Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mieszka w apartamencie za PONAD 7 TYSIĘCY ZA NOC!

524
Podziel się:

"Wałęsa zapomniał, kim kiedyś był!" – atakuje go stoczniowiec.

Mieszka w apartamencie za PONAD 7 TYSIĘCY ZA NOC!

Jak już pisaliśmy, Lech Wałęsa obecnie przebywa na Bliskim Wschodzie, gdzie pojechał na zaproszenie producenta jachtów. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma namawiać bogatych szejków do zakupu luksusowych łodzi. Swoim zwyczajem pochwalił się wakacjami na profilu internetowym.

Jak się okazuje, zakwaterowano go w apartamencie hotelu w Abu Zabi, w którym jedna noc kosztuje 7300 złotych. Oczywiście były prezydent nie pokrywa kosztów z własnej kieszeni, chociaż jego roczne zarobki szacowane są na ok. miliona złotych.

Na plecach stoczniowców i związków zawodowych zrobił karierę, która umożliwia mu teraz wojaże po świecie i nocowanie w najbardziej luksusowych hotelach - komentuje Fakt. Pod przykrywką wykładów z historii Solidarności, dziejów stoczni i walki z komuną, firmuje producenta luksusowych jachtów. Kariera kwitnie, portfel pęcznieje, niestety historyczna stocznia upada na naszych oczach.

Zdaniem jej obecnych pracowników, to trochę nie w porządku.

Lech Wałęsa zapomniał, kim kiedyś był - mówi w rozmowie z tabloidem 40-letni pracownik upadającej Stoczni Gdańskiej. Kiedy o nim myślę, przychodzą mi na myśl słowa słynnej piosenki Perfectu: "Hej prorocy moi z gniewnych lat, obrastacie w tłuszcz, już was z swoje szpony porwał szmal, zdrada płynie z ust".

Podobnego zdania jest żona noblisty, Danuta Wałęsa. W wywiadzie dla Gali wyznała, że żal jej męża, który, jej zdaniem, zupełnie się zagubił i nie umie odnaleźć.Zobacz: Danuta Wałęsa: "BARDZO MI ŻAL MĘŻA!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(524)
wykop (mikrob...
10 lat temu
Jeżeli nie wstawicie informacji skąd pochodzą wasze zdjęcia - zostanie wysunięty pozew za bezprawne publikowanie zdjęć nienależących do was.
#tylkonocny
10 lat temu
wara od jedynego prawilnego mireczka!
Dd
10 lat temu
Kto biedak chyba ty
gość
10 lat temu
bufon któremu się udało wyjść z cienia na plecach innych
Gość
10 lat temu
Jak uczciwie zarabia to nie ma co jadem pluć
Najnowsze komentarze (524)
GoscAh
8 lat temu
Szkoda Polski jak ikony naszego kraju oddają się za jednego dolara .
OLEŚNICCY
10 lat temu
wałęsa zabieraj swoją grubą d**ę z pudelka ! mamy gdzieś sprzedawczyków i ś****wo zaprzedane mosadowi żydów !
gość
10 lat temu
możesz sobie jeździć ty zaprzedana męska wywłoko ! dla mnie jesteś tylko chamem ! tępym chamem i męską k***ą !
Gość
10 lat temu
Ktos napisal ze zyjemy w wolbym kraju... Od kiedy? Abw morduje niewygodnych swiatkow generalowie i politycy jak nie strzela sobie w leb to sie wieszaja. Podatki ciagle coraz wyzsze do emeytury dozyje garstka ludzi. Pieniadze z Ofe rzad z******* ludzie masowo uciekaja za granice... Tak wolby kraj istny raj na ziemi
gość
10 lat temu
g***i jesteś
gość
10 lat temu
odczepcie się,widziałam wczoraj film w tvp jak przekonywał Jelcyna kilka lat wstecz o konieczności poszerzenia NATO,upił go i przechytrzył,i to mi się podobało,fajny facet
gość
10 lat temu
Dokąd się nie skumał z Pinokiem Donaldiniem i jego bandą z Partii Oszustów, to był normalnym człowiekiem, a teraz już dla niego jest za późno na powrót na uczciwą i patriotyczną ścieżkę!
gość
10 lat temu
Bolek to ty jesteś i to cienki
gość
10 lat temu
szczery,normalny,lubię Pana Panie Prezydencie i niech Pan korzysta z zasłużonych przywilejów,tosię Panu należy
gość
10 lat temu
"prosty człowiek"a tak wiele zrobił,zejdzciez Niego to nasz towar eksportowy i lepiej się nim chwalić niż na Niego najeżdzać,najeżdzać możemy na Siwiec czy Dodę
gość
10 lat temu
Ale o co chodzi? nie kradnie nie spiskuje a może i co dobrego załatwi!
gość
10 lat temu
Wszystko ładnie pięknie ale z interesu to napewno nie korzysta już
gość
10 lat temu
To się zdziwi producent luksusowych jachtów, że protegowany Joanny Przetakiewicz - Lesiu Wałęsa absolutnie nie nadaje się do roli sprzedawcy. Nie zna języka arabskiego ani też angielskiego i nigdy niczego nie musiał sprzedawać poza samym sobą. Lesiu dobrze o tym wie, że nie uda mu się sprzedać nawet jednego luksusowego jachtu ale za darmoszkę chętnie pojeździ po świecie i pomieszka w luksusowych hotelach. żenada
gość
10 lat temu
NIEROBY, weźcie się lepiej do roboty abyśmy EUROPĘ wreszcie dogonili. Gadać to wszyscy potrafią ale pracować uczciwie to już nie - lenie śmierdzące. Z nieba gotowe wam nie spadnie. Zakasać rękawy i Polskę budować a nie dzielić!!!
...
Następna strona