Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Woody’ego Allena: "Kazał mi położyć się na brzuchu i ZGWAŁCIŁ MNIE"

875
Podziel się

"Wkładał mi kciuk do ust. Kładł się obok w samej bieliźnie" - pisze w szokującym otwartym liście Dylan Farrow. "Gdyby nie wsparcie ze strony matki, nie przeżyłabym." Kolejny sławny pedofil pozostanie bezkarny?

Córka Woody’ego Allena: "Kazał mi położyć się na brzuchu i ZGWAŁCIŁ MNIE"
bDAoHEAB

W 1993 roku po raz pierwszy pojawiły się pogłoski, że Woody Allen jest pedofilem i molestuje swoją adoptowaną córkę. Partnerka życiowa reżysera, Mia Farrow, po rozmowie z 7-latką wniosła sprawę do sądu. Słynny reżyser jednak uniknął kary ukrywając swoje pedofilskie skłonności pod płaszczykiem romansu z drugą adoptowaną córką, z którą nadal jest w związku... Związek Farrow i Allena rozpadł się, a Dylan Farrow nigdy nie doczekała się sprawiedliwości. Wczoraj dorosła już adoptowana córka reżysera napisała przejmujący, otwarty list do The New York Times, w którym wyjawia przerażającą prawdę.

Miałam siedem lat, gdy Woody Allen wziął mnie za rękę i zabrał na ciemny strych naszego domu - czytamy w liście. Kazał mi położyć się na brzuchu i bawić elektryczną kolejką mojego brata. Wtedy mnie zgwałcił. Mówił do mnie, gdy to robił. Powtarzał, że jestem dobrą dziewczynką i że to będzie nasza tajemnica, obiecywał, że pojedziemy do Paryża i będę gwiazdą w jego filmach. Pamiętam, że próbowałam patrzyć jedynie na pociąg, który krąży w kółko po strychu. Do dziś z trudem patrzę na tę zabawkę.

bDAoHEAD

Odkąd pamiętam mój ojciec robił mi rzeczy, których nie lubiłam. Nie lubiłam, jak często zabierał mnie od mojej mamy oraz rodzeństwa, aby spędzić ze mną czas sam na sam. Nie lubiłam, gdy wpychał mi kciuk do ust. Nie lubiłam, gdy kładł się ze mną pod kołdrą w samej bieliźnie. Nie lubiłam, gdy kładł mi głowę na gołych kolanach i ciężko oddychał. Chowałam się pod łóżkiem lub zamykałam w łazience, aby uniknąć spotkań z nim.

Uniknął kary ukrywając prawdę dzięki udawanego romansowi z moją siostrą. To co mi zrobił prześladuje mnie od lat. Jestem porażona poczuciem winy, że pozwoliłam mu być blisko innych małych dziewczynek. Jak dorastałam przerażał mnie dotyk każdego mężczyzny. Miałam depresję i problemy z odżywianiem. gdyby nie wparcie matki, która odcięła się od ojca, nie przeżyłabym.

W połowie stycznia Woody Allen został nagrodzony Złotym Globem za całokształt twórczości. Na Twitterze jego syna Ronana Farrowa pojawił się następujący wpis:

W podsumowaniu kariery Woody’ego Allena brakowało mi publicznego potwierdzenia słów kobiety, która przyznała, że ją molestował, gdy miała 7 lat.

bDAoHEAJ

Jak myślicie, czy po tym szokującym wyznaniu gwałconej córki ludzie przejrzą wreszcie na oczy? A może kolejny sławny pedofil pozostanie bezkarny?

bDAoHEAK
bDAoHEBe
KOMENTARZE
(875)
gość
7 lat temu
W pale sie nie miesci..
normanik
7 lat temu
straszne co siedzi w glowach ludzi...
gość
7 lat temu
dajcie spokój,tragedia
bDAoHEBf
Gość
7 lat temu
my i tak nigdy nie będziemy wiedzieć co jest prawdą
lota
7 lat temu
Jesli to jest prawda, powinni go zamknac. Nie moze byc tak ze sa rowni i rowniejsi.
Najnowsze komentarze (875)
Mahmed
3 lata temu
Zyda zaden goj nie ruszy. Shalom
seo plugin
4 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
Gość
4 lata temu
Głupie filmy g***i pedofil na szafot ze starych chujem
gość
4 lata temu
żydowska ś****a
Gość
4 lata temu
Dokładnie, to jest tak oczywiste ze ja wykorzystał ze aż trudno uwierzyć ze jedt bezkarny. Jego żona- druga adoptowana córka była jak najbardziej przykrywka bo była pełnoletnia, ich chory związek opierający sie na tym ze ona jest ustawiona przy nim za milczenie, a moze nawet wierzy w to ze ten dziad ja kocha. Chociaz trudno trudno w to uwierzyć po tym jak sieci niej wypowiadał, twierdząc ze dzieki niemu miała szanse skoczyć studia i wejść w odpowiednie środowiska. Zostal zreszta ostro skrytykowany za mówienie o swojej sobie jsk o kompletnie zależnej od niego i zawdzieczajacej mu wszystko bezosobowej biednej chińskiej sierocie. Obydwoje sa chorzy i widać to po ich twarzach, dwa chodzące potworki.
gość
5 lata temu
Nie wiemy niestety czy to prawda możliwe że się po prostu na kase łasi
gość
5 lata temu
jeśli to prawda, to powinien odsiadywać wyrok a przynajmniej iśc pod sąd. na Polańskiego się uwzięli, a Allen sobie hula dalej... dziwny kraj z tej Hameryki...
Gość
5 lata temu
Dlaczego Nikt tego nie zbada?
bDAoHEAX
gość
6 lat temu
Boze co za czlowiek!
Gość
6 lat temu
Nie znoszę jego p***b.anej "twórczości", którą tak bardzo jara się reszta świata. Zawsze uważałam go za czuba, a teraz mam już pewność, że to nie ja się myliłam. Razem z Polańskim powinni zostać powieszeni za jaja u bram DirtyWood.
gość
6 lat temu
Czyli nie tylko odjechany intelektualista, ale również zboczeniec. Faceta nie trawię, ale filmy niestety lubię... :-(
gość
6 lat temu
Gdyby nie był reżyserem tych durnych filmów, to by dostał dożywocie i siedział w p*****u za to.
gość
6 lat temu
Wyobrażacie sobie żeby jakakolwiek matka milczała o czymś takim 21 lat ????? Niezaleznie od tego jak był sławny w USA sie nie piernicza z takimi sprawami. USA to nie Polska tam nie czeka sie 5 lat na rozprawe. Wg mnie jak to w usa sprawa rozbija sie o $$$$ kasa sie Mi F skończyła to znów "zapomni" o sprawie za odpowiednia opłata.
gość
6 lat temu
wykastrować zboczeńca!
...
Następna strona
bDAoHEBz