Trwa ładowanie...
Przejdź na

Andżelika ZOSTAJE W RODZINIE ZASTĘPCZEJ!

249
Podziel się

Samusionek i Zuber nie umieli się dogadać. Sąd zdecydował, że na razie nie będą sprawować opieki nad 12-latką.

Andżelika ZOSTAJE W RODZINIE ZASTĘPCZEJ!
bCyGZDIl

Z powodu nienawiści i medialnej wojny między swoimi rodzicami, 12-letnia Andżelika Zuber od września zeszłego roku przebywała w rodzinie zastępczej. Sąd uznał, że składane na łamach tabloidów deklaracje nie świadczą jeszcze o byciu dobrym rodzicem. Przypomnijmy, że dziewczynka uciekła od swojej matki, Anny Samusionek do ojca, Krzysztofa Zubera twierdząc, że nie chce już z nią mieszkać. W sprawę włączył się nawet Rzecznik Praw Dziecka. Zobacz: Komorowski powiadomił Rzecznika Praw Dziecka!

Póki co dziewczynka pozostanie pod opieką rodziny zastępczej. Mimo że obydwoje rodzice złożyli odwołanie, sąd nie zmienił zdania w tej sprawie.

Sąd podtrzymał postanowienie z 18 września ubiegłego roku, odrzucając zażalenia złożone przez Annę Samusionek i Krzysztofa Zubera - informuje w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium IV Wydział Cywilny Odwoławczy Sądu Okręgowego dla Warszawy-Praga. Pan Zuber wniósł zażalenie na umieszczenie córki w rodzinie zastępczej i odrzucenie jego wniosku o umieszczenie dziecka w zaprzyjaźnionej rodzinie u prezesa Fundacji Razem Lepiej, Marka Szabelana. Z kolei matka Andżeliki złożyła zażalenie na postanowienie sądu pozbawiające ją prawa do opieki nad córką i zobowiązujące ją do poddania się terapii psychologicznej.

bCyGZDIn

O ten właśnie warunek rozbija się cała sprawa. Sąd zobowiązał rodziców Andżeliki do wypracowania wspólnie na tyle bezkonfliktowych relacji, by byli w stanie dojść do jakiegokolwiek porozumienia w sprawie opieki nad dzieckiem. Niestety, między aktorką i jej byłym mężem narosło tyle żalu i nienawiści, że żadne z nich nie chce słyszeć o wspólnej terapii. W rezultacie 12-latka od niemal pół roku przebywa pod opieką rodziny zastępczej, gdyż jej biologiczni rodzice nie są w stanie dogadać się co do jej przyszłości i miejsca zamieszkania.

bCyGZDIt
bCyGZDIO
KOMENTARZE
(249)
gość
6 lat temu
To jest tragedia- być jedynym dzieckiem, mieć oboje rodziców i musieć przeprowadzić się o obcych ludzi, jak odchowany szczeniak...
gość
6 lat temu
Tragedia, że żeby rodzice nie mogli przezwyciężyć wzajemnej nienawiści dla dobra córki!!!! Egoiśc****eprzeni!!! Tu chodzi o zdrowie i przyszłość WASZEGO dziecka!!!!!
gość
6 lat temu
Brawo dla sądu ! Ci ludzie nie dorośli jeszcze do wychowywania dzieci....
bCyGZDIP
gość
6 lat temu
Co za dziadostwo w tej rodzinie...
gość
6 lat temu
teraz nagle zasłaniacie twarz tego dziecka?
Najnowsze komentarze (249)
gość
6 lat temu
ww.kep.md/904r
gość
6 lat temu
I wyrosnie nastepna wariatka po mamusi I tacie.Gorzej bo nalezy pomnozyc przez 2.
gość
6 lat temu
tak to jest jak ma sie dziecko z wpadki
gość
6 lat temu
co za matka z tej samusionek ze nie potrafi sie odpowiednio corka zajac rozbierac sie w filmach to potrafi
gość
6 lat temu
"rodzice".............
Gość
6 lat temu
Oj panie Christopher nareszcie życie daje ci kopa i mści się za przeszłe czyny. Ile razy twoja byla żona patrzyła z okna jak bujasz sie z młodymi panienkami. Uciekla w popłochu do Australii bo tu była traktowana jak pies. Twoje manipulacje i genialna wręcz gra aktorska !skrzywdził masę ludzi. Mieszkając na śląsku zanim zwiałeś do stolicy jeździłeś małym fiatem i żyłeś w wynajętym mieszkaniu a udawałeś biznesmena. Co najśmieszniejsze wszyscy ci wierzyli. Współczuję pani Samusionek. Wierzę też w każde jej słowo.
gość
6 lat temu
Co za s**a z tej Samosiunek!
gość
6 lat temu
Co to za matka...nie umie sie poswiecic....
bCyGZDIH
gość
6 lat temu
co za chora sytuacja- dziewczynka ma rodziców,dobrze sytuowanych,wykształconych,kulturalnych ???? i przebywa w rodzinie zastępczej ! że też jej matka nie spali się ze wstydu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
Ten facet to w****t jak mozna odbierac matce dziecko dla chorych ambicji
gość
6 lat temu
ja nie rozumiem, jak tej kobiecie nie wstyd, żeby być taką aktorką wozić się po występach, grać w serialach, stawiać na sławę, i pozostawić w jakiejś rodzinie swoje dziecko poczęte z jej łona. myślicie ze dlatego, że nie kocha tego faceta dlatego odrzuciła dziecko ?
gość
6 lat temu
Chora sytuacja!!! Kochający rodzice, którzy nie są w stanie się dogadać dla dobra dziecka. Wstyd mi za was!!!
gość
6 lat temu
Czy to znaczy, że dziecko mając obydwoje rodziców, którzy są bogaci będzie wychowywane w rodzinie zastepczej za pieniądze podatników?! To może pół Polski się pokłóci i odda swoje dziec***aństwu?
Gość
6 lat temu
Co za matka. Nie moge sobie tego wyobrazic. Ja bez moich dzieci jednego dnia nie wytrzymam bo strasznie tesknie a ona. Boze drogi
...
Następna strona
bCyGZDJj