Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mama MÓWI, ŻE ZNISZCZYŁAM JEJ KARIERĘ!"

634
Podziel się:

"Błagam, pozwólcie mi mieszkać z Tatusiem" - pisze córka Samusionek do "prezydenta, premiera i dziennikarzy". "Już szósty miesiąc jestem w niewoli!"

"Mama MÓWI, ŻE ZNISZCZYŁAM JEJ KARIERĘ!"
bETrSNNh

Jak się okazuje, oferta domu dziecka jest, pod względem kosztów, porównywalna do urlopu w niezłym hotelu. Jak poskarżył się Super Expressowi Krzysztof Zuber, Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie wyceniło miesięczny pobyt jego córki Andżeliki na blisko 5 tysięcy złotych.

Dostałem z WCPR pismo, w którym wzywają mnie do zapłaty prawie 5 tysięcy za jej pobyt we wrześniu zeszłego roku - mówi w rozmowie z tabloidem ojciec 13-latki. Za co mam płacić, jeśli oni nie zapewnili jej podstawowej opieki?

Działający na podstawie zarządzenia prezydenta m.st Warszawy WCPR wystawił rodzicom Andżeliki rachunek opiewając na 4926,91 zł. Niestety, w rachunku nie wyszczególniono, co ile kosztowało.

bETrSNNj

Na tym nie koniec wydatków. Jak już pisaliśmy, w minioną niedzielę Andżelika Zuber trafiła do izby dziecka. Jak poinformowała w SMS-ie nadesłanym do redakcji tabloidu, matka próbowała ją siłą zabrać z obozu harcerskiego w Siedlcach.

Przypomnijmy jej relację w: Rodzina zastępcza obiecała mi, że odbierze mnie z obozu i będę mogła spędzić resztę ferii z tatusiem. Okłamali mnie. Wyjechali, a do Siedlec przyjechała mama i chciała mnie na siłę zabrać. Była policja. Nie zgodziłam się, więc zabrano mnie do izby dziecka. Nie chcę tu być, chcę być z tatusiem. Ja już dłużej tego nie wytrzymam.

Ponieważ rodzice 13-latki wbrew zaleceniom sądu, ciągle nie mogą się porozumieć w sprawie opieki nad dzieckiem, Andżelikę zabrano do izby dziecka. Jej pobyt w placówce także nie jest bezpłatny.

bETrSNNp

Teraz, gdy trafiła do pogotowia opiekuńczego, za każdy dzień będą chcieli zapłaty - narzeka Krzysztof Zuber. A przecież ja nawet nie zgadzam się na jej pobyt tam.

Wczoraj Andżelika napisała kolejny list, adresowany do "państwa dziennikarzy, państwa prezydent, pana rzecznika praw dziecka i pana premiera".

Błagam, błagam, błagam, pozwólcie mi mieszkać z Tatusiem - pisze 13-latka. Już szósty miesiąc jestem w niewoli. Rodzina zastępcza zostawiła mnie na pastwę losu i wyjechała. Państwo Bieńkowscy obiecali mi, że będę na ferie z Tatusiem, bo wiedzieli, że na pewno nie pójdę do mamy. Kazali mi prosić Tatusia, żeby pisać o urlopowanie na drugi tydzień ferii i Tatuś tak zrobił, a mama przychodziła do mnie i mówiła straszne rzeczy o Tatusiu, że bierze kokainę i marihuanę i że ja zniszczyłam jej karierę zawodową. Państwo Bieńkowscy są w zmowie z mamą, a siedzą koło mnie i kłamią, że nie słyszą, co mama do mnie mówi. Jestem pewna, że uciekli za granicę, zostawiając mnie mamie i nie powiedzieli tego do sądu, ani Tatusiowi. Proszę o pomoc, chcę mieszkać z Tatusiem, a nie z obcymi ludźmi, którzy ciągle kłamią. Ile mam jeszcze czekać na wolność i szczęście? Gdzie są moje prawa?

