Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Samusionek znów prosi o pomoc! "MAMA CHCIAŁA MNIE NA SIŁĘ ZABRAĆ!"

252
Podziel się:

"Była policja. Nie zgodziłam się, więc zabrano mnie do izby dziecka. Ja już dłużej tego nie wytrzymam."

Córka Samusionek znów prosi o pomoc! "MAMA CHCIAŁA MNIE NA SIŁĘ ZABRAĆ!"
bETrJezV

Córka Anny Samusionek, Andżelika Zuber, przebywająca od września zeszłego roku w rodzinie zastępczej, znowu postanowiła przypomnieć o sobie Super Expressowi. Wczoraj wysłała do redakcji SMS-a, że chce zamieszkać z "ukochanym tatusiem".

Oskarża rodziców zastępczych o to, że ją okłamali i napuścili na nią znienawidzoną matkę.

Jak ustalił tabloid, Andżelika spędziła ferie z obozie harcerskim w Siedlcach. W dniu jej powrotu rodzona zastępcza wyjechała na Słowację.

bETrJezX

Rodzina zastępcza obiecała mi, że odbierze mnie z obozu i będę mogła spędzić resztę ferii z tatusiem - relacjonuje 13-latka w rozmowie z tabloidem. Okłamali mnie. Wyjechali, a do Siedlec przyjechała mama i chciała mnie na siłę zabrać. Była policja. Nie zgodziłam się, więc zabrano mnie do izby dziecka. Nie chcę tu być, chcę być z tatusiem. Ja już dłużej tego nie wytrzymam.

Krzysztof Zuber także wyraził zaniepokojenie całą sytuacją. Jak można się domyślać, wbrew zaleceniom sądu, nie dogadał się jeszcze z byłą żoną w sprawie opieki nad ich jedynym dzieckiem.

Dlaczego nie mogła trafić do mnie? - zastanawia się w tabloidzie. A teraz znów musi być w placówce. Nie wiem, co dalej. Jestem przerażony. Tym bardziej, że rodzina zastępcza nawet nie poinformowała sądu, że wyjeżdża bez Andżeliki.

