaczyliśmy, jak co roku, świąteczne oświetlenia głównych ulic. Poodychaliśmy Londynem i bez żalu wróciliśmy do Polski. Teraz moje miejsce jest tutaj.

bDIMDenb

Może powinni zabierać ze sobą Kwaśniewskich?

bDIMDenh
bDIMDenC
KOMENTARZE
(441)
ToBik53@wp.pl
7 lat temu
Miałem klientkę o podobnej twarzy i figurze. Cudownie dochodziła, obłędnie się wiła, wspaniała i wdzięczna zawsze była. Zresztą każda podopieczna wychodzi spełniona i syta. Serdecznie polecam tajską kuchnię masażu. ToBik
ToBik53@wp.pl
7 lat temu
Od kiedy tajski gabinet masażu nazywa się 'tajską kuchnią'? ;-) Pewnie, że tajski masaż 'pyszny jest'. Tak mówi każda moja podopieczna, zadowolona, że jest miejscu. Nieziemski odlot wielokrotnym orgazmem gwarantowany. Tobik
gość
7 lat temu
Kazu...na Jezebel! na Jezebel! na Jezebel! Kazu! Na Jezebel!
bDIMDenD
gość
7 lat temu
nie skumam nigdy co on w niej zobaczył
Gościu.
7 lat temu
Zastanawiam się czy aby zdążali na obiadek ??? do Londynu.. Musiała być bardzo głodna.. Biedaczka - Izabell. Oj Kazio nie ładnie tak nie dbać o kochanie swoje. Niema to jak stare śmieci co ??
gość
7 lat temu
Durna
Gość
7 lat temu
Ta Izabella jest naprawde żałosna !! Robi z siebie ą-ę a jest totalna w*******a!!! Co ona napisała i wydała ..?? Nikt tego nie zna!!!
gość
7 lat temu
ona taka wiejska baba nawet ubrać się nie potrafi.marcinkiewicz przy niej to gwiazdor a ona ot taka pani ze sklepu społem :):).wiejska swojska dziołcha
gość
7 lat temu
kolejny p****k masakra
gość
7 lat temu
a z Londynu przyjeżdżają do najlepszej tajskiej restauracji na świecie, która jest w Sopocie.
a
7 lat temu
brzydka ona...
gość
7 lat temu
Pusta kobieta a on stary głupiec niestety
gość
7 lat temu
hihi!
bDIMDenv
gość
7 lat temu
a to nie na jedno wychodzi?
...
Następna strona
bDIMDenX