_

bETrSNNq

_

bETrSNNK
KOMENTARZE
(634)
Gość
8 lat temu
Ludzie czy wy jestescie slepi? widac ze to nie ona pisala. Taki jezyk u tak malej dziewczynki? Dajmy spokoj.
gość
8 lat temu
Ona mówi o Ojcu jak by w jakiejś SEKCIE była........... Bardzo to śmierdzi
gość
8 lat temu
Patologia jakaś.
bETrSNNL
gość
8 lat temu
nie dane nam będzie poznać prawdę ale dziecinstwo raczej ma koszmarne
gość
8 lat temu
Strasznie to zmanipulowane przez ojca. Tak nie pisze 13 latka. mam takiego chłopaka!
Najnowsze komentarze (634)
gość
8 lat temu
Widziałam tę dziewczynę w akcji (Andżelikę), mała kłamczucha i intrygantka. ma amnezje na zawołanie i absolutny brak szacunku do ludzi. Za to bałwochwalcze uwielbienie dla tatusia. Gdybym ja tak matce zrobiła to...boję się pomyśleć. Miałabym spakowaną walizkę a gdybym chciała wrócić to musiałabym się chyba przyczołgać. A dlaczego tak myślę? bo nie raz dostałam manto.
gość
8 lat temu
Boę o czym mówi to zastraaszone dziecko.Przecież ba baba nigdy w życiu niczego nie osiągnęla sama się niszczy daj Boże żeby szybko
Krysia
8 lat temu
Ona jest podobno nadzwyczaj inteligentna.I Ona sama pisze te listy.. 13letnie dzieci tez moga sie wypowiadac.
Krysia
8 lat temu
Ona jest podobno nadzwyczaj inteligentna.I Ona sama pisze te listy.. 13letnie dzieci tez moga sie wypowiadac.
malwa0106
8 lat temu
Na miejscu sądu prześwietliłabym bardzo dokładnie relacje między ojcem i córką. Coś tu zalatuje nie tylko manipulacją.
a
8 lat temu
dziecko tego nie pisalo, ...
mira
8 lat temu
niech ktos cos zrobi zeby to dziecko miało rodzine a nie siedziało po jakichs izbach
gość
8 lat temu
chcecie oddać dziecko komus kto ma zakaz zbilżania się do syna ?? kto został wykluczony ze społeczności wiernych ,lepiej zbadajcie watek pedofilski bo tym tu zalatuje ,to chora więź córki z ojcem
bETrSNND
gość
8 lat temu
RODZICE RODZICE taki los zgotować własnemu dziecku. OGARNIJCIE SIE
gość
8 lat temu
co trzeba miec w glowie, zeby wlasnemu dziecku wyrzadzic tyle zlego?
benia
8 lat temu
ojciec psychopata.znam bardzo podobną historię z mojego otoczenia.prawo polskie jest niedostosowane zeby pomoc ofierze przemocy w moim otoczeniu ojciec identycznie manipulował córką samusionek wrednie trafiła na psychopatę
gość
8 lat temu
Szczerze współczuję P. Samusionek, bo można walczyć z mężem psychopatą ale tu jeszcze dziecko zostało tak wypaczone że szkoda komentować. Nie wiem czy ta mała kiedyś zrozumie co robi? Gość ewidentnie powinien mieć zakaz zbliżania do niej, ale szkoda matki bo widać że stara się, a to jak groch o ścianę. Ona mówi jakby była w jakiejś sekcie!!! przy zdrowych zmysłach ta dziewczynka z pewnością nie jest.
gość
8 lat temu
"Tatuś" to jakiś psychopata. Wszystko sobie dobrze przemyślał, tylko tak przesadził, że ludzie już nie wierzą w jego wersję, tym bardziej że ma wielce nieciekawą przeszłość. Piszecie tu to niech mieszka z tatusiem skoro chce, ale pamiętajcie że to dziecko jest zupełnie przez ojca zmanipulowane i nie jest w stanie myśleć rozsądnie. Jemu powinni zabronić wogóle widzeń z dzieckiem bo to nie jest normalne. Współczuję matce bo musi na to wszystko patrzeć i być pod niezłym pręgierzem opinii publicznej a wierzcie mi psychopata to niezwykły manipulant i potrafi grać oskarowo. Pan Zuber w środkach nie przebiera i to widać - właśnie to go zresztą zgubiło. Tak się zachwycił swoim wystąpieniem że aż się zagalopował. Współczuję Pani Samusionek bo widziałam podobną sytuację i przyznam, że dopóki coś takiego człowiek nie doświadczy na własne oczy to trudno w to uwierzyć.
gość
8 lat temu
dziwne to wszystko ale dziecko potrzebuje milosci i spokoju dorosli zgotowali jej koszmar
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrSNOw
bETrSNOx
bETrSNOy
bETrSNOz
bETrSNOA
bETrSNOf