bETrJeAd
bETrJeAy
KOMENTARZE
(252)
gość
8 lat temu
Nie wierze zeby taka mała dziewczynka wciąż wydawała komunikaty do prasy!!!!
gość
8 lat temu
dziwna sprawa...dziwni ludzie...już trudno mieć ty jakiekolwiek zdanie..
gość
8 lat temu
Kogo prosi SE???!!! bez jaj, niech się w końcu ktoś kompetentny tym zajmie, bo jeszcze trochę i temu dziecku nie da się pomoc, taką złapie traume..
bETrJeAz
gość
8 lat temu
jak dziennikarze mają dostęp ciągły do tego dziecka się pytam ?...
gość
8 lat temu
Ależ kochający tatuś wyprał mózg dziecku... Oboje na rodziców się nie nadają.
Najnowsze komentarze (252)
gość
5 lata temu
Ładne dziewczynki Szkoda,że teraz trochę gorzej
Doktor
8 lat temu
Co by nie mówić i jak na to patrzeć to Samosinek powinna przejść się do psychiatry . Ta kobieta ma nierówno pod kopułą .
Doktor
8 lat temu
Co by nie mówić i jak na to patrzeć to Samosinek powinna przejść się do psychiatry . Ta kobieta ma nierówno pod kopułą .
Facet
8 lat temu
Faceci nie żeńcie się z olsztyniankami bo sa takie jak ona Ikona Olsztyna wstyd
gość
8 lat temu
Silą chciala zabrać bo dziecko dobrowolnie nigdy do niej nie pójdzie cale zycie tego biednego dziecka na to pracowala.Teraz niech milczy,placze falszywie oklamuje tylko kto po prawie jedenastu miesiącach jej jeszcze tej komediantce wierzy chyba juz nikt
gość
8 lat temu
jakoś nikomu nie mieści się w głowie, że matka może być skrzywiona, a ojciec może być "tym dobrym"...
gość
8 lat temu
z skąd ona ma aparat telefoniczny i numer do super expressu? zapewne tatuś o to zadbał
gość
8 lat temu
Oddanie dziecka Annie to oddanie dziecka na stracenie ona jej nigdy nie kochala i ma jeden cel zemscić się i zniszczyć. Taka prawda.
bETrJeAr
gość
8 lat temu
Dziecko ma dość tej pseudoaktorki w swoim zyciu chce mieć wreszcie normalny dom a nie ciągle nowych wujkow w domu .Szczypanie i zmuszanie do pozowania do zdjęć bo nawet w domu nie dawala jej spokoju kręcąc filmy na potrzeby ewentualnych postępowań udająć że nie widzi w dziecku córkę a nie żrodło finansów.W calej tej sprawie chodzi o lams i forsę ,Dziecko było nikim wnigdy w Zyciu tej pseudo artystki nie liczyło.Liczyła się tylko ona forsa i faceci ,Dziecko byl ło tylko przeszkodą w imprezowaniu i odbieeralo razy za wszystkie niepowodzenia a ona ma ich bardzo wiele
gość
8 lat temu
Rodzina Zastępcza dała plamę ! Oddać dzieciaka temu kretyńskiemu ojcu ! Niech pomieszka z nim, zobaczy jaki to luksus ! Ciekawe za co ją będzie utrzymywał ?!
gość
8 lat temu
Warto wiedziec: Alienacja rodzicielska ( z ang. PAS) Do objawów PAS twórca koncepcji zaliczył takie nieuzasadnione zachowania dziecka wobec oddzielonego rodzica (drugoplanowego opiekuna) jak jego aktywne oczernianie, uzasadniane błahymi powodami, wyłącznie negatywny stosunek czy wrogość. Ponadto wyalienowane dziecko, zdaniem Gardnera, jest przekonane o niezależności swoich sądów ("fenomen niezależnie myślącego") chociaż posługuje się argumentami i sformułowaniami zapożyczonymi od głównego opiekuna, jednocześnie go wspierając. Nie wykazuje przy tym poczucia winy z powodu własnego postępowania, a negatywną postawę rozszerza na pozostałych członków rodziny oddzielonego rodzica.
gość
8 lat temu
Ludzie, trochę rozsądku! ja czytam na jej temat różne artykuły i tytuły są mniej więcej takie: Andżelika spędziła urodziny bez mamy" -w artykule info, że nie wpuściła matki ani nikogo z jej rodziny na urodziny, choć przyjechali. Za dwa miesiące "Mama nie przyszła do mnie w święta" - tak przy okazji - nie jest wychowana w tradycji katolickiej więc nie wiem jakie to ma dla niej znaczenie. Ale pozostaje zadziwiająca sprzeczność. Raz nie chce matki widzieć raz skarży się, ze jej nie ma. Teraz znowu wyje, że matka chciała ją zabrać (zgodnie z decyzją sądu) na ferie. Więc ja pytam, czego ten dzieciak chce? Bo jak dla mnie to cokolwiek Samusionek by nie zrobiła będzie przeciwko niej. Odwiedza - źle, nie odwiedza tez źle. Byle tylko o pannie Zuber prasa pisała? I chyba o to właśnie chodzi.!!!! Ps. Na rodziców zastępczych też pluje i w związku z powyższymi obserwacjami największą ich wada i winą jest to, że respektując zalecenia sądu ukrócili medialny szum wokół panny Z!
gość
8 lat temu
jestem ciekawa kogo bedzie sie winnic jak dziecko nie wytrzyma .Przestancie z tym praniem mozgu .Jesli by nawet to matka powinna wszystko zrobic zeby dziecko ja pokochalo nawet kochajaca matka na chwile by sie wycofala z zycia corki bedac niedaleko,Dziecku jest ciezko z ksiezniczki stala sie niepotrzebnym kaczatkiem .Pomietajcie to jest dziecko
gość
8 lat temu
Ludzie niedojrzali emocjonalnie nie powinni mieć dzieci. To jest zbyt odpowiedzialna rola. Może komuś złamać życie. W miłość do dziecka takich osób nie wierzę. Jest zasadnicza różnica między kochaniem kogoś a kochaniem posiadania kogoś. A tym ludziom to się myli.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrJeBk
bETrJeBl
bETrJeBm
bETrJeBn
bETrJeBo
bETrJeAT